Skocz do zawartości
News
ZirakS

Poradnik jak dostać upominek od ursusa!

Polecane posty

ZirakS    0

Aby otrzymać podarunek od ursusa należy napisać na ten mail: marketing@ursus.com

Efekty:

http://www.agrofoto....e-brelok-ursus/

http://www.youtube.com/watch?v=pz9fFV4rVqI

Edytowano przez ZirakS

Nie zezwalam na wynoszenie moim zdjęć poza portal bez mojej zgody. Zapytaj mnie o to ;)
Zapraszam na mój kanał na YouTube, znajdziesz mnie pod nickiem StudioUrsus4514

TheBociek1996    571

Takich poradników potrzebuje AgroFoto :)

Jeśli ktoś miał podobne doświadczenia z innymi firmami to proszę się nimi tutaj podzielić :)

Wiem, że nic nie wiem.

ZirakS    0

Pisałbym kolejne lecz niesie to za sobą zbyt duży spam chyba ;)

Edytowano przez ZirakS

Nie zezwalam na wynoszenie moim zdjęć poza portal bez mojej zgody. Zapytaj mnie o to ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

michal1993    371

@Ziraks jak masz kolejne porady to pisz śmiało, przecież po to chyba temat zakładałeś.

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

ZirakS    0

Ten temat dotyczy tylko Ursusa więc zastanów się o czym piszesz ;)

michal1993    371

To zmień tytuł, przecież nie będziesz zakładał oddzielnych tematów na każdą firmę.

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

ZirakS    0

W sumie może i masz rację, o ile uda mi się jeszcze coś napisać :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez wojtii
      dałem pompe wtryskową do naprawy,przywiozłem naprawioną , zamontowałem ,i nie chce zapalić :-[
      jak ustawić kąt wtrysku.bez momentoskopu? odpwietrzyłem dobrze,próbowałem metodą prób to ustawić i nic , nawet się nie odezwie
      pompa i wtryski są po naprawie ,co robić??
    • Przez PIOTREK86
      Witam ;D. Może ktoś mi napisać jaki sprzęt najlepiej nadawałby się do ursusa 914? Dokładnie chodzi mi o plugi, szerokość agregatu uprawowego oraz liczbe łap i szerokość agregatu ścierniskowego. dodam że mam ziemie 1-3 klasy. Z góry dziękuje ;D
    • Przez xsardas18
      czy jest możliwe wspomaganie w C-330
    • Przez ziemowit
      Proszę pomóżcie mi. Zastanawiam się nad kupnem nowej kosiarki dyskowej do U3512. Rozmyślam nad Sipmą Z-184 i Vicon CM2400. Miała by ciąć ok. 30 ha ze 3 razy w roku, no i wiadomo trochę na usługach jak ktoś poprosi. Nie wiem czy u3512 poradzi te kosiarki. Może macie jakoś inną propozycję. Za wszystkie sugestie na ten temat bardzo dziękuję
    • Przez tomb2
      Poszukuje w trbie pilnym sybole lakierów do C-360 Głównie chodzi mi o zółty ktorym malowane były blachy. Jakby ktoś miał jeszcze symbol siwego (blok silnika) i kremowego (felgi) Będe bardzo wdzięczny.
      Pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.