Skocz do zawartości
90daniel

Gdzie najlepiej kontraktować. Firmy kontraktujące.

Polecane posty

laryy123    11

Kto na Kujawach ma chęć sprzedać 15ton pietruchy brudna oferty proszę na priw jak ktoś ma chęć place z miejsca

ppiotr    28

Witam,poszukuje info na temat Calfrost z Kalisza?

Ostatnio sprzedawałem im 7 lat temu,  za kasą czekałem ponad rok i dopiero komornik ściągną całą kasę plus odsetki ustawowe, jak jest teraz to nie wiem.

Wiadomość z agroFakt.pl

Adrian91    0

Szukam odbiorców dyni Bambino Mazowieckie. Jest moze ktoś na forum co zajmuje sie skupem dyni i mogłby doradzic?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez gseries
      Witam, przeszukałem forum i nie znalazłem odpowiedzi, jeśli coś przeoczyłem to przepraszam.
      Ale do rzeczy W tym roku planujemy zasiać kukurydze na ziarno, nie mamy doświadczenia w tym temacie i chciałbym się dowiedzieć co i jak.
      Czy dana firma wyznacza np dana odmiane? Czy maja jakies inne wieksze wymagania? Np co do klasy gleby etc. Oraz chciałbym się dowiedzieć gdzie Wy, drodzy forumowicze macie zakontraktowaną kukurydze i jeśli to nie tajemnica to w jakiej cenie
    • Przez szop01
      Witam wszystkich mam problem.
      Mianowicie żołknie szczypior przy cebuli i cebula przez to wcale nie rośnie.
      Co zrobić?

Pozniżej Załączam zdjęcie.

• Przez Szarlej
      Witam, orientuje się ktoś, co proponują na chwilę obecną za kukurydzę mokrą w tym sezonie?
    • Przez pawel1290
      Proszę pisać co wiecie na temat przyznawanych rekompensat, czy były już u was kontrole i jak to wyglądało. Oferują konkretne stawki za zniszczenie plantacji? Głównie interesuje mnie marchew i papryka.
    • Przez Zaremski24
      Witam!
      Mam niecałe 8 ha i chciałbym się zabrać za uprawę szparagów. Jestem jednak kompletnie zielony w tym temacie. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś mi tutaj wszystko po kolei opisał i wytłumaczył tak bym wiedział jaki jest czysty zysk z jednego hektara. Klasa ziemi, którą uprawiam to 5,6
      Z góry przepraszam gdy nie będę często odpisywał ale nie ogarniam jeszcze nowego forum