Polecane posty

marc28    0

Bardzo dobre przyczepy robi Metaltech mirosławiec. Z polskich graczy uważam ze najlepsze.

Ma największe doświadczenie w rolnictwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Najwieksze doświadczenia ma autosan ja wybrał bym albo autosan albo wielton


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryssr    52

jak masz kasę to Fliegla weź ;) dużo dobrego słyszałem. a tak ogólnie to chyba albo Wielton optymalny Joskin trochę lepszy ale też i droższy. Odnośnie zasława nie mam zdanie bo nie gadałem z nikim nawet na jego temat. Wieltonkę 10 dwuosiową mam i jak na razie zastrzeżeń nie ma o joskinie słyszałem że materiałowo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez przemek111447
      Witam.Szukam oferty na nowa przyczepe 8 T( 2 sztuki) rozwazam kazda opcje firmowa...ktora waszym zadniem jest dobrym wyborem??Transport głownie zboża..opony nie regenerowane 385/55 r22 hm metal tech DB podobaja mi sie ale maja dosc wysoko osadzona skrzynie..w gre wchodzi pronar oraz auto tech
    • Przez Damian54
      Witam. 
      Mam problem z hamulcami w przyczepie (hamulce dwuobwodowe). Gdy podepne ciągnik (MF 6150) hamulce w przyczepie się blokują ale gdy nadepne pedał hamulca hamulce w przyczepie puszczają. Jaka jest przyczyna tego zjawiska i jak to naprawić? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • Przez kierasek16
      Witam ma ktos do sprzedania kola do Hl6011 o rozmiarze 12.5/20 
    • Przez rolnikus21
      Witam. Chce kupić beczkowóz około 12000 litrów i zastanawiam się czy lepszy będzie na tandemie czy na jednej osi ? Z którym będzie lepiej się jeździło ? Co radzicie ? Proszę o pomoc
    • Przez Sqowron
      Witam jak nazywa się ta część ze zdjęć pochodzi ona z siłownika piwłaki D35-M



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj