sobol

Ładowacz firmy ART-TUR / mtz 82 z turem

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
sobol    0

WItam!

Chciałbym zakupić ładowacz czołowy firmy ART-TUR http://moto.allegro.pl/tur-ladowacz-c330-c360-mf-t25-zetor-mtz-i3102567084.html

Czy może ktoś zakupił TUR 3-sekcyjny z tej firmy? Cena nie jest zbyt wygurowana, wiec nie wiadomo jak z jakością...

Proszę o Wasze opinie

Jest jeszcze druga sprawa, mianowicie właśnie naczytałem się o turach do mtz82 z mostam stożkowym i teraz jestem w kropce. Nie widzi mi sie co roku naprawa mostu:/

Jak do tej pory mam tur w C-330 jednak nie spełnia już moich oczekiwań, potrzebuje coś mocniejszego (big-baki, palety, słoma) i nie ukrywam że nadzieje pokładałem w zamontowaniu tura do mtz, a ciapka zamiarzałem sprzedać bo ledwo co źipi. Mam jeszcze w gospodarstwie Ursusa 3512 ale bez napedu wiec tur odpada, a po drugie wiekszej rewelacji od tura z c330 by nie było.

pozdrawiam wszystkich formułowiczów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Już nie wymyślaj z tym mostem bo jakoś po 5 lat a czasami 10 jeżdżą i nie muszą robić. Ja kupiłem tej firmy ale do T25 dziś przyjeżdżaja z nim


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arni251    5

Jak nie bedziesz z dwiema belami po polu na 9 biegu za***przać to w moście napewno nic ci sie nie stanie, jeżdzij z głową a długo pojeżdzisz.


Jak coś robić to robić to dobrze!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sobol    0

Macie racje, chyba się za dużo naczytałem i zbyt histeryzuję :unsure:

Kolego UrsusCzesio, daj znać jak się bedzie sprzęt sprawował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzegorz92    66

ja bym ci nie radził bo wygląda na delikatny a z tym udźwigiem to nie chcę mi się wieżyć bo jak na 1300kg to trochę za cienkie te tłoki a i rama może nie wytrzymać na takiej odległości od osi ciągnika a z drugiej strony nie ma podpór do tyłu i tu może być problem bo nawet jak podniesie te 1300kg to czy się nie przełamie bo z własnego doświadczenia wiem że mtz jest wrażliwy na tym punkcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heniekt    0

witam wszystkich forumowiczów posiadam tura tej firmy na mtz 82 pół roku jestem zadowolony z tego ładowacza nawozy sciagam sobie w big bagach obornik załaduje krokodylem a szufla wyrównałem obrzdek jest to ułatwienie dla nas wszystkich polecam, a przed kupnem ładowacza objezdziłem troche kraju gdyż jest to wydatek i nie żałuje ze zdecydowałem sie na ładowacz tej firmy postaram sie dodac fotki pozdarwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki894    0

 

Witam wszystkich posiadam tura 3 sekcyjnego firmy art-tur i wszystko gra

 

 

 

 

 

Edytowano przez luki894

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafik87    16

witam, może się ktoś jeszcze podzielić opinią na temat tej firmy i ich ładowaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SuperRolnik1    18

Zakupiłem ładowacz czołowy TUR 5 czyli z samopoziomowaniem dla Ursusa c330. Konstrukcja tura nie jest zła, ale wykonanie tragedia! Trzy razy był na poprawkach. Pierwszym razem przyjechal cały zardzewiały. Po reklamacji i rozmowie z szefem, zabrali go na ponowne malowanie. Przywieźli pomalowanego, ale zagiętego na ramie w miejscu poziomowania. Po kolejnej reklamacji, został zabrany. Miała być nowa rama zrobiona. Okazało się, że pogiętą ramę trochę wyklepali, coś wspawali niby, pomalowali na sztukę(przy okazji rysując i obijając siłowniki!) i takiego przywieźli. Samopoziomowanie już o rame nie zawadza i to poprawili, ale został przywieziony porysowany i połamane plastikowe spinki do węży. Po odebraniu telefonu przez szefa, ten się rozłączył i ma gdzieś klienta.. Montowane na szybko i byle jak, byle szybciej. Za 11500zl jest to porażka! To są papraki a nie porządna firma. Jeśli chcecie mieć spokojną głowę i dobrze wykonany sprzęt, poszukajcie innej firmy. Bo firmy art tur nie polecam. Liczyłem na sprzęt dobrej jakości ale niestety się zawiodłem mocno. Jakby nie patrzeć nie jest to tani sprzęt więc juz trzeba czegoś wymagać. Podejście do klienta bardzo lekceważące... Nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vvolny    0

Kolego a dobrze działa ci samopoziomowania? U mnie to lipa mam nadzieję że to poprawią, choć podejrzewam, że nie będzie to łatwa droga.... Ramka też mi zawadza przy max. Pochyleniu... Jestem zawiedziony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Witam sprzedam MTZ 82 1996 z turem (chwytak szypa). Nowe przednie opony, tyle od nowości, garażowany nie pordzewialy ani pogiety. 42tys

    • Przez Filipson
      Witam.  Mam John Deera 2850 z turem JD 640A. Problem polega na tym że tur strasznie trzęsie przy podnoszeniu jak również przy opuszczaniu, nie można normalnie nim pracować.  Obie pompy były wymieniane (ta w środku i ta na zewnątrz).  Tura dokupowałem i podłączyłem zasilanie z tyłu na wyjściu hydrauliki (na zdjęciu nr 1), a powrót wkręciłem w górną pokrywę skrzyni (widoczny na zdjęciu nr 2). Olej strasznie się nagrzewa. Rozrusznik ma ciężko zakręcić jakby w obiegu ciągle trzymało ciśnienie bo poszedł mi wieniec już drugi raz. 
      I stąd pytanie co może być powodem moich problemów ?  Źle podpięty TUR czy coś z jakimś zaworem ? 
       
      Zamieszczam zdjęcia podłączenia TURa
    • Przez Kondzik
      Witam.  Przymierzam się  do kupna ładowacza czołowego i padło na firmę  Stoll i stąd moje pytanie. Jakie macie doświadczenia że sterowaniem elektronicznym? Czy jest warte swojej ceny? Z mojej dotychczasowej pracy ładowaczem (trac lift przy zetorze proxima) wiem że bardzo często nie otwiera się zaworów do końca aby precyzyjniej operować turem. Rozumiem, że siłą rzeczy przy sterowaniu elektronicznym nie da się zrobić czegoś  takiego.  Jak wtedy wygląda praca? Czy nie ma problemu z precyzyjnymi pracami? Nie występuje zbytnie rzucanie, szczególnie lekkim ciągnikiem? Dodam tylko że mam zamiar założyć ww ładowacz do Kuboty m7040. Z góry  dzięki za odpowiedź. 
    • Przez Papina
      Czy te przyczepy dobrze zdają wam egzamin ? Jak sprawa wygląda z ramą ? siłownikami ? Nie ciekną ? Blacha czy jest dobrze zabezpieczona przed eksploatacją ? Czy ceny są dość przystępne ?
    • Przez 12145
      Witam, potrzebuję opini UŻYTKOWNIKÓW lub osób które miały do czynienia z agregatem uprawowo siewnym talerzowym 2.5m firmy Lemtech. Agregat ma służyc do uprawy pożniwnej rzepaczyska, facelii, gorczycy oraz ściernisk po zbożach a także i do przygotowania gleby pod siew. Pracował by z Zetorem 12145, a zagregowany był by z siewnikiem HASSIA DU100 szer. 2.5m (jest to ciężki siewnik). Czy nie wystepują w nim takie problemy jak pękanie ramy, pękanie ramion hydropaku, czy otwory do zaczepienia łącznika górnego nie robią się jajowate, oraz czy łapy trzymające talerze nie pękają po pewnym czasie?  Za poświęcony czas i za napisanie paru zdań dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj