Zaloguj się, aby obserwować  
Volt

Olimpiada Ergonomia i BHP w rolnictwie

Polecane posty

Volt    0

Witam wczoraj pisałem Olimpiadę w szkole i awansowałem do poziomu centralnego zdobywając 23/30 pkt. Następny etap rozgrywa się niebawem i został niecały miesiąc na naukę i mam tutaj pytanko czy może ktoś już startował w tej Olimpiadzie i mniej więcej wie czego mogę się spodziewać :)

 

Może ktoś również awansował w tym roku do poziomu Ogólnopolskiego to zapraszam do dyskusji na ten temat ! :)

 

 

P.S może ktoś posiada jakieś ciekawe materiały dt. zagadnień z ergonomii i BHP w rolnictwie to byłbym bardzo wdzięczny gdyby mi je podesłał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    206

Dla mnie ten konkurs jest o tyle dziwny, że jako tako nie ma tam w ogóle pytan z tych materiałów co oni gadaja...wiec sram na ten konkurs w tym roku...10 miejsce starczy z ostatnich lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Dokładnie, rok temu miałem wszystkie materiały które były podane przez organizatorów i pytania się z nimi nie pokrywały, głównie te dotyczące ergonomii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz2347
      Czy wie ktoś gdzie na necie można znaleźć arkusze z tej olimpiady z odpowiedziami????
    • Przez MFpower
      Tak jak w temacie potrzebna mi pomoc w rozwiązaniu tych testów. Testy są z kursu kwalifikacyjnego chętnych do pomocy w rozwiązaniu zapraszam na pw
    • Przez michal135791
      Chodzę do 1 gimnazjum i się tak zastanawiam czego warto się uczyć w gimnazjum . jakich przedmiotów szkolnych się uczyć żeby potem były przydatne w rolnictwie , na tym takim sprawdzianie młody rolnik , jakim poświęcać mniejszą uwagę ale też ich się uczyć żeby przydały sie ogólnie w życiu ? Macie do wyboru :
      Polski , matma , historia , angielski , niemiecki , fizyka , wf , religia , informatyka , wos , geografia , chemia , muzyka , wdż , plastyka, biologia . Czekam na pomoc .
    • Przez Lelo3008
      Szanowni Państwo, prowadze badania na UWM na temat innowacji w rolnictwie, przygotowałem ankiete online, jest bardzo krótka, jeżeli macie chwilkę, to bardzo proszę o pomoc https://docs.google....KBHOEU/viewform
    • Przez stajniabagieniec
      WItam, założyłam tu konto, w poszukiwaniu pomocy co do olimpiady, którą bym chciala napisać. Chodze do LO, nie mialam nigdy żadnych lekcji w związku z rolnictwem, ale interesuje się tym, tato ma gospodarstwo, a za kilka lat chciałabym je przejąć.
       
      Nie znalazlam nigdzie informacji z jakich materiałów można się przygotowywać, kiedy podchodziłam do Olimpiady Geograficznej, dostalam cały wykaz z jakich lektur będą pytania. Nie wiem też na czym polega pierwszy etap. Czy juz na tym poziomie wybieramy jeden blok, któym jesteśmy zainteresowani, czy jest to egzamin ogolny. Prosze o pomoc, jeśli ktoś coś wie na ten temat
       
      Pozdrawiam, Marysia
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj