Skocz do zawartości
Rollermix

Pokazy korbanka w Gojcowie

Polecane posty

Rollermix    27

7 kwietnia bieżącego roku odbywają się pokazy Korbanka w Gojcowie a dokładniej maszyn Fendt. Więc kto się wybiera?

Wiadomość z agroFakt.pl

Rollermix    27

Informacje są na www.korbanek.pl. To jest cała seria tych pokazów akurat na naszym terenie to fendta wystawiają

bobytempelton    158

I co byliście? mnie nie chciało się podjechać a zapewne mam najdalej :D przejeżdżałem ok 14 to fendy stały na placu i były pakowane na lawety, widziałem zmyrmylane w błocie pole i ufajdaną drogę :D

kazoo    5

Co to trzeba specjalne zaproszenia mieć, bo nigdzie nie podali godziny kiedy to się zaczyna. Był już ktoś na tych pokazach?

coolman111    54

Wszystko jest na stronie korbanek.pl a dokładnie tu http://www.korbanek.pl/spolka/pl/aktualnosci/kalendarz_imprez.html są wyznaczone miejsca, terminy i co dokładnie będzie. Byłem rok temu w okolicach Gniezna (nie pamiętam miejscowości). Wtedy było mało ludzi, można było na spokojnie przetestować każdy z ciągników. Przed pokazem każda z maszyn dobrze omówiona. Jak ktoś zgłodniał to serwowano kiełbasę na do picia kawę lub herbatę. Każdy otrzymał komplet prospektów. Można było pogadać z przedstawicielami i dowiedzieć się o ceny. Nie trzeba mieć specjalnych zaproszeń.

kazoo    5

O której najlepiej być żeby nie przegapić? I o której to się przeważnie kończy?

Edytowano przez kazoo

coolman111    54

W linku co podałem są telefony do przedstawicieli. Zadzwoń i się dowiesz. Jak rok temu dzwoniłem i się pytałem.

Tomasso    8

Ja byłem wczoraj w stelmachowie całkiem przyjemnie było prezentacja zaczęła się ok 10.30 i potrwała tak z godzinkę może trochę więcej w między czasie grochówka i kiełbaski do tego chleb ze smalcem i ogórem kiszonym herbata itp a potem można było poujeżdźać do woli którego się chciało fendta :D jedynie szkoda że prac polowych nie było a to z racji dużej pokrywy śnieżnej. Ale ogólnie warto się wybrać na ten pokaz :)

Gość leghorn   
Gość leghorn

Byłem. Masa ludzi. Było nawet 2 Niemców Dużo błota. Żarcie też było. Koledze zaorali pole i nie wiem czy mu zasiali ale z siewnikiem jeździł jeden ciągnik. Kumpel jak wszedł do kabiny to nie wiedział jak ruszyć z miejsca, a wystarczyło tylko dodać gazu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się