Zaloguj się, aby obserwować  
filip3512

deutz fahr czy inne

Polecane posty

locke    293

Weź sobie jakiegoś oszczędnego na silniku Perkinsa na przykład.Jakiś Ursusik,lub co inne :)


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
QWERT12    0

deutz-fahr agrofarm 410 bedzie ci palił około 5 litrów.a o mocy 50-75 to jest według mnie za mały do ładowacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filip3512    35

oczywiście nowy

 

Weź sobie jakiegoś oszczędnego na silniku Perkinsa na przykład.Jakiś Ursusik,lub co inne :)

silniki są dobre bo mam ursusa 3512 jeszcze w nim nic nie wymieniałem a już ma 19 lat i działa. ursus to mi nie odpowiada.

 

nowy używany i jaka cena

cena do 190 tyś brutto

 

deutz-fahr agrofarm 410 bedzie ci palił około 5 litrów.a o mocy 50-75 to jest według mnie za mały do ładowacza.

ale agrofarm się psują. kiedy bym kupował DF to agroplus 315. a mi 72km wystarczy do ładowacza czołowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
QWERT12    0

mi tam się nic nie psuje.500 mtg w rok i cały czas ciężko pracuje i nic się nie dzieje.a oszczędniejszego bym nie znalazł.mam ursusa 3512 to super ciągnik.a z turem mam nowego 4514 i jest super pali poniżej 5 litrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filip3512    35

mi tam się nic nie psuje.500 mtg w rok i cały czas ciężko pracuje i nic się nie dzieje.a oszczędniejszego bym nie znalazł.mam ursusa 3512 to super ciągnik.a z turem mam nowego 4514 i jest super pali poniżej 5 litrów.

zależy też od dbania o ciągnik ale nie wszystkim się tak dobrze sprawują te ciągniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

df agroplus 315 bd 1 z lajlepszych ciągników. Bo JD nie bd miał zbuynio dobrego w tym mprzdziale. Możesz tez mf ale to nie zmieścisz się w cenie. A agroplus 315 130tys netto + do tego tur np. sthol to bd z osprzę tem 30tys netto. I radzę ci weż sthola bo on podług masy polskich turów jest sporo lżejszy a wytrzymalszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filip3512    35

df agroplus 315 bd 1 z lajlepszych ciągników. Bo JD nie bd miał zbuynio dobrego w tym mprzdziale. Możesz tez mf ale to nie zmieścisz się w cenie. A agroplus 315 130tys netto + do tego tur np. sthol to bd z osprzę tem 30tys netto. I radzę ci weż sthola bo on podług masy polskich turów jest sporo lżejszy a wytrzymalszy.

nawet o innym nie myślałem tylko o sthol. też myślałem o MF. wiesz może kosztować ok 220 tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
QWERT12    0

u mnie taki znajomy ma tego 315 z ładowaczem ale malutki jest.natomiast mf dobre ciągniki tylko że dużo elektroniki...i trzeba uwarzac zeby przypadkiem nie podpiąc maszyny starszej z olejem troche zanieczyszczonym bo czułe są na to.ale jeśli to nie problem to jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michufarmer    21

I obowiązkowo na mokrym sprzęgle z rewersem. Np Agroplus 315 GS.

A takich ładowaczy jak Sthol to nie ma :P jest Stoll ;)


Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Rattarow
      Witam 
      Jestem posiadaczem ciągnika DEUTZ-FAHR AGROTRON MK3 135. Po naprawie płyty sterującej hydrauliką wystąpił problem (wymienione zostały uszczelki). Podczas podnoszenia tuzów występuje bardzo głośny pisk. Wyświetla się także komunikat na desce rozdzielczej "zbyt niskie zasilanie sprężonym powietrzem". Nie wiem, czego to może być przyczyna. 
      Bardzo proszę o pomoc. 
      Z góry dziękuję.
    • Przez jakn
      Jaki ciągnik  wybrać john deere 6610 czy deutz fahr agrotron 120 chce wiedzieć jak jest z elektroniką czy drogie część  jak jest z skrzynią biegów ,  czy spalanie 
    • Przez Kacpeer123
      Witam. Od pewnego czasu zastanawiam się nad kupnem ciągnika deutz fahr agrotron 6.05 i chciałbym wiedzieć jakie są opinie na jego temat,  co psuje się najczęściej i jak jest z częściami. Z góry dziękuję za odpowiedź. 
       
    • Przez Michał6180
      Witam zastawiam się na zakupem kosiarki dyskowej deutz fahr na centralnym zawieszeniu powyżej 2010 roku mam już jedną na oku i chciałbym się zapytać czym się różnią dyski tnące na 3 nozyki od tych na 2 wady i zalety za wszelkie odp bardzo szokuje 
    • Przez DamianDF
      Witam. Może ktoś spotkał się z podobno sytuacja i jest w stanie coś podpowiedzieć.
      Mianowicie, posiadam deutza fahra 5110G z adblue, którego zabrakło kilometr od domu. Po uzupełnieniu adblue w domu cały czas świeci się trójkąt (żółte ostrzeżenie z wykrzyknikiem) i dioda od adblue, w żaden sposób nie mogę tego wyłączyć, nie kasuje się to też kiedy odlacze prąd. Ktoś coś jest w stanie podpowiedzieć? Czy wgl można z tym jeździć, czy można jeździć bez adblue. Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj