Skocz do zawartości
Marcin91

Ankieta - Ocena techniczna ciągników rolniczych zakupionych ze środków pomocowych Unii Europejskiej

Polecane posty

Marcin91    280

Witam.

Chciałbym prosić wszystkich chętnych o wypełnienie mojej ankiety, która jest niezbędna do pracy inżynierskiej.

Wymagania, które niestety trzeba spełnić aby móc wypełnić ankietę to:

- ciągniki rolnicze muszą być zakupione dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej, bo taki jest cel mojej pracy,

- wypełniacie ją w imieniu tego na kogo był składany wniosek o dofinansowanie, jeżeli na was samych to wypełniacie w swoim imieniu, ale jeżeli na tatę bądź mamę to wypełnijcie w ich imieniu, (chodzi tu głównie o wiek, wykształcenie żeby nie było jakichś baboli), przynajmniej początek ankiety dotyczy korzystającego z pomocy,

- tam gdzie są miejsca do wpisania to wpiszcie w miarę konkretne informacje np. z jakiego programu skorzystaliście np. "PROW 2007-2013" albo jakie tam inne były,

- tam gdzie pojawią się miejsca do wpisania do pozostałych pytań fajnie gdybyście uzasadnili tą odpowiedź, krótko i na temat, bez zbędnego rozpisywania się.

Link do ankiety: http://moje-ankiety.pl/respond-39479/sec-xd8jcLZP.html

Z góry dziękuję wszystkim, którzy zechcą mi pomóc poświęcając swój cenny czas.

tomek73    186

Cienka ta ankieta, krótka, nie jest podawane jakie ma się wykształcenie, bo mogę mieć muzyczne, a tu chodzi o rolnictwo.

Wiadomość z agroFakt.pl

Marcin91    280

Może i cienka, ale już nie wnikam kto ma jaki stopień skończony na jakim kierunku i z jakiej specjalizacji, bo nie to wg mnie jest najważniejsze. Chodzi mi o ogólne przedstawienie ile osób skorzystało z dofinansowania z jakim wykształceniem, a czy to będzie po studiach rolniczych czy po ekonomii to chyba mało ważne, bo jeden pracuje w gospodarstwie i drugi, nie obchodzi mnie drugi etat czy ktoś sobie gdzieś dorabia.

Ciekawa ankieta. Mógłbyś później przedstawić jej wyniki bo jestem ciekawy efektów.

Jak zbiorę większą ilość odpowiedzi, a część będę mieć w wersji papierowej to połączę i chętnie pokażę.

Marcin91    280

Ponawiam prośbę, jeżeli ktoś jeszcze chciałby mi pomóc, a nie wypełniał wcześniej to bardzo proszę o wypełnienie ankiety. Ankieta jest krótka i prosta.

Serdecznie również dziękuję tym, którzy już poświęcili swój czas.

redbull    8

a jaki masz ten temat pracy inżynierskiej jeśli można wiedzieć?

SOKAN    12

Proszę bardzo, ankietka poszła.

Jak byś miał jakieś wnioski z takiej ankiety to prześlij na priw.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się