Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
U1224

Ciągnik 70 KM dobry i tani

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

Pixel    0

Hey U1224 i co tam? Kupiles cos? Mialy byc fotki a nie ma :) Wybór Zetora 7245 to naprawde dobry wybor o ile go kupiles ;D Jest to swietny ciagnik jak na sredni ciągnik w gospodarstwie,do transportu dobry a i w polu sobie poradzi :)Pochwal sie czy masz jakis nowy nabytek czy jeszcze nie 8)

U1224    1

Wiec jest tak: Sprawa troszke przystopowala bo tato uznal ze zanim nie sprzedamy 60 to nie kupimy zetorka. Juz zeszlismy z ceny na 14 tys. moze sa jacys chetni? A kolo mial sporo zetorkow i stan roczniki i ceny bardzo różne. :P

coolman111    54

No tak, jak chce się kupić coś nowego do gospodarstwa, to najpierw trzeba pozbyć się starego sprzętu ;D. Mój tata też stosuje taką technikę ;).

U1224    1

I sie sprawa rypla. podajnik kubelkowy ktory mial byc dopiero na wiosne bedzie teraz wiec minus ok 15 tys. :( czyli jako ze mniejsza gotowka to i mniejsze wymagania. Koniec marzen o zetorku. Szukamy mtz'a. moze ma ktos jakiegos w logicznym stanie do 25 tys? :(

pioter    44

ja, miałem...  :( był z 89r z dużą kabiną,3500 mth,dziwne bo bez przecieków tylko zimą słabo palił i starszy sprzedałe swojemu szwagrowi...nie moge tego przeżyć bo by sie przydał,ale jak to mówił "on do nieczego nie pasuje" a teraz mój wójek wszystko nim robi  >:(

U1224    1

Dobra, kolejna zmiana planow :P Dynamiczne zakupy :D Znalazlem ursusa 904 + turbo z pewnego zrodla :D i bardzo atrakcyjna cena :D Wiec mozliwe ze stadko sie powiekszy o 4 turbo :D

lotnik    0

proponuje case685 70km sam nim ganiam i jest fajnie cena ok.30-35tys za rocznik od91do93 mysle ze niezbyt wygorowana?a moze cos podobnego?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować