Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
skywalker89

Ciągniki Case PUMA

Polecane posty

skywalker89    39

Z tego co widzę, nie ma żadnego konkretnego tematu na temat tych ciągników. Może ktoś kto miał z PUMĄ styczność (mnie ineteresuje najmniejszy model tej serii tj. PUMA 130) napisze parę słów na ten temat?

Znajomy kupił maxxuma 125 multicontrollera, -siedziałem, jechałem, -no wszystko wygląda fajnie i obiecująco, myślę, że podobne wrażenia miałbym po przejeździe Pumą, ale Panowie jak to jest z tymi ciągnikami? Jak wygląda sprawa mocy? Czy tych znamionowych 130km w przypadku Pumy 130 to jest mnierzone na 'gołym' silniku, czy na hamowni?

Ja nie mam przekonania jeszcze co do montowanych tutaj silników, może ktoś rzuci konkretne światło na ten temat?

Interesuje mnie ta PUMA 130 gdyż w porównianiu z konkurencją cenowo wychodzi dosyć dobrze (jakieś 230-250netto z amort kabiną i osią). Nie mam tutaj na myśli modelu CVX.

nunu85    82

Puma ma lepsze opinie niż maxxum, także jeśli wymiarowo Ci odpowiada (dłuższa, szersza, niemal tonę cięższa), to nie ma sie co zastanawiać, tylko brać. Tym bardziej, ze obecnie są na nią niezłe promocje i można wyrwac niemal w cenie maxxuma.

PS. Da sie nawet wziąc CVX z miękką osią, oponami 600 za 255 netto. Miałem taką ofertę, ale nie chciałem takiego dużego traktora i zrezygnowałem na rzecz steyra profi 6125 (odpowiednik maxuma).

Edytowano przez nunu85

Czy tych znamionowych 130km w przypadku Pumy 130 to jest mnierzone na 'gołym' silniku, czy na hamowni?

Ja nie mam przekonania jeszcze co do montowanych tutaj silników, może ktoś rzuci konkretne światło na ten temat?

Moc w cignikach case mierzona jest na chamowni wom, z praktyki nowe maja o okolo10% wiecej

O silniku powiem tyle ze przez 4 lata nie tafilem na powazna awarie silnika w maxxumie czy pumie.

Wiadomość z agroFakt.pl

leon86    0

Panowie czy 230netto za PUME 130 (amortyzowana os,opony 600,przedni tuz,mechaniczna hydraulika)to dobra cenka za ten ciagnik udało sie komus wynegocjowac lepsza cene dodam ze w tej samej cenie moge dostac NEW HOLLANDA T7.170 i zastanawiam sie nad wyborem miedzy tymi dwoma ciagnikami...?

nunu85    82

bardzo dobra cena. aż wręcz nieprawdopodobna.

Edytowano przez nunu85

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez TrAkToReK
      Witam
      Tak jak w temacie. Czy to dobry sprzęt ten CASE??? Chce go kupić ponieważ ma dość ładny wygląd i można go używanego za ładne pieniądze, chce aby ciągnik miał MAX 95 KM. I uprzedzam kosztował MAX 60 tys. ZŁ Ile pali bo miałem Ursusa 914 i to była wielka cysterna B)

Pozdrawiam

(Z góry THX)
    • Przez ursusik1634
      Zamówiłem DF 610 w Jaryszkach. Ciągnik miał być w lutym a już praktycznie jest kwiecień, prace polowe czekają na niego. Zadzwoniłem do pana który się zajmuję sprzedażą i powiedział mi że maszyna stoi na placu we Włoszech co mnie bardzo zdziwiło bo przecież DF to niemiecka firma. Wczoraj przedstawiciel przywiózł mi faktury i autoryzację, powiedział, że ciągniki te składane są w Niemczech. W papierach znalazłem że został wyprodukowany we Włoszech jaka jest prawda, czy może ktoś brał już jakieś maszyny od nich?
    • Przez international856XL
      Witam wszystkich zakladam ten temat ponieważ chcialbym sie cos dowiedziec na temt ciagnika international 856XL.
      Ostatnio sobie takowy kupiłem.Czy moglibyscie sie podzielic opiniami na temat tego ciagnika..?A dodatkowo mam kilka pytan do was..
      -jaki olej stosuje sie w tych ciagnikach
      -przymierzam sie do zakupu pługa obotowego i mam dylemat jaki wybrac 3 lub 4 skibowy..tylko pytanie czy z 4 skibowym da sobie rade czy to nie bedzie zbyt duze obicazenie
      -ile pali to stworzenie :lol:
    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez maciejmechnowy
      witam wszystkich forumowiczów. Mam problem z ciągnikiem marki same rubin wczesniej był uszkodzony wyswietlacz i nie było nic widać do momentu aż traktor stanął  na polu po naprawie wyświetlacza    pojawiły  się alarmy  transm. alarm 254 ,CONSOL. 240, ENGINE 240 I 242  ma ktoś opis tych błędów  SAME RUBIN 120