Zaloguj się, aby obserwować  
Ginter

Problem z rozbudową obory

Polecane posty

Ginter    0

Jóź od trzech lat staram się o wydanie decyzji o rozbudowę obory i ciągle sąsiedzi protestują i się odwołują. Co mam zrobić proszę o rady. PILNIE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol12    0

A jak oni uzasadniają swoje protesty??

 

 

Lepiej tak jak ja mam....od strony obory żadnego sąsiada tylko ok. 800m lasek ;):P


U-R-S-U-S ------> moc i potęga :)

ZAPRASZAM NA MOJE FORUM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
and    1

najlepiej gdybyś udał się ze swoim problemem do prawnika, oni są od wyszukiwania "potrzebnych" paragrafów...

a spełniasz wszystkie warunki zabudowy? to czysta złośliwość ze strony drugiej strony?

a z drugiej strony- nie lubisz się z sąsiadami? nie gadaj... ;)


can do

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol12    0

No jednak jak się z sąsiadem dobrze nie żyje to są potem problemy ;):P

Ale w życiu tak bywa....


U-R-S-U-S ------> moc i potęga :)

ZAPRASZAM NA MOJE FORUM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toreg    0

Idą święta złóż życzenia sąsiadowi, daj prezencik pod choinkę, idź z flaszeczką do sąsiada, mało jedna weź dwie albo lepiej od razu trzy, przy ostatnim kieliszeczku może Ci zgodę podpisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

a jak jest ze spełnieniem warunków z twojej strony jaki masz odstęp obory od miedzy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Taa trzeba udobruchać sąsiada, ale z sąsiadami tak to jest jak ktoś ma więcej bydła czy to ziemi czy nie daj Boże jakieś maszyny czy ciągnik nowy kupi lub obore rozbuduje ktoś to sąsiada takiego wyśmiewają docinają a tak naprawde z zazdrości to wszystko, u nas takiego hamstwa nie ma jescze żeby ktoś komuś bronił takich rzeczy, widocznie za dobry dla sąsiada byłeś i teraz się rządzi, ale debilstwo i zawiść nie zna granic więc nie zazdroszczetakiej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan2130    17

Witam zrób plan na garaż do garazu sie nie doczepia bo do czego a jak juz ci nadzór budowlany odbierze budynek przerobisz go na obore tylko musisz zrobic dobry plan by ci wszystko pasowało

Edytowano przez robertbara
Ort.

Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ginter    0

Problem jest taki. Już parę lat temu kupiliśmy dojarkę przewodową i po jakimś czasie sąsiad przyleciał do nas że nie umie spać po ciężkim dniu pracy. Ojciec się wkurzył i wywalił go z podwórka. No i teraz chcemy sobie rozbudowywać oborę a tu przychodzą listy że sąsiadom śmierdzi, jest za dużo much, zbiornik na gnojówkę się wylewa i tam inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol12    0

To niech przyjedzie kontrola i sprawdzi czy naserio masz taki "syf" jak sąsiedzi piszą... i to problemie jeśli się okaże że nie to dostaniesz pozwolenie i tyle ;)


U-R-S-U-S ------> moc i potęga :)

ZAPRASZAM NA MOJE FORUM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ginter    0

Była powołana wizja lokalna no ale co z tego jak w tej komisji byli sami dobrzy kumple tego sąsiada. Prowadził kiedyś gospodarstwo ekologiczne a teraz mu śmierdzi :angry:

 

A co do warunków zabudowy to miała by leżeć na miedzy na łące znajomego. Rozchodzi się o to aby poszerzyć starą oborę o 15m i 50 m długi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid12    49

U dziadka to można sie budowac ile sie che bo on mieszka na koloni i jest git...........


Kierownicę ujął w dłoń, przeżegnał się, beret na skroń
W stacyjce klucz i raz i dwa, spalin kłąb i silnik gra
Już na polu za łanem łan, wykonany za planem plan
A w duszy radość albo gniew, słoneczko mu gdzieś zza drzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian007    153

Jedyna rada to tak jak tata wybudował, co roku budujesz 35m2 jako rozbudowę i nie robisz planów itp. Sąsiad nic do tego nie ma. To jest jedyna rada na takiego osobnika ;) jak będziesz coś chciał się dowiedzieć to wal na gg (często niewidoczny)


trzymajmy się kupy bo kupy nikt nie ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez mariox
      Witam, mam pytanie czy ma ktoś namiary na producenta term do wody które idzie podłączyć pod schładzalnik do mleka, szukam w necie i nie mogę nigdzie znaleźć, być może źle szukam albo inaczej się to nazywa.
      Pozdrawiam.
    • Przez krystek44
      cześć, planuje przebudowę obory 8x26 na krowy mleczne jakie rozwiązanie by było najlepsze. Myślałem nad obora uwięziową. Ruszta czy ściółka ? Jakie rozmieszczenie stołu paszowego, stanowisk i ewentualnego kanału gnojowej.
       
    • Przez panmino
      Czołem, 
      podchodzę do tematu zbudowania systemu wprowadzania bydła (Highland) do poskromu. Na wiosnę mają być jakieś szczepienia i będę musiał jakoś to towarzystwo wyłapać. Krów jest 9.  Zanim zacznę kombinować, pomyślałem, że zapytam, jakie macie systemy, może wstawicie jakieś zdjęcia z opisem czy się sprawdza i inne przydatne informacje. Z góry dziękuję.
    • Przez koks
      Czy ma ktoś na oborze eurofale? Czy skrapla się pod nią para wodna?
    • Przez tupac12
      Witam ostatnio zrobiłem sobie wyciąg linowy do obornika i mam taki problem otóż na bębnie przekładni jeśli wyciąg chodzi to lina zachodzi na siebie wiecie może jak z tym sobie poradzić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj