margo22

Internetowa księga rejestracji świń

Polecane posty

Gość   
Gość

Dzięki za cierpliwość . Widzę . Masz piwo .B|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kto pyta nie błądzi, lepiej trzy razy zapytać niż raz źle zrozumieć       :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzy24    2

Jestem i chyba trochę źle napisałem... Faktycznie mają być zakolczykowanie do 30go dnia od daty urodzenia i później jest ta tolerancja 7 dni na zgłoszenie,ale data kolczykowania musi się mieścić w tych 30 dniach od urodzin.I tak ma być na druku zgłoszeniowym. 

Zmyliły mnie te daty urodzin i wystawiania(kolczykowania) ,bo wcześniej było tylko zgłoszenie urodzin... Ale dzięki klegom za wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajargo    8
Dnia 8.01.2018 o 09:30, ffox napisał:

Witam,

Odkopuję stary temat. Strona bardzo dobra i przydatna. Jednak nie obsługuje przeliczania ilości świń według najnowszych przepisów. W tej chwili, jeśli świnia przebywa w gospodarstwie powyżej 30 dni musi być oznakowana numerem tego gospodarstwa. I jest sprzedawana z nowym numerem. Jeśli kupiłem świnie z numerem 1 i je oznakowuję numerem 2, to sprzedaję je z numerem 2. W takim wypadku w formularzu trzeba by dodać opcję zmiany oznakowania i przeliczania stada od nowa.

Witam po dłuższej nieobecności.

Nie śledziłem nowych zmian przepisów i nie wiedziałem o tym. Dawno nic nie modyfikowałem i nie zaglądałem do systemu. Musiałbym poczytać trochę co i jak się zmieniło i pokombinować z systemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gomez181    197

panowie jak to jest,mam dwie siedziby stada ,jak przemiaszczam z jednej do drugiej to w tej drugiej też muszę to samo zdarzenie Zrobić że przemiscilem też te świniaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      witam mam 1 tone zboża na ile świń to wystarczy chce kupić w wadze 25kg i paś do 130kg
    • Przez gigany
      witam chciałbym dowiedzieć się coś o tworzeniu paszy dla trzody gdyż planuję zająć się poważniej chowem trzody do tej pory zajmowałem się tym bardziej hobbistycznie tzn miałem 1 maciorę i zostawiałem sobie z 5-6 prosiąt do odchowanie a pozostałe sprzedawałem
      Uprawiam głównie fasole/groch i zboża: pszenica, jęczmień, żyto, pszenżyto, owies, kukurydzę mieszanki np pszenice i żyto oraz uprawiam też bobik, łubin głównie na sprzedaż oprócz drobnych ilości które pozostawiam do odchowu tych prosiąt które zostawiłem dla siebie ( czyli jęczmień w późniejszym chowie pszenżyta i trochę pszenicy (nie licząc tej dla innych zwierząt))
      Moje pytanie brzmi czy ze wszystkich tych produktów mogę robić paszę dla świń?
      czy moge je wszystkie mieszac razem oczywiście w odpowiednich proporcjach?
    • Przez Jarek525
      Sprzedam

      Koncentrat sojowy dla warchlaków i tuczników od 25kg masy ciała do końca tuczu. Źródłem białka jest wysokobiałkowa (Hipro) poekstrakcyjna śruta sojowa. Koncentrat zawiera odpowiednio zbilansowane ilości aminokwasów, niezbędne witaminy i mikroelementy, aromaty i substancje zapachowe poprawiające pobieranie paszy przez zwierzęta.

      Bez dodatku śruty rzepakowej.

      Sposób dawkowania
      - warchlaki od 25-50 kg    15% -17,5%
      - tuczniki od 50-80 kg:      12,5% -15%
      - tuczniki od 80-110 kg:     10% -12,5%

      Parametry:
      Białko surowe 40,0 %,
      oleje i tłuszcze surowe 2,7%
      lizyna 4,4%,
      metionina 0,65%,
      met + cyst. 1,25%,
      treonina 1,8%,
      tryptofan 0,5%,

      Cena 2100 brutto przy zakupie minimum 1 tony (1000kg)
      Dowóz w cenie na terenie całej Polski (minimum 1 tona).
      Płatność przy dostawie kurierowi.

      Przy większych ilościach możliwa negocjacja cen.

      Zdjęcie przedstawia sprzedawany koncentrat.
      Produkt w workach 25kg, 1000kg na palecie.

      Jesteśmy legalnie działającą mieszalnią pasz pod Poznaniem, gdzie koncentrat jest produkowany.
      Kupujesz u producenta dzięki czemu omijasz pośredników i ich marże !

      Oczywiście na produkt wystawiamy Fakturę Vat.
       
      Kontakt:
      Tel. 664 764 296
       

    • Przez Gospodar55
      Witam mam na oku 2 chlewnie do dzierżawy jedna 500 m2 a druga 1900m2 i mam pytanie jak wygląda kontrakt na świnie z różnych firm.Mogł by ktoś opisać jak to wygląda,ile dostajecie za sztuke i czy można wziąć kontrakt że oni dają paszę i weterynarza,jaki rodzaj podłoża czy można wziąc głęboką ściółke?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam wiecie może kto zabiera świnki z powiatu konińskiego i daję dobrą cenę pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj