Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
tomus88xD

ZTS 16245 - podłączenie elektrozaworu do blokady przedniego mostu

Polecane posty

tomus88xD    19

witam, mam takie pytanie odnośnie podłączenia elektrozaworu do blokady przedniego mostu tzn jak podpiąć przewody do "wtyczki" która jest na cewce rozdzielacza??? wiem, że ma tam być zasilanie 12V+ następnie - i uziemienie? który przewód gdzie ma być podłączony??? pozdrawiam

tutaj link do obrazka ocb:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/704b92a992abb476.html

Wiadomość z agroFakt.pl

tomus88xD    19

pod 3 (12V +) a pod 2 (-) ? czy odwrotnie? a te tzw uziemienie? czyli wymagane jest podłączenie tylko zasilania i masy tak?

Davido    28

2 plus a 3 minus przynajmniej jak tak podłączam i wszystko pracuje. :) Uziemienie nie podłączasz.

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Patrykxd
      Witam mam problem, ponieważ robi mi się ciśnienie w przednim moście i wyrzuca olej uszczelniaczami. Dodam, że przód był robiony wymiana uszczelniaczy i tulejek. Co może być przyczyną tego wycieku i że robi się ciśnienie?
    • Przez MarcinSameSilver80
      Witam.
      Mam problem z przednim napędem.
      Przy włączony napędzie przy ruszaniu coś zgrzyta w skrzyni i napęd się nie dołancza.   Elektrozawory zamieniłem z blokada mostów. blokada działa a dołanczanie napędu dalej zgrzyta.
      Wcześniejszy problem to ze nie da siś wyłączyć wałka WOM. Kręci się cały czas, ale tego nie robiłem bo nie używam WOM. Dodam  że podnośnik i tur działają bez zarzutów.
    • Przez Darius2000
      Witam, mamy pewien problem ponieważ ostatnio sprzedaliśmy ciągnik agrolux75 a dziś zakupiliśmy Agroluxa 320. Mam problem z zakwalifikowaniem przedniego tuza, na obecnym ciągniku mam 920mm po zewnątrz ramion. W poprzednim było to 780mm. Nie wiem teraz co robić ponieważ maszyny nie pasują do ciagnika (jest to tylko pług do śniegu i spych do ziemi oraz obciążnik). Przerabiać tuz czy też maszyny? Jakie wymiary powinien mieć tuz bo już zgłupiałem.
    • Przez emsi
      Wigan pomoglby ktoś podłączyć ten alternator 
      http://www43.zippyshare.com/v/5NWLnVmJ/file.html
    • Przez Poznaniak
      Podczas jazdy zablokowało mi koło bo rozpadło sie łozysko. 
      Zagwintowałem długie  szpilki i wkrecajac w 3 dziurki zdjąłem zwolnice potem wymieniłem:
      kosz satelitów kompletny + satelita srodkowa
      łozysko 
      koło koronkowe - i tu miałem dylemat czy zakładac bo odlew jakby nie był w jednej płaszczyznie z obrecza była szpara z 3mm z jedej ze stron obojetnie jakby je obrócic zawsze szpara i kołysało (a stare idealnie przylegało obojetnie jak by przyłozyc ale miało niektóre zeby uszkodzone) wiec załozyłem nowe   włozyłem sylikon i na srubach dokreciłem i teraz jak jade po drodze asfaltowej to czuje bicie jakbym po gałazkach jechał i nie wiem czy to od tego ze zły odlew był czy moze inna przyczyna
      Pozatym po skreceniu 8 srub ( tych wokół krzyzaka co trzymaja kosz satelit) koło nie doszło do konca ( mam wieksza szpare o kilka mm niz przy drugim kole ) a bardziej juz srub sie nie dało dociagnac i zastanawiam sie czy czasem w odlewie kosza satelitów nie był krótszy gwint niz w orginale, sruba doszła by do konca gwintu i stop.  I moze stad to bicie?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.