Zaloguj się, aby obserwować  
ludwik1983

tv nc+

Polecane posty

ludwik1983    4

cześć mam pytanie czy ktoś migruje z cyfry+ lub n do nc+. Co sądzicie o tej nowej platformie telewizyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Jestem, w Cyfrze+ i wczoraj wysłałem wypowiedzenie. Mam dość, nie dość że drogo, mało kanałów, to jeszcze strasznie teraz namieszali. W maju będzie dopiero rewolucja.

Umowa kończy mi się końcem kwietnia, ale z automatu przedłużą ją sami na kolejne 18 miesięcy, jak nie wyślę się wypowiedzenia samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fezoi    170

Ja jestem w n i tak jak Tomek73 pisze chcą przewalić wszystkich do nc+ z automatu i przy okazji podnieść opłaty . Niedawno przedłużałem umowę , ale teraz prawdopodobnie można ją wypowiedzieć . Propozycja nowych warunków , którą otrzymałem pełna jest pokrętnych zapisów , a w regulaminie aż roi się od kar po 1000 i 500zł , nie mam nawet ochoty się w to wczytywać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Ja ściągłem z netu druk wypowiedzenia, i wysłałem. Byłem tam gdzie ją kupiłem i dziewczyna mówiła że mogę wypowiedzieć w każdej chwili, ale 3 miesiące to będzie trwało.

Nawet jak umowa kończy się to miesiąc przed trzeba wypowiedzieć, czyli u mnie kończy sie w kwietniu, to w marcu muszę wypowiedzieć. Jak nie to ponad 3 miesiące będzie to trwało.

Ja teraz płace 74 zł, a w Polsacie płacił bym 60 i miałbym więcej kanałów które mnie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modliszka    1

Od początku miałam przeczucie, że telewizja nc+ będzie jedną z najdroższych na rynku. Trudno się dziwić skoro przed połączeniem, Cyfra+ oraz n również nie należały do najtańszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj