Zaloguj się, aby obserwować  
elmer61

pług bomet na resorze

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
elmer61    9

witam chciałem sie dowiedzieć od was co sądzicie o pługach firmy bomet na zabezpieczeniu resorowym,czy ktoś posiada taki pług.Jakie jest jego wykonanie? słyszałem że elementy robocze pochodzą od kvernelanda.Polecacie ten pług czy lepiej używany zagraniczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMANOX    480

Jak się nie mylę to taki pług był jakiś czas temu testowany w jakiejś gazecie.Z tego co pamiętam to z orką było nieźle,natomiast po testach były już pogięte korpusy po spotkaniu z kamieniami.I wcale mnie to nie dziwi bo bomet używa teraz słabych materiałów.Lepiej poszukaj czegoś używanego na pewno pochodzi dłużej jak ten polski nowy pług .




Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Po przeczytaniu tego artykułu mam wrażenie że stara, sztywna UG lepiej znosiła kamienie. Poszedł górą i najwyżej lemiesz się do wymiany ale korpusy się nie gięły (chociaż wszystko da się zrobić :D). Wniosek z tego, że lepiej rozejrzyj się za czymś zachodnim w dobrym stanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elmer61    9

myślałem że robią troche z lepszego materjału,bo umnie na kamieniach to wszystkie korpusy by się powyginały.A co sądzicie o staltechu resorowym,pewnie jest taki sam jak bomet na kamieniach się wygnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj