Zaloguj się, aby obserwować  
rogatymaciek

Jak włączyć wałek WOM w Belarus 920?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Tomasz78    1029

Choć nasze belarusy trochę sie różnią to moje zdanie jest takie żę jeśli mechanicznie wyczuwasz że załącza i nie idzie nim obrócić to szukał bym błędu w elektryce lub tym co załącza wałek począwszy od przycisków po hydro ,włącznik jeżeli taki jest, sory ale moja wiedza nie jest tak zaawansowana w twój model więc nie potrafię Tobie pomóc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymtus    42

No to teraz rozkręcaj skrzyneczke, i sprawdź, czy działa włącznik.. Jeżeli to nie włącznik, to możesz zaczynać sie bać ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

No tak ale czy połączenia prądowe są prawidłowe może da się podłączyć to na krótko aby zobaczyć czy załącza albo sprawdzić je przy ostatnim odbiorniku ,ja tak miałem ze świecą żarową kontrolki działały a nie grzała przeryłem całą instalację a okazalo się że spirala przerwana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulik    2

Włącz przełącznik od wom a następnie przyciśnij przyciskiem aż zapali się konrolka że wom jest włączony następnie wyjdz z kabiny i zobacz czy siłowniczek od wom się wysunął jaśli tak to elektryka ok a coś jest z napędem np.jest nie przełączona dzwignia pod siedzeniem lub pod ciągnikiem jest rozłączone 540/1000 obr i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoodFarmer    27

Albo jeżeli kontrolka się zapaliła a siłownik się nie wysówa może być coć z elektrozaworem zaciął się albo nie działa. Autorowi tematu radzę pobrać z sieci instrukcję obsługi a najlepiej kupić w wersji papierowej i zapoznać się z nią solidnie gdyż to pozwoli uniknąć kilku lub kilkunastu założonych tematów w najbliższym czasie typu co to za przełącznik, do czego to jest?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odłączyłem z elektrozaworu wtyczkę i drugim przewodem podłączyłem na krótko, siłownik zaczął się wysuwać i wałek obracać, coś jest z instalacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padre1989    13

alternator bedzie siedzial i nie wlaczysz womu zobacz najpierw czy z ladowaniem wsio dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez toobek
      Witam szanownych kolegów. Mamy taki problem z kuzynem. Posiada on BELARUSA 952 i gdy naciśnie przycisk do grzania świecy płomieniowej to załącza się również rozrusznik. Nie zawsze się tak dzieje, powiedzmy raz na 5 naciśnięć. Rozebraliśmy deskę rozdzielczą, wszystkie wiązki. Przekaźnik od świecy działa prawidłowo świeca grzeje, ale czasami również odpala. Może ktoś się orientuje gdzie szukać przyczyny, albo miał ktoś taki problem? Z góry dziękuję za wszelką pomoc i pozdrawiam !!
    • Przez grodzioman
      Panowie ratujcie. Potrzebuję opis bądź zdjęcie jak podłączyć przewody do stacyjki do Belarusa 920 2007r. Wypadła mi stacyjka podczas wymiany i rozłączyły się przewody.  Stacyjka nowego typu, nie moge się połapać który był gdzie. Sprawa dość pilna bo zostałem bez tura przy bydle. 😒
    • Przez potok
      Czy jest możliwe zamontowanie wysprzęglika i pompki od innego ciągnika aby praca sprzęgła była bardziej wygodna.
       
    • Przez bowman1a
      Witam i mam zetora 5711. Cieklo ciorkem z walka od hamulca recznego, po stronie pedalu sprzegla. Prosze o pomoc bo rozebralem wszystkie elementy z niego ale on dalej nie chce wyjsc ani w jedna ani w druga.
    • Przez AgroRolnikŚląskiTeam
      Witam , szukam mechanika od silnika d243 Pronar Mtz Belarus , ciągnik to Pronar 82 SA ale silniki mają jednakowe jak inne pochodne modele ... Jeśli ktoś miałby namiary na mechanika to bardzo byłbym wdzięczny . Województwo Śląskie .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj