ZirakS

Poradnik jak dostać upominek od ursusa!

Polecane posty

ZirakS    0

Aby otrzymać podarunek od ursusa należy napisać na ten mail: marketing@ursus.com

 

Efekty:

http://www.agrofoto....e-brelok-ursus/

http://www.youtube.com/watch?v=pz9fFV4rVqI

Edytowano przez ZirakS

Nie zezwalam na wynoszenie moim zdjęć poza portal bez mojej zgody. Zapytaj mnie o to ;)
Zapraszam na mój kanał na YouTube, znajdziesz mnie pod nickiem StudioUrsus4514

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheBociek1996    598

Takich poradników potrzebuje AgroFoto :)

Jeśli ktoś miał podobne doświadczenia z innymi firmami to proszę się nimi tutaj podzielić :)


Wiem, że nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZirakS    0

Pisałbym kolejne lecz niesie to za sobą zbyt duży spam chyba ;)

Edytowano przez ZirakS

Nie zezwalam na wynoszenie moim zdjęć poza portal bez mojej zgody. Zapytaj mnie o to ;)
Zapraszam na mój kanał na YouTube, znajdziesz mnie pod nickiem StudioUrsus4514

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    461

@Ziraks jak masz kolejne porady to pisz śmiało, przecież po to chyba temat zakładałeś.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZirakS    0

Ten temat dotyczy tylko Ursusa więc zastanów się o czym piszesz ;)


Nie zezwalam na wynoszenie moim zdjęć poza portal bez mojej zgody. Zapytaj mnie o to ;)
Zapraszam na mój kanał na YouTube, znajdziesz mnie pod nickiem StudioUrsus4514

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    461

To zmień tytuł, przecież nie będziesz zakładał oddzielnych tematów na każdą firmę.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZirakS    0

W sumie może i masz rację, o ile uda mi się jeszcze coś napisać :)


Nie zezwalam na wynoszenie moim zdjęć poza portal bez mojej zgody. Zapytaj mnie o to ;)
Zapraszam na mój kanał na YouTube, znajdziesz mnie pod nickiem StudioUrsus4514

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez emuel
      siema
      moze ktoś sie orientuje w jakiej jest cenie ursus c330 z 1996 roku w dobrym stanie bez kabiny
    • Przez RolnikMlody97
      Mam pytanie do ludzi którzy uczą się w Bolesławowie woj. pomorskie na kierunku Technik Rolnik. Ile trzeba miec pkt aby dostac sie do technikum rolniczego i jakie przedmioty sie liczą ???
      I nie odpowiadać typu " Ja miałem 130 pkt. i spokojnie sie dostałem " Chodzi mi o dolna granice ile min. trzeba mieć
       
      Proszę nie zamykać puki nikt się nie wypowie ile trzeba pkt. mieć +/-
    • Przez rechot1992
      Witam koledzy. Jestem zainteresowany kupnem mf seri 3xxx ale nie wiem na co zwrucic uwage. Ciągnik bedzie wykonywał wszelkie prace zwiazane z uprawa ziemi i jako transportowy. Mam na oku 3115 z 1990 roku za 32 tysie ale ze skrzynia 16/16. Czy to dobry wybur? czy lepiej kupic cos ze skrzynia 32/32? za wszelkie spostrzerzenia i pomoc dziekuje:)
    • Przez Twenty_2012
      Witam,
      W lipcu 2014 roku przejeżdżając z kolegą przez jedną z okolicznych miejscowości dostrzegliśmy pole rzepaku, które podsunęło mi pomysł, aby zrobić kilka zdjęć i utworzyć ten oto poradnik dlaczego warto pryskać rzepak na tzw. "płatka".
      Na zdjęciach widoczne rośliny zaatakowane przez czerń krzyżowych, co skutkuje spadkiem plonu nawet o 70 %.
       
      Na zdjęciach porównuję wygląd rośliny chorej z tym jak powinna wyglądać gdyby była opryskana.
       


       
       
    • Przez Barenbrug
      Drodzy użytkownicy,

       

      W związku z tym, że temperatura nas nie rozpieszcza i w tym roku mamy aktualnie raczej nadmiar opadów niż ich niedobór jak to było 2 lata temu - to zachęcam Was do tego, aby zwiększyć wydajność swoich użytków zielonych i pomyśleć o ich rekultywacji. Mam tu na myśli przede wszystkim podsiew trwałych użytków zielonych - wykorzystajcie wilgoć, która daje więcej możliwości i większe prawdopodobieństwo, że te podsiewy wiosenno-letnie się sprawdzą. Do podsiewu należy użyć przede wszystkim mieszanek opartych na życicach - albo 100% mieszanki życicowej lub też co najmniej 50% (na słabsze stanowiska) tak, aby gatunki były konkurencyjne i poradziły sobie ze starą runią i szybszym odrostem traw.

      Do tego typu zabiegów posłużyć Wam mogą mieszanki:

       

      - na dobre, dość wilgotne stanowiska - mieszanka BG-1 Milkway Sprint oraz BG-2 Milkway Tetra

      http://www.barenbrug...kway-sprint.htm

      http://www.barenbrug...lkway-tetra.htm

       

      - na stanowiska słabsze, bardziej wilgotne - mieszanka BG-4 Milkway Universal

      http://www.barenbrug...y-universal.htm

      Zachęcam Was również do tego, aby odwiedzić stronę GRASS INTO GOLD http://www.grassintogold.pl/ i zobaczyć jak można wykonać taki podsiew, dodatkowo rejestrując się otrzymacie Państwo DARMOWY poradnik dotyczący prawidłowego użytkowania łąk i pastwisk!!!!! 

       

      Warto również pomyśleć o starszych lucernikach, które po zimie się przerzedziły, aby i te wzmocnić i zebrać znacznie większy plon zielonej masy z hektara, bez chwastów. Życica znacząco poprawi jakość sianokiszonki ze starszej lucerny i wpłynie pozytywne na lepsze jej zakiszanie. Czas podsiewu po pierwszym pokosie pozwoli jeszcze w tym roku zrobić więcej bel z hektara. A więc do dzieła!!

       

      Pozdrawiam,

      Małgosia Przybylak

         
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj