SZMEKK

CASE 5150 MAXXTRAC

Polecane posty

SZMEKK    21

Witam wszystkich

Kupilem ostatnio nowa stacyjke do mojego case bo stara nie byla oryginalna i teraz borykam sie z jej prawidlowym podlaczeniem, mam ustawiony zaplon w prawo ale nie potrafie jej tak podlaczyc aby po przekreceniu w lewo pokazywalo mi mth.

Czy mialby moze ktos z was schemat jak ja odpowiednio podlaczy? lub chociaz moglby zdjecie wstawic jak ma u siebie podlaczane ??

dzieki pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

przecież masz dwie kostki i inaczzej jak prawidłowo nie podłaczysz? chyba zę ktoś je usuną w sprzedarzy są stacyjki które właśnie nie mają zegarów po przekręceniu w prawo


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZMEKK    21

u mnie nie ma kostek same kabelki sa, u mnie mozna podlaczyc tak ze w prawo wszystko jest ale w tedy opcja w lewo nic nie pokazuje(a powinna mth) i to jest wlasnie ten ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZMEKK    21

ten schemat u mnie nie pasuje maci moze jakies inne opcje?

bede wam bardzo wdzieczny za zdjecia wlasnych stacyjek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

musi pasować jak masz oryginalną instalację bo jest tylko jeden rodzaj stacyjek


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

Bo zapewne ktos wsadził łapki w instalacje albo masz nie kontakt i brakuje ci cały czas jednego prądu i mam jeszcze jedno pytanie one się iedykolwiek ci pokazywały bo jest jeszcze jedna opcja ktoś sie postarał żeby się już nigdy nie pokazywały żeby zatuszować przebieg

Edytowano przez mariusz(ZDUN)

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZMEKK    21

tak pokazywaly sie kilka razy ale wtedy nie dzialaly inne opcje w stacyjce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

bo mas zzłą stacyjke pisałem o tylm juz ewnie tedy jak siępokazywały to po przekręceniu w prawo nic nie było i mógł nie chcieć jeździć?


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZMEKK    21

w domu mam jeszcze case 1056 i jest tam oryginalna stacyjka moze przelozylbym z niego stacyjke do 5150 i zobaczyl czy to pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wasil10
      Witam... mam pytanie... czy mógł by mi ktoś przedstawić schemat podłączenia stacyjki nowego typu w Belarusie? czyli co konkretnie do jakiego wyjscia
    • Przez voldemort
      Witam. 
      Mam takie pytanko. Ostatnio rozsypała mi się stacyjka od ursusa 1224 (rozruch za pomocą kluczyka - podobnie jak w 255/3512) i problem polega na tym że w sklepie z częściami zaśpiewali mi za taką 200zł i chciałbym się dowiedzieć czy to jest to samo co w mf 255/ ursus 3512 gdyż ta jest o wiele tańsza, a nigdzie w internecie nie mogę takiej znaleźć są tylko te z 4 położeniami kluczyka (włączanie świateł kluczykiem)
      Z góry dziękuję za odpowiedź.
    • Przez Delbeta
      Witam
       
      Mam problem z ładowaniem prądu w belarus 820 2016 rok i okazało się po wyciągnięciu wsuwki od bezpiecznika świec żarowych że ładownaie wzrosło a wskazówka jest na zielonym polu (wcześniej na żółtym 12.5 max )  Mam pytanie gdzie kabel od świec jest przymocowany do stacyjki bo wychodzi na to że nawet na właczonym silniku świece grzeją co powoduje spadek napięcia i rozładowywanie akumulatorów .
    • Przez grodzioman
      Panowie ratujcie. Potrzebuję opis bądź zdjęcie jak podłączyć przewody do stacyjki do Belarusa 920 2007r. Wypadła mi stacyjka podczas wymiany i rozłączyły się przewody.  Stacyjka nowego typu, nie moge się połapać który był gdzie. Sprawa dość pilna bo zostałem bez tura przy bydle. 😒
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj