Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

ZTS 16245 - podłączenie elektrozaworu do blokady przedniego mostu

Polecane posty

Gość   
Gość

witam, mam takie pytanie odnośnie podłączenia elektrozaworu do blokady przedniego mostu tzn jak podpiąć przewody do "wtyczki" która jest na cewce rozdzielacza??? wiem, że ma tam być zasilanie 12V+ następnie - i uziemienie? który przewód gdzie ma być podłączony??? pozdrawiam

 

tutaj link do obrazka ocb:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/704b92a992abb476.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MLODY402    1

Musisz sprwdzić pod które piny jest podłączona cewka elektrozaworu i tam podłączyć kabel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davido    28

W tym przypadku sprawa jest prosta, podłączasz pod 3 i 2 i działa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

pod 3 (12V +) a pod 2 (-) ? czy odwrotnie? a te tzw uziemienie? czyli wymagane jest podłączenie tylko zasilania i masy tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davido    28

2 plus a 3 minus przynajmniej jak tak podłączam i wszystko pracuje. :) Uziemienie nie podłączasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

okej jutro kupię wtyczkę i próba, dzięki za pomoc! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez UltraMario
      Dzień dobry agromaniacy. 
      Od miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem URSUS’a 4514 (przeszczęśliwym po przesiadce z C-360) . Ale już oprócz drobnych awarii i niedociągnięć w elektryce mam problem z wyciekiem po lewej stronie przedniego mostu. Mianowicie, podczas talerzowania zauważyłem, ze ze zwrotnicy kapie olej na felgę. Podczas pracy polowej drobny wyciek, podczas jazdy po asfaldzie wysokim biegiem zaczyna się robić brudno. 
      Moje pytanie: czy ktoś to już rozbierał i może mi powiedzieć czy można to zrobić samemu? 
       
      Zdjecia w załączniku. 
      Pozdrawiam i liczę na wskazówki




    • Przez DEMONxXx
      Witam muszę wymienić blokadę tylnego mostu elementy zazębiające. 
      Da się to zrobić od strony koła bez zdejmowania górnej pokrywy mostu?
    • Przez mixxion_agro
      Witam. Mam pytanie, mianowicie chciałbym dowiedzieć się jak podłaczyć ładowacz bezpośrednio pod pompę tak aby nie blokować tylnych wyjść?
    • Przez artur1295
      czy to jest elektrozawor blokady tylnego mostu czy przedniego
    • Przez KubaMF
      Witam, rozglądamy się za większym koniem na gospodarstwo ponad 20ha. Piszę głównie aby dowiedzieć się coś więcej o tych ciągnikach, przeszukałem chyba pół forum i ciągle napotkałem jakieś kłótnie zazwyczaj mało wartościowe. Chodź coś udało mi się dowiedzieć , głównie chciałem uzyskać opinie na temat 1734 bo na jego temat tylko nie znalazłem takich dokładniejszych opinii. Waszym zdaniem który ciągnik będzie najlepszy wariantem z tych 4 ? Ogólnie to miałby być głównym ciągnikiem czyli wiadomo orka,siew transport itd. Budżet do 70 000 zł. Jeśli chodzi o zachodnie to chcieliśmy coś poszukać, ale po prostu chcemy mieć coś co będziemy w stanie naprawić sami i zdobyć części w przeciągu kilku godzin a nie w przeciągu kilkunastu dni w przypadku zachodnich ciągników. Fakt gdybyśmy mieli już tych hektarów trochę to można by było się pokusić na zachodni ciągnik, w tym przypadku chcemy coś co będzie pracowało bez awaryjnie, a jeśli już się zepsuje to naprawimy to szybko i tańszym kosztem. Fakt nie zawsze tańsze oznacza lepsze ale to już inny szczegół. Z góry dziękuję za pomoc w wyborze i pozdrawiam   
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj