Skocz do zawartości
walus90

Waga inwentarska do 1000kg własnej roboty

Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez dex
      po czym opasy najszybciej przybierają na wadze?
    • Przez paczkaexpres
      Witam,

Jakiś czas temu dostałem od znajomego profesora zadanie ,aby sporządzić listę możliwych sytuacji w których można by było wykorzystać wszelakiego typu roboty w rolnictwie. No i prawdę mówiąc jestem trochę w kropce. Po paru godzinach myślenia nad możliwymi zastosowaniami wpadłem tylko na parę pomysłów (część z nich to materiały znalezione w internecie).
      Są to między innymi:
      -znane nam wszystkie roboty zajmujące się dojeniem krów,
      -robot donoszący paszę dla zwierząt,
      -robot który by jeździł po polu i wycinał w sposób mechaniczny chwasty (oszczędzamy na opryskach)
      -zrobotyzowany sprzęt rolniczy (taki jak np. kombajn) który byłby w stanie na podstawie GPS i czujników samodzielnie zająć się uprawą.

Niestety na tym moje pomysły się kończą. Byłbym bardziej wdzięczny gdyby ktoś mi pomógł i powiedział gdzie jeszcze mogło by się znaleźć zastosowanie dla robotów ,albo gdzie w rolnictwie przydałyby się usprawnienia.

Popracuj jeszcze nad ortografią !!
    • Przez gospodarka01
      Witam.Ostatnio dostałem za darmo kilkanaście balotów po tej prasie i warzyłem baloty na wadze samochodowej i średnio ważą 160 kg czy to dużo czy mało.Wiem że baloty były robione do siebie więc dobite na max cisnieniu. Czekam na wasze opinie
    • Przez Pawelsne
      Pytanie dla osób posiadających Roboty lub interesujący się tym.
      Co sądzicie o tych dwóch firmach i której firmy Roboty lepiej funkcjonują ?
    • Przez mataysen1994
      Witam !
      Pytanie jak w temacie szybkie i zwięzłe..ile waży ( tak mniej więcej ) zetor 6245. Z góry dziękuję za pomoc za którą bardzo dziękuje.
      Pozdrawiam.!