Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
adam24121998

MF 3060 przyciski w kabinie.

Polecane posty

Mam pytanie: Chcem kupić MF 3060 i w niektórych są a w nie których są takie przyciski z tyłu obok szyby tylnej po prawej stronie W KABINIE! Niewiem do czego służą. Pomożecie? Z góry wielkie dzięki za odpowiedzi. :)

Winio    1

Wycieraczka tylnej szyby, podnośnik - opuszczanie, podnoszenie, może też być amortyzacja maszyny zawieszonej na TUZ podczas transportu

Rold    12

ja mam 3050 i mam tam zaślepki, można tam zamontować dodatkowe bajery. Niżej przy siedzeniu są też miejsca na dodatkowe dzwignie.

Wiadomość z agroFakt.pl

Lukash3060    105

Koolega @Winio dobrze mówi :) Tam mogą być te rzeczy co wymienił ale nie w każdym modelu :) Ja też tak mam tylko nie wiem czy ta amortyzacja maszyny to w serii 30/31xx była wgl dostepna :) No ale mniejsza z tym, dobrze kolega mówi te 4 przyciski mogą tam być :)

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło

kravter    36
(edytowany)

ja mam

spryskiwacz tylnej szyby

wycieraczka tylnej szyby

podnoszenie podnosnika

opuszczanie podnoscnika

mf 3630

Edytowano przez kravter

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez rademenes
      Czy wie ktoś może jak rozkręcić pompę wtryskową LUCAS. Chodzi o tę część z której wychodzą rurki do wtryskiwaczy. Chce to zrobić ponieważ ciągnik nie chce wejść na duże obroty. Wiem że ma ta pompa małe sitka które się napewno zabrudziły.
    • Przez mateusz3060
      Po odpaleniu ciagnika jest ładowanie awaryjnie podnosi kostki ktore znalazłem przeczyszczone po odpieciu ehr jest prad w dwuch kablach bezpieczniki dobre czego to moze byc przyczyna no i na blotnikach przyciski tez nie działaja ehr nie wlaczy sie nawet na sekunde z ogledzin kabli wszystko jest ok prosze o porady mecze sie z tym juz od jesieni i nikt mi jeszcze nie pomógł
    • Przez Bartek2997
      Witam
      Posiadam ciągnik MF 3060 i planuję wymianę przednich opon. Wiem że orginalnie przychodzą do niego 13.6-24 lub 380-70 r24. Jakie najszersze opony można do niego dać na przód? Bo mam do kupienia w dobrej cenie Radialne 460x70 R24 i zastanawiam sie czy nadały by się do mojego?
    • Przez KrzysztofSulowski
      Witam. Mam problem z massey Ferguson 3060 autotronic. Po przekrecanie kluczyka na pierwszą pozycję i jak wezmę włącznik od podnoszenie  od ehr to święci się kontrolka ta żółta i tak samo dzieje się na opuszczaniu. Jak ciągnik jest uruchomiony i chcę podnieś lub opuścić to w tedy Nie mogę włączyć lub wyłączyć napędy, przyspieszać, blokady napędu i przełączyć biegów A na B. Na błotniki przyciski normalnie działają. Pozdrawiam 
    • Przez Preedom
      Witam,
      po wymianie oleju hydrauliki (Fusch Agrifarm STOU 10W30) i filtra oleju świeci się czerwona kontrolka od braku ciśnienia w skrzyni biegów oraz zielona kontrolka napędu na cztery koła. 
      Nie da się:
      - zmienić żółw/zając (cały czas żółw)
      - nie da się wyłączyć napędu na cztery koła
      Działa:
      - Podnośnik
      - wspomaganie kierownicy
      - sprzęgło

Ktoś ma jakieś pomysły? Od czego zacząć diagnozę?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.