Skocz do zawartości
farmer_89

przeglady ciagnikow ceny

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ceny
farmer_89    7

Witam. Potrzebuje informacj na temat servisu zetora i farmtraca interesuje mnie jak przyjezdzaja z servisu to ile kosztuje takiprzeglad i co ile mtg. Jak to jest jesli kupi sie nowy ciagnik z gwarancja to mozna te przeglady samemu robic czy musi przyjechac servis i czeba za to bulic kaske?

Radan    28

Jak z serwisu na gwarancji to kase bulisz i tak. Ale po okresie gwarancji to już sam sobie. Ja mam zaufaną firmę która przyjedzie w nocy o północy jak zadzwonię. Serwisy i naprawy, przeglądy i kapitalne remonty itp.

Wiadomość z agroFakt.pl

Radan    28

A to zależy od ciągnika jeżeli mówimy o gwarancji.

A jeżeli serwisy pogwarancyjne z których ja korzystam to 70zł za roboczogodzinę + dojazd 0,5zł za km netto.

marian2011    111

Pierwszy przegląd Ft 670 po 50 mtg ok 700 zł mnie kosztował dwa filtry oleje dojazd jednak wszystko zależy od dailera i jak się umawiasz z ceną ciągnika przy kupnie utargujesz cenę albo coś w gratisie dostaniesz albo np darmowy przegląd wszystko dogadaj przy kupnie aby nie było potem a czemu tyle przegląd kosztuje a sąsiad miał za darmo

przemol87    45

pierwszy przeglad Forterry 115 (80-100mth) to wydatek prawie 1500zl brutto

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

dannygumis    11

Jak jest temat to się dołączę. Ile teraz przegląd serwisowy Valtry N na 1000 mtg ( nie wiem czy dobrze ale w serwisie słyszałem coś ok 4700zł).

farmer_89    7

mi to chodzi konkretnie do zetora proximy co ile przeglady i ile to kosztuje? Jak ktos ma proxime to prosze o informacje

Spidi    0

Ja w piątek robiłem w zetorze proximie 75 drugi przeglad i kosztował mnie 1055 zł materiały 300 zł robocizna a przeglądy są pierwszy po około 100 mth a następne co 500 mth

Ursus11    20

Zetor Proxima Plus drugi przegląd (12 miesięcy po zakupie lub 450mh) 981zł brutto.

malkolm    23

ja robiłem w październiku pierwszy przegląd case jx 60 i kosztował mnie 1200 zł, ale tutaj niestety trafiłem na straszliwych zdzierców,

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez lajkzxc
      Witam. Panowie jak to jest z pneumatyką w ładowarkach? Aby użyć jej do hamulców w przyczepie.   Chodzi mi o to żeby można nią było w miarę bezpiecznie prrzeciągnąć przyczepę np z nawozem na pole.   
    • Przez lukasx21
      Witam
      Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie temat dodatkowej działalności poza rolniczej, usługi koparko ładowarką, na razie jest to tylko w fazie pomysłu ale mam pytanie do osób które mają jakieś doświadczenie w tym temacie, jak jest z taką działalnością czy dużo jest formalności związanych z rozpoczęciem takiej działalności?, ile trzeba wyłożyć $$ żeby kupić jakiś sensowny sprzęt bo ceny są dosyć zróżnicowane, powiedzmy te 25-30 tys kupi się już jakiś starszy ale sprawny sprzęt czy wyjechanego trupa którego ciągle będzie trzeba naprawiać? i czy wogóle sama koparka jest opłacalna czy trzeba mieć szerszy zakres usług żeby coś z tego było?
      pozdrawiam
    • Przez Wojtek026
      Czy stosujecie ceramizery do oleju silnikowego w ciągnikach, jeżeli tak to w jakich, osobiście zalałem ceratec liqui molly do 1,9tdi i widzę samę zalety, w c330 mam zalany oil additiv z MOS2 z liqiu molly i są łatwiejsze starty lżej kręci, czy zalać ceratec do agrofarma?
    • Przez AdrianFanDeutz
      Gdzie mozna kupic ile kosztuje obciaznik do ciagnika na przedni tuz waga jaka mnie interesuje to ok 800kg
    • Przez MADER12
      Witajcie, wie ktoś może jak w ciągniku JD 5M zmieni się promień zawracania z oponami o szerokości 340 na przodzie i 480 na tyle, a 480 na przodzie i 540 na tyle?
      Będą to różnice rzędu centymetrów, czy może metrów?