Zaloguj się, aby obserwować  
demon17

Blackjak

Polecane posty

demon17    1

Witam, stosowaliście już ten preparat?? Jeśli tak to jest jakaś różnica?? Warto w to zainwestować?? Na początku chciałbym zobaczyć na kawałku 2ha, klasa ziemi III/IV Vineta w CA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1410    10

Ja już mam zamuwione,będzie w tym sezonie eksperyment,a norma to 2 ltr/ha,prysnę 1 lub 2 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demon17    1

co to jest i jak się poprawnie nazywa? to jest jakiś cudowny biostymulator kieszeni?

Nazwa jest poprawna.... tak jest to stymulator korzeni, a czy cudowny to nie wiem;p. Też mam zamówione z myślą o eksperymencie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

Nazwa jest poprawna.... tak jest to stymulator korzeni, a czy cudowny to nie wiem;p. Też mam zamówione z myślą o eksperymencie;p

 

racja przepraszam,

dystrybutorem jest Osadkowski: " Testowanie preparatu odbywa się wspólnie z firmą Bioagris, a jego efekty są zadowalające. Ten zawierający huminy, kwasy ulmowe, humusowe czy fulwowepreparat stymuluje wytwarzanie, wzrost i ilość korzeni, ułatwia pobieranie przez nie mikroelementów, a także ogranicza stres związany z przesadzaniem rozsady."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demon17    1

Ja mam zamówione w pakosie cena to 241,65zł za 5l. Wszystko przez tą ich kampanie reklamową;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr2691    8

w rozsadzie jest efekt, tak jak na stronie bioagris, więcej korzeni jest. mówię tu o kapuście :)

 

na ziemniakach nie umiem ocenić, chyba nie było wielkiego efektu, tak przynajmniej mi się wydaje, ale wiecie, z ziemniakami jest słabo więc nie ma cudów :P


Kupie siewnik Stanhay, najlepiej czterorzędowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1410    10

W ziemniaku jest git,spory przyrost bulw,a wielkość jest za duża,ale w tym roku N poszło 170 kg/ha,miąższ nie ciemnieje,więc OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek183    9

BioAgris sprzedaje ten środek w Polsce lecz jest to środek z USA stosuję odkąd się pojawił. Efekty są i gadanie, że służy tylko do pustoszenia kieszeni to głupoty. Największy przyrost masy korzeniowej odnotowałem w papryce i pomidorach. Został poprawiony w pierwszej wersji łatwo się osadzał w opryskiwaczu teraz jest ok. W mojej ocenie efekty warte ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez kurczaq
      Witam forumowiczów. Mam pytanie dotyczące tych dwóch środków - czy ktoś już to używał? Ciekawi mnie jak to wychodzi cenowo oraz czy te środki coś dają. Przypomnę: Blackjak działa stymulująco na wzrost korzeni roślin, Vapor Gard - ogranicza utratę wody, podlewanie przed wysadzeniem rozsady.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj