Polecane posty

Marciness    15

Odświeżę temat. Jestem zainteresowany kupnem przyczepy sipma pr 1000 eko. Czy warta jest tych pieniędzy i czy jest solidnie wykonana,(nie widziałem jej jeszcze na żywo) lepsza np od pronara? Słyszałem, że ma dno z 8 kawałków blachy :wacko:  Proszę o opinię użytkowników lub tych co dokładnie oglądali, jakie mają spostrzeżenia.  Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz1001    5

ogladałem 10 tonowa na wystawie w sitnie w woj lubelskim stała na kołach 18" zdaje sie 8 szpilek na felge, wykonanie z paru metrow nie najgorsze ale jak z ciekawosci podszedłem blizej załamałem sie nowa przyczepa miedzy przednia burta a podłoga z jednej strony spasowane burta przylega do podłogi z z drugiej szpara gdzies na 1cm i bezczelnie napchane bezbarwnego silikonu to samo na łaczeniu burta-słupek w srodku napchane silikonu, spawanie ramy niektore spawy ładnie jednolicie pociągnięte tak jak np w wieltonie czy pronarze bo stały nie daleko a inne ciagnięte ładnie i nagle gorka i dalej ciągnięte zdarzyło się nawet niedociągnięcie normalnie przerwa w spawie, rama podobna jak w pronarze tak na oko bo nie mierzyłem tylko te spawy, co do podłogi to nie zwrocilem uwagi zeby miała 8 kawałków ale wydaje mi sie ze az tak nie była dzielona, nie znam ceny bo nawet nie pytałem po tych ogledzinach ale nawet jak by była konkurencyjna to bym jej nie kupił a kupiłem pronara jezeli masz kase to bierz wieltona ja az tyle nie miałem ale na pronara nie narzekam choc mam ja dopiero z miesiac to juz troche woziła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

sipma nigdy nie robiła dobrych maszyn, ale cenić potrafią

za taką 6t przyczepę z Lublina można kupić zassławkę d55 i to nieżle wyposażoną


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marciness    15

Znalazłem ją w ogłoszeniach,http://olx.pl/oferta/sprzedam-przyczepe-sipma-CID757-ID9UfpR.html jest z 2013r, z plandeką i stelażem. Szukałem to cena nowej ok 55-57tys. Plusy jej to szerokość paletowa, długość 4,8m i koła 22,5. W cenie tej używanej może być nowa pronarka 8t goła tylko z nadstawkami. Przyczepa nie będzie brana na prow, więc nie musi być nowa(jak najtańsza), a nie chcemy remontowanych hl, bo wiadomo zabudowa nowa, a osie, obrotnice itp. stare (tak myślę). Więc co byście wybrali nową pronarkę 8t gorzej wyposażoną czy tą sipmę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz1001    5

za 50 52tys bedziesz miał NOWEGO 10 tonowego Pronara PT 610 skrzynia paletowa koła 22,5 i felgi na 10 szpilek a nie na 8, plandeka,balkon ,zaczep automatyczny,rynna a jezeli chcesz 8t to wyjdzie jeszcze taniej,a moze nwet za te 50-52 to bys sie wyrobił w wieltonie 8t albo zasławie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba24nh    79

zamiast nowej poszukaj porzadnie wyremontowanych czeskich brandysek 8 albo 10t. rama tam jest praktycznie niezniszczalna, a za cene jednej nowej kupisz 2 czeszki... poco tyle kasy wydawac na przyczepe nowa, skoro stara wyremontowana powozi tak samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

jasne że lepiej używkę, jakość wykonania i materiał będzie o wiele lepszy niż w nowych


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jano7711    65

Korzystając z wątku to co sądzicie o przyczepach z przerabianym wywrotem na trójstronny? Np Brandys albo HL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zyzek
      Ostrzył ktoś może nóż w tej belarce? Co trzeba zdemontować aby się do niego dostać?
    • Przez rolnik159
      gdzie ma wybite numery ramy przyczepa d 35M, i jak wygląda do niej tabliczka znamionowa??
    • Przez Pan_AgroPrezes
      Witam wszystkich użytkowników i mechaników mających styczność z tym sprzętem od zeszłego sezonu mam taki problem że owijarka przy 2-3 ostatnich obrotach zwalnia prawie do zera czasami zatrzymuje się całkowicie a momentami aż wraca nie mam zielonego pojęcia czym to może być spowodowane pracuje ona z ursusem 3512 od nowości taki zestaw bez awaryjnie tyle tysięcy kulek a teraz nawet po przepięciu do NH TD5.85 ta sama sytuacja myślałem że za słabe ciśnienie ale wszystko jest okej wyczyściliśmy wszystkie elektrozawory wymienilismy rozdzielacz ale to nic nie pomogło jeden pierwszy cykl zrobi dobrze potem przestaje działac potem znowu zrobi 1 może 2 sama i dalej nie działa jeszcze myśle żeby przeczyścić węże jak to nie pomoże to już nie wiem niech ktoś doradzi co może być powodem PROSZĘ !!!!
    • Przez Młody_mich
      Witam, zastanawiam się nad zakupem naczepy (typowej pod tira) do ciągnika (podłączanie przez wózek dolly). I mam pytanie jak wygląda rejestracja, czy da się zmienić z ciężarowej na rolniczą (poprzez zmianę opon itp) ? Komuś się w ogóle udało i w jaki sposób
      Z góry dziękuje za odpowiedzi
    • Przez Bartys12
      Witam jaka przyczepe polecicie chodzi o transport kukurydzy na pryzmy moze byc przyczepa objetosciowa lecz takich w polsce jest malo dlatego predzej wybiore samozbierajaca ale glownie chodzi tylko o transport kukurydzy rotor i podbierqcz nie maja dlamnie znaczenia tylko i wylacznie szybki rozladunek   moje wymogi to minimum 32m3   oraz cena max 30tys netto  co byscie polecili ? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj