Skocz do zawartości

Polecane posty

Arek    113

To chyba szkoleniowcy z tych szkoleń są nie doinformowani. Proponuję samemu przeczytać broszurę informacyjną i wszystko będzie jasne. Wystarczy, że zbiornik będzie stał na podłożu nie przepuszczającym, będzie odpowiednio oznakowany oraz trzeba mieć obok trociny lub sorbent.

Sadek    446

Kolego Sadek wiadomości mam ze szkoleń i skoro o nich informują to znaczy że gdzieś są zapisane ,sam mam zwykłe i póki co zostaną zobaczymy jak przyjdzie jakaś kontrola.A jak jesteś taki dociekliwy to wejdz na strony Ministerstwa gospodarki i poczytaj ustawa z dnia 31gr.2007/31gr.2012r.(Dz.U.Nr 243,poz.2063).

Tylko tak się składa że co szkolenie to inne wymogi, a może szkoleniowcy rozdali ulotki kto sprzedaje takie zbiorniki to by wyjaśniało całą sytuację.

Jestem typem człowieka że nie bardzo więżę w informacje słowne, powinien być papier.

Jak pisze kolega @Michalmeer to niektóre wymogi to nadgorliwość naszych urzędników/kontrolujących.

Jak na kontroli zobaczy oryginalny zbiornik to jest pewien że jest OK, a jak zobaczy coś innego to musi uruchomić szare komórki czy to jest zgodne z CC.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się