• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Kuba284
      Witam czy warto jest kupić pług kverneland na resorach?
      Czy na glinie nie będzie wychodzić?
      Jak często się psują resory i jaki tego koszt?
    • Przez rumcajsm10
      Witam, proszę o opinie na temat pługa obrotowego Skjold Markant. Mam na oku 3 skibowy, ma ciekawie rozwiązany mechanizm obrotu z listwą zębatą przymocowaną do siłownika. Jak sprawdza się to rozwiązanie, jak z dostępnością elementów roboczych. Jak ocenilibyście go w stosunku do pługa Goizin Charrue?
    • Przez radek5314
      czy ktos posiada plug 4 skibowy Agro-masz POL 4 lub Akpil mix due chcialbym sie cos dowiedziec o tych plugach jakie sa opinie
    • Przez Zuzanna1235
      Co sądzicie o pługu pöttinger servo 25 4 obrotowym, polecacie? Proszę o opinię  😊
    • Przez drukarz
      Panowie  mam problem z ustawieniem pługa kverneland 4-skibowy zagonowy 4x35 rok produkcji 1999. Pług ciągnie Deutz fahr dx 150 a więc duży ciągnik 160 km. I stąd moje pytania czy przy tak dużym ciągniku szerokośc belki zaczepowej ma znaczenie ponieważ nie mogę ustawić pierwszej skiby aby zasypywała bruzdę. Dzięki za wyrozumiałość.Mile widziane jakieś wskazówki. pozdr...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.