Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Jacek8l

Lekki ciągnik do koszenia

Polecane posty

Jacek8l    1

Witam!

Poszukuje ciągnika do koszenia trawy i różnych chwastów na dosyć nierównym terenie. Działki mam rozrzucone więc maszyna musi być lekka ponieważ moja laweta ma 1,5t ładowności. W poprzednim sezonie skosiłem wszystko pocziwym Ursusem C-360, przystosowanym traktorkiem ogrodowym 18KM i kosą Hurqvarny.

Planuje zakup specjalistycznego sprzętu ale na ten sezon potrzebuje wsparcia dla C-360, poszukuje ciągnika o poniższych kryteriach:

-masa własna ~1500kg (ograniczenia lawety)

-moc ~35KM (nie używam kosiarki bijakowej więc powinno wystarczyć te 30KM)

-cena najlepiej coś w przedziale 10-20 tys.pln, nie chcę wyrzucać w taką maszyne zbyt wiele

-nie zależy mi na kabinie, wyglądzie i wygodach

Fajnie jakby miał w miare szerokie koła i przedmi TUZ/WOM ale przy tej wadze i cenie to wiadomo. Miałem na oku New Hollanda TC35A ale koleś okazał sie oszustem.

Poradźcie coś :)

Edytowano przez Jacek8l

Wiadomość z agroFakt.pl

Massey1993    15

to pewnie ciężko będzie znaleźć jakiś ciągnik bo nawet c330 waży prawie 1700 kg, chyba że jakiś sadownik ale ten z kolei do 20tys. to ciężko ale pewnie w tym kierunku warto czegoś poszukać bo ważą pewnie mniej niż te 1500kg celowałbym w kubote

Edytowano przez Massey1993

seweryn20    575

330 w najlżejszej konfiguracji waży około 1490kG. Co prawda bez płynów. Nie wiem ile władek.

piotr119    48

mały Władek byłby dobry ale jest też jeszcze tz-4k-14 mały łamaniec widziałem tez podobny tylko nowszy ANTONIO CARRARO i zostają ci jeszcze iseki, kubota, yanmar itp jest wybór że głowa mała ;)

Jacek8l    1

18KM już mam, co prawda bez tuz/wom ale przydało by się min.25 KM żeby to nie byla zabawka. Nad C-330 się zastanawiam ale szukam jeszcze innych opcji.

seweryn20    575

Z innych to władek. Popularny. Na pewno inne marki maja w swojej ofercie ciągniki o podobnej mocy ale to raczej rzadkość będzie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować