Polecane posty

michael3377    0

Co myślicie o tym agregacie?http://allegro.pl/fabrycznie-nowy-agregat-scierniskowy-smok-2-1-5lap-i3092959197.html

Czy c-360 3p poradzi sobie z 5 łapami?Może c-360 4x4 lub samo c-360? Który z nich da radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AntekC330    0

Kolego, ale tam jest wyraźnie napisane, że zapotrzebowanie mocy, to 80-110 kM, tak więc na ich stronie masz odpowiedź na Twoje (bezsensowne moim zdaniem) pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Podnieść szans nawet nie ma i z pewnością sobie nie poradzi. Nawet tu nie ma różnicy jakie masz gleby bo i tak by nie pociągnął. Możesz próbować jakiś zwykły lekki agregat ścierniskowy i nic po za tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacek9024    2

sześdziesiątka nie da rady z 5 łapami do tego trzeba min 75 koni, jak już to raczej 3 łapowy to powinien dać radę ale ciężko ma wiem bo nie daleko mnie rolnik posiada taki agregat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nawet jeśli podniesie, to co to za robota będzie? Traktor po du.ie dostanie że hohoho, wał bokiem wyjdzie..... Szkoda czasu na takie coś. I pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiek5672    53

Przerażają mnie pytania niektórych użytkowników :) przecież prosto i wyraźnie pisze tam od 80 km to jak może poradzić sobie z tym Ciągnik o połowę mocy mniejszy ?:) A tak na zdrowy rozum to sam wygląd tego agregatu mówi sam za siebie tam potrzebna jest moc!:) :)


"Zetor Team" :)
Pozdrawiam :)
Zapraszam Do galerii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

dzis jest 1 kwietnia, a moze ktos ma dobry humor

wyraznie jest napisane 80 KM, waga 1100kg, chyba te dane wystarcza aby stwierdzic ze NIE

z zadnym tego typu agregatem 360 sobie nie poradzi, mozna probowac z zachodnimi na samej sercowce, choc jakosc pracy moze byc slaba


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/agregat-scierniskowy-gruber-nowy-promocja-gwar-i3379757407.html

do 60-tki njlepszy taki, lub ewentualnie taki 5-cio łapowy. Kiedyś zetorem 7211 ciągnąłem taki

z 5 łapami i szło bardzo ładnie nawet na 3 biegu, więc 60 też powinna dać radę, chociaż będzie miała

ciężej. Polecam taki gruber bardzo. Ten smok ma 4 wały i jest strasznie ciężki. Dedykowany jest raczej do bardziej specjalistycznych

zstosowań, a do takich zastosowań siłą rzeczy potrzebe są większe traktory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Pawel0418
      Witam,potrzebuje pomocy stoję przed zakupem agregatu uprawowo siewnego do zetora 7745  73km.
      Znalazłem taki o to zestaw,ale nie wiem czy zetor da rade bo gdzie nie gdziee mam gline.https://www.olx.pl/oferta/agregat-aktywny-uprawowo-siewny-lely-nie-amazone-maschio-rabe-CID757-IDmXW4I.html#d20a5ed7cb  proszę o jakieś informację,a może coś innego.
       
       
       
       
       
    • Przez AgroRolnik22
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć opinii najlepiej od użytkowników o agregacie uprawowo siewnym marki Janpol, Agregat 2,5m. Jeżeli nie to jaki inny w podobnej cenie ?
       
    • Przez longer89
      Czy ktoś użytkuje agregat talerzowy na przedni tuz.  Jaki jest efekt prac? Czy lepszy może jest wał pierścieniowy?

    • Przez antek807
      witam mam problem z wyborem agregatu uprawowo siewnego z hydropakiem 2,7 bo taki mam siewnik poznaniak do ciągnika nw td85 z jakim wałem na ziemie 3-4 klasa
       
       
    • Przez buszek
      Witam , 
      Od pewnego czasu mam na uwadze zakup ciągnika coś  o większej mocy niż ursus c 360   zanim zakupię ciągnik przeglądam maszyny i zastanawiam się właśnie nad agregatem  uprawowo-siewnym Mam pytanie jaką moc musi posiadać ciągnik do podanego poniżej agregatu ? 
       
       
      https://www.olx.pl/oferta/agregat-uprawowo-siewny-2-5m-aktywny-lekki-pierwszy-wlasciciel-CID757-IDyLVOP.html#af1d8fa0f9
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj