Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
rogatymaciek

Jak włączyć wałek WOM w Belarus 920?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Tomasz78    335

Choć nasze belarusy trochę sie różnią to moje zdanie jest takie żę jeśli mechanicznie wyczuwasz że załącza i nie idzie nim obrócić to szukał bym błędu w elektryce lub tym co załącza wałek począwszy od przycisków po hydro ,włącznik jeżeli taki jest, sory ale moja wiedza nie jest tak zaawansowana w twój model więc nie potrafię Tobie pomóc .

tymtus    41

No to teraz rozkręcaj skrzyneczke, i sprawdź, czy działa włącznik.. Jeżeli to nie włącznik, to możesz zaczynać sie bać ;/

Wiadomość z agroFakt.pl

Tomasz78    335

No tak ale czy połączenia prądowe są prawidłowe może da się podłączyć to na krótko aby zobaczyć czy załącza albo sprawdzić je przy ostatnim odbiorniku ,ja tak miałem ze świecą żarową kontrolki działały a nie grzała przeryłem całą instalację a okazalo się że spirala przerwana .

Kulik    2

Włącz przełącznik od wom a następnie przyciśnij przyciskiem aż zapali się konrolka że wom jest włączony następnie wyjdz z kabiny i zobacz czy siłowniczek od wom się wysunął jaśli tak to elektryka ok a coś jest z napędem np.jest nie przełączona dzwignia pod siedzeniem lub pod ciągnikiem jest rozłączone 540/1000 obr i tyle

GoodFarmer    27

Albo jeżeli kontrolka się zapaliła a siłownik się nie wysówa może być coć z elektrozaworem zaciął się albo nie działa. Autorowi tematu radzę pobrać z sieci instrukcję obsługi a najlepiej kupić w wersji papierowej i zapoznać się z nią solidnie gdyż to pozwoli uniknąć kilku lub kilkunastu założonych tematów w najbliższym czasie typu co to za przełącznik, do czego to jest?.

Odłączyłem z elektrozaworu wtyczkę i drugim przewodem podłączyłem na krótko, siłownik zaczął się wysuwać i wałek obracać, coś jest z instalacją.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez marcin7795
      Witam. Mam taki problem z WOM w ursusie tzn. Wszystko się załącza jak należy tylko jak ma ciężko to się rozłącza i słychać zgrzytanie jak obroty dam małe obroty silnika to wałek się załącza do daje gazu i pracuje ale gdy ma ciężko to z powrotem to samo. Co się dzieje? Jaka jest przyczyna?
    • Przez dzony9203
      Witam, ostatnio rozładował mi się akumulator.
      Nie wyłączyłem akumulatorów wyłącznikiem i zostawiłem wajchę od biegów w pozycji odpalania.

Czy pozostawienie wajchy w tej pozycji i zostawienie na ponad tydzień może rozładować akumulatory?
      Pozdrawiam.
    • Przez AgroRolnikŚląskiTeam
      Witam Panowie jestem nowy na AF , więc proszę o wyrozumiałość . Do rzeczy , macie jakiś sprawdzony sposób na owijającą się trawę / lucernę na wale napędowym przedniego napędu w pronarku 82 SA ? ,ponieważ podczas prasowania dosyć często przy większych pokosach owija się materiał na wale napędowym i w ubiegłym sezonie owinęło mi się tak na wale kardana że aż powykrzywiało te osłony oryginalne a mianowicie wg. katalogu przednią i pośrednią i teraz mam takie pytanie .Czy są jakieś osłony na cały wał ? bo te oryginalne osłaniały tylko łączenia (krzyżaki) szukałem sporo ale nigdzie nie mogę tego znaleźć . Czy może od czegoś innego można podpasować ?
    • Przez zbigniew1968
      Witam,
      mam taki problem. Na moim 952 miałem zamontowany podnośnik Stoll na joystiku podłączony bezpośrednio pod pompę hydrauliczną. obecnie zdemontowałem go. Problem polega na tym, że nie wiem co zrobić z otworami gdzie podłączony był podnośnik? Zaślepić czy powinno się coś tam podłączyć, połączyć itd... Nadmienię że dwa węże były podłączone do pompy a trzeci do zbiornika oleju.
      Czy ktoś z Was mógłby mi podpowiedzieć coś w temacie, za co góry dziękuję.
    • Przez Delbeta
      Witam

Mam problem z ładowaniem prądu w belarus 820 2016 rok i okazało się po wyciągnięciu wsuwki od bezpiecznika świec żarowych że ładownaie wzrosło a wskazówka jest na zielonym polu (wcześniej na żółtym 12.5 max )  Mam pytanie gdzie kabel od świec jest przymocowany do stacyjki bo wychodzi na to że nawet na właczonym silniku świece grzeją co powoduje spadek napięcia i rozładowywanie akumulatorów .