Zaloguj się, aby obserwować  
NitroX

Jakie dobre Tuleje do JD 2040s 75km oraz Dobry mechanik

Polecane posty

NitroX    1

Gdzie i jakie tuleje (zestaw naprawczy ) najlepsze kupić do jd 2040s 75km? Chcę wymienić cały komplet na 4 dziury , Oraz poszukuje Mechanika który ma głowe do tego by Ustawić rozrząd tak jak powinien być :] Najlepiej z Lubelskiego

Edytowano przez NitroX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deere2140    21

Zależy z jakich dokładnie okolic chcesz tego mechanika .. A tuleje to najlepiej u dealera JD .


Moja potęga : John Deere 2140 i Zetor 7211
John Deere...Niezawodność jest naszą Siłą
Nothing Runs Like a Deere and Zetor ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NitroX    1

Zależy z jakich dokładnie okolic chcesz tego mechanika .. A tuleje to najlepiej u dealera JD .

 

Chce z Lubelskiego, Lub Okolice, Mogę nawet pojechać czy coś, Aby ten ktoś znał się na rzeczy.. :), U dealera JD to bym się nie wypłacił ;/ , Chodzi mi o te tuleje "Bepco" np, Coś wyczytałem że są bardzo dobrym zamiennikiem. Miał ktoś może z tymi tulejami docznienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

Tuleje bepco to totalny badziew, po 2-3 latach będą w nich dziury lub progi, taki remont robi się raz na długi czas, więc potrzep kieszenią i kup coś dobrego jeśli trzeba to nawet z jd.


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez oOMateQOo
      Witam, czy ma ktos namiary na jakiegoś dobrego mechanika z okolicach Częstochowy, sprawa jest poważna gdyż wczoraj ukręcił mi sie wał odrzutnika słomy, mechanicy do których dzwoniłem mają czas dopiero za 2 tygodnie a to trochę za długo. Może ktos z was ma namiar na speca który by się podjął naprawy?
    • Przez poliswerty123
      Jestem studentem mechatroniki i mam wadę słuchu na takim poziomie, że np. pikanie od kierunkowskazów słyszę tylko na postoju. Jednak od kilku dni mam aparat słuchowy w którym słyszę całkiem przyzwoicie. Powróciły mi zatem plany o pracy jako mechanik ciągników. Jednak co prawda nie potrafię zlokalizować źródła dźwięku tak dobrze jak człowiek ze zdrowym słuchem.  Dlatego mam dwa pytania:
      1. Czy serwisant często diagnozuje usterkę wsłuchując się dokładnie skąd pochodzi dany hałas? Ponieważ, teraz pracuję z jednym znajomym mechanikiem i bardzie opiera się na komputerze, na napięciu w instalacji elektrycznej itp. (oczywiście się z nim nie porównuję ponieważ on po 30 latach doświadczenia potrafi bardzo dokładnie oszacować jaki element mógł ulec awarii słysząc jedynie od klienta co nie działa)
      2. Czy szukając mechanika dyskwalifikowalibyście takiego z aparatami słuchowymi?
      3. Jak oceniacie zapotrzebowanie na mechaników w swoim regionie?
      Bardzo proszę o pomoc, gdyż nie wiem czy pchać się w tę branże czy sobie najzwyczajniej odpuścić.
      pozdrawiam
    • Przez Adrian001
      Witam zastanawiam się kupić materiał siewny Pszenżyto Aveo głowie klasa zmieni 4 i 5 większości 4 klasa Województwo Zachodniopomorski. Proszę i jakieś info na temat tej odmiany
    • Przez Critical
      .
    • Przez Qbota
      Dzień dobry,
       Czy mógłby ktoś polecić sprawdzonego i poleconego mechanika do traktoru. Sprawa poważna naprawa silnika. Będę wdzięczny za pomoc
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj