Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rodzina    0

Witam. Poszukuję ludzi którzy mieszkają w sąsiedztwie farm wiatrowych. Proszę o rzetelne informacje o wadach i zaletach tych farm. Nie interesują mnie spekulacje, tylko konkrety. W mojej okolicy ma być 11 wiatraków. Można pisać na PW.

Edytowano przez rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

nie ferm a farm wiatrowych!!!

 

W lini prostej to do najbliższej mam chyba z 20km - warmińsko-mazurskie a dokładniej w okolicach Korsz przy trasie Kętrzyn-Bartoszyce.

Fajnie to wygląda jak się jedzie drogą, widać że nie mieszkam na końcu świata i tutaj też technologie docierają.

Na drodze nie słychać ich. Rozrzucone po polach.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fujitsu    16

Ja mieszkam około 500metrów od wiatraka i słychać go jak się ustawi w tyłem w stronę domu , jest to taki dżwięk przejeżdzająego pociągu tylko bardzo cicho może być czasami denerwujące jak się słyszy jedno i to samo nonstop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sakuratorek    0

Zalety

- porobione drogi pomiędzy wiatrakami

-całkiem dogodne warunki dzierżawy pola kolo wiatraków

 

Wady

-głośna praca mimo odległości ok 1.5km (szczególnie gdy są oblodzone)

-spora atrakcja i multum ludzi po zakończeniu budowy(trudności z dojazdem do pol)

-nie wiem jak dla innych ale mi to przeszkadza gdy w słoneczny wieczór wirnik zasłania słonce(takie miganie)

 

to tak na szybko jak sobie coś przypomnę to dopisze

tutaj link do kilku informacji

http://www.stowlekidukielskie.dukla.org/Fotoleki/farma%20wiatrowa.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

napisz do kolego @jacek8441 u niego stoją 4 wiatraki w odległości 200 metrów od domu i ja bywam u niego to niema zadnych problemów niełsychać go zaś w mojej gminie kolcmentarza jes 1 w odległości ok 800m to słychać go ja niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Luba
      Witam wszystkich bardzo serdecznie,
       
      Wraz z grupą przyjaciół tworzymy portal dla rolników. Głównym celem przedsięwzięcia jest stworzenie oprogramowania które wyeliminowałoby papierową dokumentację prowadzoną w gospodarstwie.
       
      Sam jestem rolnikiem i doskonale zdaję sobie sprawę, że temat jest bardzo rozległy, dlatego chciałbym Was prosić o propozycje funkcjonalności które wg Was powinny się w takim portalu znaleźć. Głównie chodzi o rzeczy związane z dokumentacją (rejestrami, ewidencją, książkami), którą trzeba prowadzić albo nie trzeba ale i tak się prowadzi dla siebie. Jeżeli macie jakieś inne sugestie to oczywiście też będą mile widziane.
       
      Pozdrawiam,
      Luba
    • Przez Paatryk12dsa
      Witam, moi rodzice prowadzą gospodarstwo o powierzchni 15 ha i hodowlę bydła mięsnego, gospodarstwo na 100% przepiszą na mnie i mam dylemat czy warto iść do szkoły rolniczej, czy lepiej wybrać inny kierunek ?  
    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Mam takie pytanie, czy sąsiad może postawić plot betonowy w granicy jezeli przy granicy (10cm od) jest mój budynek w którym jest duzo okien. Czy ma takie prawo zasłonić mi okna?
    • Przez Robson11
      Witam proszę o poświęcenie chwili czasu i wypełnienie ankiety . dziękuję i pozdrawiam https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScUm3c5Geitb429pHPpig1WxUQ9wOCq-9BIzndhoM8YrcAwbA/viewform?usp=form_confirm
    • Przez Blusik
      Witam
      Mam pytanie jakie wymagania muszą spełnić np pług, siewnik,kosa konna aby poruszać się po drodze rejestrowac nie musze ale czy wystarczy że mają odblask czy nie? 
      Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj