Skocz do zawartości
baranek

Praca na gospodarstwie mlecznym

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
baranek    3

Witam użytkowników. Zakladam ten temat z uwagi na dynamicznie rozwijający się sektor mleczny i co za tym idzie zatrudnienie pracowników na gospodarstwach w naszym kraju. Jeśli ktoś pracował, pracuje bądż potrzebuje czy zatrudnia ludzi na gospodarstwie to niech podzieli się spostrzeżeniami jak ta praca wygląda, jakie są obowiązki i wynagrodzenie :)

Za odp. z góry dzięki ;)

damian40000    85

w mojej okolicy płacą maksymalnie 2tys zł miesięcznie+jedzenie przy 10-12godzinach pracy 6 dni w tygodniu. Jak ktoś pracuje w niedzielę też nawet więcej może wyciągnąć.

xerion3800    42

Taki pracownik ma w obowiązkach dojenie, usuwanie obornika, ścielenie (jak nie ma wolno stanowiskowej). Jak potrzeba to penie jeszcze porody i odchów cieląt. Karmienie czyli podrzucanie kiszonek.

Wiadomość z agroFakt.pl

Hereford    18

Ja płacę 1650 netto plus zus plus 8zł za każdą nadgodzine i jeszcze marudzą!!! bardzo!!! w żniwa nieraz po 3-4 tyś na ręke.

piotrus19    6

W moich stronach to prywaciarz do pracy w chlewni 1600 brutto, przy krowach to samo. O czas pracy lepiej nie pytać- co najmniej 10 godzin.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

dodam że o dobrego pracownika taki który nie pije i sie nie zatacza nie pali a w dodatku pracowitego niestety jets bardzo ciężko większość to by wolała dużo zarabiać ale sie nie napracować albo przyjdzie Ci taki po robocie mu zapłacisz a na drugi dzie zobaczysz go pijanego w rowie. a większośc ludzi zwłaszcza młodych co no nie maja predyspozycji do pracy ponieważ mają braki w wyksztalceniu lub nie majacym pomysłu na zycie woli przesiadywac w barach i pić niz pójść do Gospodarza uczciwie zapracować. Z tego co Ja słyszałam od wielu ludzi to wyrzucanie gnoju lub bycie pracownikiem to co dla niektórych wielki wstyd i moze to jest powód dla ktorego ludzi enie garna sie do tej pracy :( a jak zatrudniasz takiego człowieka i traktujesz go normalnie ustalasz z nim wybagrodzenie i on to akceptuje i najlepiej spisac to na papierze bo bedzie Ci potem mówił że tak nie było a dowód zawsze masz to będzie Ci pracował za dwóch :)

ChudyxD    16

Ja bym z miała chęcią poszedł do pracy przy bydle nie pije nie pale i 10 godz, to małe piwo ;) nawet te nadgodziny to nie problem, tylko to ze nie mam 18 :(

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się