Zaloguj się, aby obserwować  
U1224

Ciągnik 70 KM dobry i tani

Polecane posty

U1224    3

Wiec sprawa wyglada tak, ze w najblizszym czasie potrzebny bedzie ciagniczek o mocy ok 70 km. Generalnie ma robic to co na dzien dzisiejszy c360 no i + pare innych rzeczy. Czyli podstawa to z prasa bedzie latal i to duuuzo po drugie transport po trzecie brony ciezkie i opcjonalnie agregat 3m... Co polecacie mysle o uzywanym sprzecie moze SAME albo jakiegos zetorka nie wiem co myslicie?


c330, 5120, 155.54 MLT626T & E514

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U1224    3

Ceny najlepiej...Kase? Jakbym mial kase to bym nowego kupil :P


c330, 5120, 155.54 MLT626T & E514

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

nie wiem czy dobrze pamiętam nazwe ale przy mnie nieraz przelatuje taki Zetorek 7540(taka starsza Forterra)moim zdaniem warty grzechu-swoją drogą piszę tą odpowiedź z łąki gdzie pasę krówki(deszcz leje ale to nic bo mam agrofoto  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver95    1

u mnie tez pada

 

a polecam ci same ROLLER 70W albo Lamborghini LAMPO 70W podobne ciagniki tylko inna cena i jak bys mial wlasnie kase to toma valtre A75 super ciagnik i prosta konstrukcja. albo jeszcze z uzywanych jakiegos starszego jelonka


Moje filmiki
www.youtube.com/user/manieks119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U1224    3

Ten roller 70W to w jakich cenach oscyluje? Wlasnie o takim czyms myslalem...


c330, 5120, 155.54 MLT626T & E514

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piootr    4

roler 70 W  kosztuje 90000  netto  a agroplus  ok 120000  ale on to inna bajka niby ta sama kabina a lepiej wykończona i sporo cichszy i oczywiście lepsze skrzynie do wyboru  , ja sam za  takim ciągnikiem sie rozglądam  i  roler podoba mi się bo jest zwrotny  super  i jest mały gabarytami  w niskie wrota mi wejdzie tak jak 360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Od 3 miesięcy mam nokię n80-przełożyłem dziś kartę z blueconnecta-i działa,a przed chwilą w ognisku upiekłem kiełbaski i jest git tylko zapomniałem piwka :(U1224-jeżeli myślisz o Rollerze to masz więcej kasy-tylko on jakos tak delikatnie wygląda @6340-okolice Grajewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U1224    3

A cos z uzywanych. orientuje sie ktos taki same ok 70 koni z 1999-2000? bo wlasnie mi chodzi o zwrotny i nie za wielki ale te 70 koni zeby mial...


c330, 5120, 155.54 MLT626T & E514

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

a ja już zbieram kase na ROLLERA 70W ;) kiedyś widziałem używanego Lampo, stał w Żninie, był biały także rok ok 2000 i miał troszke opony przytarte.jego zdjęcie było kiedys w RPT.nie wiem ile kosztował nie chce kłamać...jeżeli chcesz jekiegoś używnego to napewno największy wybór będzie w zetorach

@jaro jakie to czasy nastały...kiedyś to się na fletach grało podczas wypasu a teraz...AGROFOTO i tak ma być!!!! :D :D :D


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U1224    3

Kurczę...Moze jednak za jakims zetokiem sie rozejrzec... No ale serio zem tak no chociaz po 90 roku znalazl takiego rollerka ok 35 tys to łooo caly szczesliwy :)


c330, 5120, 155.54 MLT626T & E514

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

@pioter-dzięki za maila-po prostu myślałem,że byłem aż tak upierdliwy w stosunku do gościa ;D-wolałem sprawdzić.No teraz siedzę już w domku -na łące było tak,że sieć się rwała niestety jak chodziłem-no i trochę niewygodnie się pisało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupak    1
Kurczę...Moze jednak za jakims zetokiem sie rozejrzec... No ale serio zem tak no chociaz po 90 roku znalazl takiego rollerka ok 35 tys to łooo caly szczesliwy :)

rollery produkowali tylko w polsce od 2000 roku jego odpowiednik w zagranicznej nazwie to same dorado (zobacz se na stronie sdf|) ktory byl produkowany od 1995 roku tylko takiego znaleźć to cud chyba...


,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U1224    3

Dobra nie zna sie:P ale generalnie chodzi mi o ok 70 konnego sama i to tak za rozsadna kaske... ciezka sprawa... :(


c330, 5120, 155.54 MLT626T & E514

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U1224    3

Sam juz nie wim...Najwazniejsze to zeby byl zwrotny, 4x4 i w miare wygodny...


c330, 5120, 155.54 MLT626T & E514

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piootr    4

Roller nie jest aż tak cichy  jak porównałem go do swojego MFa  ale agroplus to spoko maszynka tylko ta cena  ja kupie coś takiego ale jak sie uda kase z unii  wyrwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

dzisiaj tata był na jakimś szkoleniu o nowych programach inwestycyjnych organizowany przez ODR.i kasy z uni raczej nie będzie za dużo...jak policzyli co roku premie dla młodego ronika dostanie średnio dwóch na gminę a z maszynami lepiej nie będzie-ok kilkudziesięciu w powiecie...jak by człowiek wiedział że  tak będzie to by SPO wykorzystał do końca...także o nowym 70W pewnie będzi można pomarzyć  :-[


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U1224    3

No, a poza tym to jakos mam strach przed MF-ami... Znajomy kupil i baaardzo zalu8je i co go widze to klnie ta ten ciagnik...Teraz kiedy najbardziej potrzebny to sie skrzynia rozsypala i my mu musielismy jechac pomóc orac...


c330, 5120, 155.54 MLT626T & E514

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56

Zetory sa dobre, tylko mają jedem minus- dużo palą :(. Ale jak nawali to nie ma problemu z częściami zamiennymi i jest prosty w naprawie :).

Ja jeszcze polecałbym poszukać jakiegoś Massey Fergusona z początku lat 90tych. Sa to maszyny bardzo ekonomiczne. Można nawet znaleźć z napędem 4x4 :). Najlepiej szukać z mechaniczna skrzynią. Panuje opinia, że starsze MF-y z skrzyniami Dynashift lubią często się psuć (ale to tylko taka opinia).

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez katopo
      Jaki nowy tani ciągnik polecacie w mocy około 35km?
    • Przez molibden01
      Witajcie.
      Na wstępie chciałbym się przywitać z Wami. Odnoszę się z problemem wyboru traktoru (zaznaczam, że nowego, ponieważ sytuacja na rynku używanych ciągników mnie do tego zmusiła). Stoję przed wyborem modelu. W pierwszej kolejności od czego to się zaczęło to promocja na serię 5D i 4E w Deutz Fahre: 5080d w cenie 158 tys. zł netto.  Traktorem miałem przyjemność jeździć, fajny, zwrotny, nie głupi. Macie jakieś opinie na jego temat bo już jest kilka lat po premierze a w poprzednich postach żadnych opinii z użytkowania.
      Tylko co jak co, ma tylko 3 cylindry i turbo. Dlatego w głowie chodzi, a może wybrać co innego. Myślę o Kubocie serii M4-073. Moc podobna, ale 4 cylindry i wyższa pojemność. Jeżeli znacie obecnie ceny Kuboty (z dilerem w tym wypadku sie jeszcze nie kontaktowalem) lub polecacie inne ciagniki w podobnej mocy to będę wdzięczny za pomoc.
       
      Dodam że ciagnik ma głównie pracować w gospodarstwie przy opryskiwaczu ciąganym z nadmuchem, sadzarką karuzelowa, do jakiś prac pomocniczych ale zapewne czasem i jakiś pług 3 skibowy się zapnie lub mniejszy agregat.
       
      Pozdrawiam serdecznie.
    • Gość murtek
      Przez Gość murtek
      Witam szanownych kolegów.
      Z racji faktu, iż zbliża się nieubłaganie kolejny nabór PROW, chciałbym zasięgnąć opinii (TYLKO) użytkowników kilku marek i wersji ciągników rolniczych. Interesują mnie tylko trzy firmy, tj. John Deere, Deutz Fahr oraz ewentualnie Fendt. Mam dylemat również jakiej mocy ciągnik wybrać.
       
      W sumie 120 czy 160 KM i tak będzie raczej ciągnął 4 skibowy pług obrotowy (chyba że się mylę). Skłaniam się raczej do kupna trochę większego ze względu na moją bronę talerzową, która ma nie małe zapotrzebowanie mocy (obecnie współpracuje z Ursusem 1634 i niekiedy brakuje mocy, a raczej tej talerzówki nie sprzedam tak szybko).
       
      Ciągnik ma być z przednim TUZem wraz z obciążnikiem, raczej z resorowaną osią i kabiną. Zastanawiam się również nad TURem.
       
      Co do JD to jaką wersję proponujecie: classic, comfort czy może premium. Jakie są między nimi różnicę (oprócz oczywiście ceny)
       
      Aha jeśli ktoś się orientuje i dostał świeżą ofertę to proszę się nią pochwalić (mam co prawda cennik lecz bodajże z zeszłego roku). Dużo droższy jest JD od DF ?
       
      Dlatego proszę użytkowników tych maszyn o poradę. Proszę również o wypowiedzenie się w sprawie awaryjności, serwisowania, spalania, komfortu jazdy itp.
    • Przez bortys2001
      Witam. 
      Ktoś się pokusi o porównanie,np Deutz 5080keyline, new Holland T4/t4s
    • Przez Krzyszt0f
      Witam planuje podnieś moc w moim massey ferguson 5445 dyna 4 i teraz pytanie co sądzicie o tym podnoszeniu mocy i czy jest to bezpieczne czy nie za bardzo?
      ciągnik ma niby 90km a chce podnieś tak do 110/115km 
      a i jaka firmę polecacie do podniesienia mocy? 
      -agrotronic
      v-tuning
      -Agroecopower
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj