RolnikMlody97

Czy są dotacje na remont Obory ?

Polecane posty

Kiedyś mieliśmy swinie i pare krów w jednych chlewie teraz przestawiliśmy się na opasy. Skończyły już się stanowiska na bydło i wyburzyliśmy jedną strone gdzie było miejsce dla świń i chcemy na tej stronie zrobić 11 stanowisk na opasy i czy są jakieś dotacje na taki remont jeśli by były wyburzyło by sie także drugą strone i było by miejsca na 30szt. bydła + zagroda dla cielaków do 200kg.

Dodam że nie mamy już świń, a wymiary budynku to 15x30m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi8317    1

witam są dotacje tylko na maszyny dla małych i średnich gospodarstw nie przekraczających 28 SU .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

A spełniasz warunki do PROW?? Jest nabór u ciebie?? Choć z tym raczej się nie wyrobisz.

Kiedyś w gminie można było dostać częściowy zwrot kosztów poniesionych na modernizacje. Korzystałem z tego. Nie zwracali kasy ale ta kwota była zaliczona jako podatek rolny i przez pewien czas nie płaciłem go. Nie wiem tylko czy jeszcze to jest.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepiej byłoby zapytać bezpośrednio u źródła,na forum mogą być sprzeczne informacje. Na pewno są dofinansowania na maszyny rolnicze,nie wiem jednak jak mają się sprawy w przypadku remontu i modernizacji,przebudowy.


www.sklep.mizar.pl - Nasz asortyment kierujemy przede wszystkim do szeroko rozumianej branży rolniczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad82    50

Nie bawcie sie w takie peirdoły..... szkoda zachodu, jakieś remonty itp.... jak już to budowa nowego!!!!! Ja miałem budowe na prow. coś o tym wiem, to też nie polecam...bo nieżle mnie przeczołgali... Pozdrawiam


kupie silos na pasze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcinek192    8

agencja raczej niechętnie dopłaca do remontów. . , jak juz to do budowy nowych obiektów. Ale to jak narazie raczej juz pozamiatane bo budżet na ten rok bd wydaje mi sie wykorzystany po niedawnym naborze. Ale nawet jeżeli czysto hipotetycznie brałbys dotacje typu prow to budowa ze te pieniadze też nie jest najlepszym rozwiązaniem. , jak konrad wspomnial niezły młyn wtedy sie robi bo kazdy cm budowy musi byc tak jak w zatwierdzonym projekcie.. A kazda proba ulepszenia w trakcie juz budowy to sporo latania moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konradkaczorowski
      Witam chciałbym wam zaprezentować mój pierwszy w życiu remont . Wydatki na materiały wyszły mnie +/-500 zł. Na kolejny ogień idzie Ursus C-360, z którego też będzie fotorelacja. Zdjęcia może nie są profesjonalnie zrobione, ale liczy się efekt końcowy.
















    • Przez Przemo188
      Witam jestem w trakcie remontu się siewnika Poznaniak 6 z 1993 w oryginalnej wersji był czerwono niebieski lecz w mojej wersji chcę go zrobić czerwono szara coś w stylu kolorystycznyn jak są te nowe
      Zdobyłem wstępne info że
      czerwony to RAL 3020 a szary RAL 7011 
      Proszę o potwierdzenie i jakieś propozycje i sugestie
       
      Wiem że są podobne tematy ale ma tam odpowiedzi na moje pytanie
    • Przez MarcinSp10
      Zimą zamierzam w swoim władku zrobić nowe hamulce, przy okazji jak będę miał wyjętą podłogę to będe chciał odświeżyć wnętrze tzn. obić nowym materiałem środek kabiny, a przede wszystkim wyciszyć go czymś. Ktoś coś poleca z dobrych materiałów godnych polecenia?? 
    • Przez munia00
      Witajcie
      Szukam firmy, która pomaga zdobyć dotacje na projekt badawczy. Potrzebuję specjalisty, któremu mogłabym powierzyć ubieganie się o granty na badania, innowacje i rozwój. Możecie coś polecić? Z góry dziękuję.
    • Przez ChiquitaB
      Witam. Praktycznie mam już projekt gotowy, ale chciałbym podpytać czy ktoś widzi w nim coś co by można było zmienić bo np u niego sie nie sprawdza.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj