Zaloguj się, aby obserwować  
odyniec

Pistolet elektryczny do malowania

Polecane posty

odyniec    1

witam co myslicie o takim wynalazku allegro.pl/pistolet-natryskowy-do-malowania-eurotec-800w-i3128987886.html

 

da się tym pomalowac jakos maszyne np. pługi 2 skibowe prosze o odpowiedzi bo mzsle nad kupnem

Edytowano przez odyniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odyniec    1

jak by to tak wygladalo jak na filmie to by to bylo lux a jak waszym zdaniem ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lynio    0

Jak dla mnie to lipne wykonanie rękojeść plastikowa,zbiornik dolny.Jakiś rower byś opylił nim ale nie maszynę za takie pieniądze nie ma co się łudzić, że jest to dobry sprzęt.Ale to tylko moja opinia .Tak dla porównania średniej jakości pistolet kosztuje 100zł .a tutaj jest pistolet,przewód i kompresor o znikomym ciśnieniu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gospodarz97    130

Jeżeli masz sprężarke, to lepiej kup sobie pistolet do sprezarki niż taki wynalazek , wiadomo trochę pohałasuje ale masz pewność że skończysz malowanie do konca :P

Edytowano przez gospodarz97



 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

To że dolny zbiornik to raczej zaleta niż wada.

Ale ogólnie taki pistolet to raczej badziewie. Przypatrzcie się jak on maluję, mała powierzchnia krycia, bardzo blisko się go trzyma przy ścianie. Więc malowanie nim to raczej udręka niż przyjemność.

Kiedyś chciałem coś podobnego kupić w Castoramie.

Oglądałem 2 sztuki z Wagnera. Taki za 200 zł i agregat 1800 zł. Akurat były pokazy i wyprubowałem oba. Te za 200 to nie ma sensu kupować, za 1800 owszem ale cena robi swoje, zwłaszcza że nie można nim było malować farbami takimi jak maluję się maszyny, tylko do farb domowych. Ja chciałem wtedy domu malować, ale żeby potem malować nim maszyny, a on nie nadaje się do takich farb.

Więc ten co pokazałeś też może ie nadawać się do farb na rozpuszczalnikach nitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheBociek1996    598

Kupiłem coś podobnego za bodajże 180 zł. Ma wszechstronne zastosowanie, bo i do malowania ścian, np w budynku inwertarskim, jak i maszyn itp.


Wiem, że nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian3005    49

Wg mnie to lipa. Cały pistolet wykonany z plastiku, a wiadomo farbę do malowania trzeba rozcieńczyć z rozpuszczalnikiem, a większość z nich jest żrąca, a więc takowy pistolet długo nie wytrzyma. Nawet na aukcji wyszczególnili, że nie nadaje się do malowania żrącymi substancjami. Używam pistoletów powietrznych, wykonane są ze stopów żelaza i taki droższy służy długie lata. A tym pistolecikiem to zakamarku zabardzo się nie umaluje, gdyż trzeba by trzymać blisko powierzchni malowanej, bo wątpie, aby uzyskać duży zasięg, dużą wydajność. Jeżeli nie masz na co wydać stówki, to kup sobie i połóż na półce, zawsze można się pochwalić nową technologią przed sąsiadem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strd    4

Tylko, ze to nie jest ani nowa technologia, ani żaden cud. Wystarczy wpisać w googlu HVLP. Pistolet nieco inny od standardowego rozpylacza pneumatycznego, zdarzają się i metalowe i z górnym zbiornikiem, tylko napęd zamiast wysokiego stałego ciśnienia podaje niewielkie ciśnienie a duży przepływ powietrza. Tak jak już ktoś napisał jak porządny to pomaluje, bele co to czesto chlapie i nie kryje dobrze malowanych powierzchni. Tak samo jak z tanimi pistoletami do kompresorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukasz    58

HVLP oznacza pistolet niskociśnieniowy, niekoniecznie tego typu a normalne do kompresora


sprzedam kabinę do 330 "Chojnów I" tak zwana rurkowa, z dachem z tworzywa, z szybami (poza jedną boczną) drzwi wymagają poprawek blacharskich. Cena 350 pln
Lokalizacja Zachodniopomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Majster71
      wiecie może jakie miały kolory c-325,c-328 i pierwsze c-330 :rolleyes: jestem tu nowy.pomożecie??
    • Przez RoRo
      Witam chcialem pomalowac sobie pług na czerwono, jaka farba pomalowac najlepiej??Chcialem pistoletem pod kompresor, i gdzie kupic takie farby zeby to jakos tanio wyszlo?
    • Przez JANCZAK1176
      Witam. Dla chcących zrobić sobie użądlenie do bielenia obór (chodzi 5 lat)


    • Przez kamcio15
      Jaki polecacie sposób efektywnego oczyszczania maszyn przed malowaniem podkładem z rdzy i starej farby (oprócz piaskowania ) .Najlepiej jak by to były sprawdzone sposoby
      POZDRAWIAM
    • Przez tomb2
      Poszukuje w trbie pilnym sybole lakierów do C-360 Głównie chodzi mi o zółty ktorym malowane były blachy. Jakby ktoś miał jeszcze symbol siwego (blok silnika) i kremowego (felgi) Będe bardzo wdzięczny.
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj