Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
sep68

ceny kół zębatych do jd550

Polecane posty

sep68    0

witam!

jestem w trakcie poszukiwań prasy jd550 mam na oku taką prasę,ale ma zużyte koła przekładni łańcuchowej poza tym maszyna w stanie przyzwoitym...

czy któryś z kolegów orientuje się w cenach tych zębatek?

założyłem ten temat bo szukam tej informacji już całe popołudnie po całym forum i nic...

z góry dziękuję za pomoc!

wlamaj1    34

Konkretów Ci nie podam ale oryginalne koła zębate tanie nie są (ze słyszenia, także nic pewnego - koło zębate napędu podbieraka około 400zł). Moim zdaniem jeśli prasa ma zużyte koła zębate tzn. że już dużo wyprasowała także tą bym sobie odpuścił i szukał dalej...

Wiadomość z agroFakt.pl

corrado    217

Jesli zębatki są zurzyte dość mocno to znaczy że i cała prasa dostałą już nie źle po tyłku. Zębatki tanie nie będą bo znajomy chciał wymienienić w swojej 6 szt. tylko nie wiem które, ale jak usłyszał cenę to sobie darowął bo zaśpiewali mu za nie 3,6tys. Więc myśle żę jeśli dolożyć tyle do tej prasy do tego praca w to włożona a i jeszcze czasem przy takeij wymianie coś innego się może uszkodzić, to lepiej chyba poszukać innej.

Risto    16

Dwa lata temu jak pytałem się serwisu Krone ile kosztują zębatki do KR130B to powiedzieli 500zł. Więc napewno dziś nie będzie taniej w jakiejkolwiek marce ta część. Kolego proponuję tu zadzwonić podpytać a i może coś Ci w oko wpadnie, miła obsługa: http://maszyny-luczak.pl/maszyny-prasy Pozdrawiam

sep68    0

dzięki koledzy za pomoc tak właśnie myślałem,ale zawsze warto posłuchać rady kogoś kto ma większe doświadczenie.

pozdrawiam!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez kojack1014
      Witam!!!
      Ma ktoś może charakterystyke Valtry N101? Pilnie proszę o pomoc. I najlepiej gdyby też było wyposażenie dodatkowe i cena brutto
      Za odpowiedź z góry dzięki!
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez Piotrass
      Mam pytania jaki serwis ma valtra? i ile kosztują poszczególne przeglądy w valtrze T121 HiTech?
    • Przez Balzak
      Ja używam Atranexu i pryskam przed wschodowi efekt jest super..
    • Przez danielhaker
      Wrzucam cennik który będzie obowiązywał od początku przyszłego miesiąca.

Widzę, że fotki wygasły. Jak będę miał czas to uzupełnię jeszcze raz, ale zaznaczam, że nie mam 2015 (ewentualnie piszcie pw podając maila).
      Jeśli ktoś ma aktualny i zechciałby się nim podzielić na forum to zapraszam do kontaktu