keram7719

przyczepy Mar-pol

Polecane posty

Hinco    1

Kiedyś przy konstruowaniu swojej przyczepki chciałem podpatrzeć różne patenty i udawałemm kupno właśnie u nich i synproducenta mi fotki robił dokładniejsze, oczywiście rozmyśliłem sie i jakoś nie przypadły mi do gustu..

Mieli kiedyś strone www.mar-pol.pl ale teraz widze znikła, zapytaj mailem o jakiekolwiek certyfikaty bo chyba jakies tam mieli...

Najbardziej mnie zastanawia mocowanie siłownika, jest dla niego pospawany taki koszyk w któym największze panujące w przyczepie siły opierają sie na spawach, pozatym wogóle zły siłownik jest znaczy złe mocowanie, powienien mieć po bokach mocowanie do ramy i odpopwiedni koszyk jak w większości a tu jest taki jak np w jelczu gdzie mocowanie to gałki po końcach,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

za 7 tyś to cacy przyczepe na 2 osiach z wywrotem można kupić, a to fakt może i nowe ale na nowe maszyny to bym się decydował takie które nie są popularne na rynku wtórnym a przyczep jest na rynku, pozatym nie wiem co chcesz tym ciagać ale bez resorów i do tego wąziutka jakaś to bele czy paczki wszystkie pogubisz (miałem taką małą platforme do bel bez resorów to zawsze bela jakaś spadała),

 

a co sądzicie o tym rozrzutniku z ryk? http://www.allegro.pl/item284678772__nowe_...oducent_gw.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinco    1
za 7 tyś to cacy przyczepe na 2 osiach z wywrotem można kupić, a to fakt może i nowe ale na nowe maszyny to bym się decydował takie które nie są popularne na rynku wtórnym a przyczep jest na rynku, pozatym nie wiem co chcesz tym ciagać ale bez resorów i do tego wąziutka jakaś to bele czy paczki wszystkie pogubisz (miałem taką małą platforme do bel bez resorów to zawsze bela jakaś spadała),

 

a co sądzicie o tym rozrzutniku z ryk? http://www.allegro.pl/item284678772__nowe_...oducent_gw.html

Wszystko prawie co sie dało jest jak w przyczepie i dorzucony jest adapter i inny zaczep, no i wywrotu brak ;P

Wytrzymałość podobna jak przyczep wg mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keram7719    1
za 7 tyś to cacy przyczepe na 2 osiach z wywrotem można kupić, a to fakt może i nowe ale na nowe maszyny to bym się decydował takie które nie są popularne na rynku wtórnym a przyczep jest na rynku, pozatym nie wiem co chcesz tym ciagać ale bez resorów i do tego wąziutka jakaś to bele czy paczki wszystkie pogubisz (miałem taką małą platforme do bel bez resorów to zawsze bela jakaś spadała),

 

Dawno nie zaglądałem na forum, ale dzięki za Wasze odpowiedzi na mojego posta.

 

Przyczep jest sporo, ale nie chcę kupować używki nad którą musiał bym sporo pracować bo nie mam na to czasu, a nie stać mnie na nową :-(

 

Rozglądam się za taką mniejszą podręczną przyczepą do gospodarstwa, żeby dowieźdź kamien na reperację drogi, żwir na podsypkę, do lasu jak się sprząta gałęzie koło pola, etc.. po prostu do małych prac


No to się narobiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuki19    2

Ciekaw jestem w jaki sposób są rejestrowane te przyczepy, bo homologacji napewno nie mają a za rejestrowaną 300zł więcej liczą, pewnie jako SAM są rejestrowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazikow    8

Kolego rob 334 ta przyczepa kosztuje 26 000 netto a wtej cenie to byś miał pronarke 6t. lub cynkomet 6t. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Jak dla mnie to ma za wysoko podłoge. Więc będzie mniej stabilna na drodze z ładunkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Proszę Państwa, przyczepy produkujemy od ponad 17 lat. W przypadku jakichkolwiek pytań proszę rozmawiać z klientami posiadającymi nasze wyroby - jeżeli klient wyrazi zgodę możemy udostępnić jego dane kontaktowe w celu uzyskania opinii.

Wykonujemy różne wersje przyczep od 1,5 - 10 ton. Każda nasza przyczepa posiada wszelkie certyfikaty i pełną dokumentację umożliwiającą jej zarejestrowanie. Przyczepy nie są rejestrowane na SAM.

 

Wszyscy klienci, którzy dokonali zakupu jednego z naszych wyrobów biorąc ją na jakiekolwiek dofinansowanie kredyty otrzymywali bez najmniejszych problemów

 

Każdy klient dostaje gwarancje nie po to, żeby mógł ją sobie oprawić w ramkę, tylko żeby w razie awarii przyczepa została naprawiona jak najszybciej.

 

Jeżeli klient potrzebuje wersji z resorami proszę bardzo, bez resorów - nie ma sprawy - tak jak informujemy na naszej stronie wykonujemy wszelkie wersje na zamówienie.

 

To samo tyczy się rozrzutników i reszty asortymentu.

 

 

Najlepszą metodą reklamy jest zadowolony klient.

 

W przypadku pytań proszę pytać a my odpowiemy.

 

 

Z poważaniem

 

MAR-POL JACEK URBAŃSKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzarjan8111    271

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sikora2001    0

Kupiliśmy cztery lata temu przyczepę 8 t tandem w firmie Marpol w Niwie Babickiej i po po pierwszym załadunku zboża rozszczelniły się dolne borty.Telefonicznie oceniono,że to moja wina.(niby została przeładowana) , ale nikt do nas nie przyjechał jej  obejrzeć.Po trzech latach użytkowania głowna oś na tandemie wyrobiła się.. Po kontakcie z producentem okazało się,że oś nie posiada ani panewek ani łożysk. Producent w sposób niegrzeczny po prostu umył ręce a ja muszę całą oś wymienić we własnym zakresie .Dodam jeszcze ,iż posiadam różny sprzęt rolniczy i wszelkie naprawy gwarancyjne są wykonywane na moim podwórku a w tej firmie kazano nam dostarczyć przyczepę do zakładu.Radzę czytać gwarancję . Może ktoś ma podobny problem związany z tą firmą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlodekkk    0

Witam.

 

Ja posiadam taką przyczepę tylko młodszą bo ma niecałe 3 lata i nie zauważyłem problemu o których Pan/Pani mówi. Ja co prawda mam wariant z trzema rzędami burt ale tym bardziej się nic nie dzieje.  Z tego co widziałem teraz robią przyczepy na resorach z osiami z pronaru i trochę większe. Trzeba pilnować żeby w tych starszych modelach smarować główną oś przy wózkach bo rzeczywiście może się coś przytrzeć :) Nie wiem jak wygląda u Pani kwestia serwisu ale z tego co wiem jeżeli w gwarancji jest informacja że trzeba zawieźdź przyczepę do producenta to nic się nie wskóra, można jedynie się spróbować dogadać i liczyć na dobrą wolę szczególnie jeżeli mineły 4 lata od zakupu.

Pozdrawiam 

Włodek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomb2
      Zbliża sie zima ;D a więc planuję wyremontować moją 4,5 t jednak nie wiem czy dojdzie to do skutku ??? Jeżeli znajomu udostepni mi garaż to tak bo on ma ogrzewany A więc mam kilka pytań.
      - ile mogą kosztować burty do przyczepy 4,5 t typ D-46B
      - Lepszcze są z blachy falistej czy z prostej ?
      - Jakiej grubości blache dać na podłoge ?
      - czym najlepiej wyczyścić przyczepe, czy piaskowanie się opłaca ile może kosztować?
      Narazie tyle
    • Przez MichaKpiski
      Chcę przerejstowac przyczepę Sanok D47A (wywrotka) , w dowodzie mam wpisane rok produkcji, numer podwozia , dopuszczalną łatwość 3500, Pani w starostwie powiedziała że diagnosta będzie musiał ustalić pozostałe dane. Czy ktoś by się podzielił pozostałymi danymi jakie ma wpisane w dowodzie ? z góry dziękuję
    • Przez PawelS
      Witam potrzebuję opinii na temat firmy Perfect-Agro Koluszki, gdyż prawdopodobnie będę u nich zamawiał przyczepę, są one całkowicie odnowione i wyglądają jak nowe a cena to jest 1/2 w porównaniu do Nowej np Pronarki. Czy ktoś z użytkowników kupił od niech przyczepę i czy jest zadowolony jak z trwałością i wykonaniem >? Za każdą informację będę wdzięczny 
      http://www.remonty-przyczep.com/ 
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez koyack
      Witam wszystkich. Zastanawiam się nad zakupem przyczepy uniwersalnej  ściana przesówna. Służyła by do transportu zboża, kiszonki z qq oraz jaka rozrzutnik obornika. Przeglądając oferty różnych firm trafiłem na ogłoszenie firmy Agrotechnology z Rzeszowa. Ale nigdzie nie mozna znaleźć informacji o ich produktach. Interesujące jest uniwersalne podwozie do różnych przeznaczeni np można po ściągnięciu zabudowy przyczepy zamontować na podwoziu beczkowoz.  Czy ktoś miał doczynienia z tą firmą? Jakieś opinie? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.  Załączam link do ogłoszenia. 
      https://www.otomoto.pl/maszyny-rolnicze/oferta/agrotechnology-przyczepa-ze-sciana-przesuwna-up-pza-27-jedna-rama-wiele-narzedzi-ID6Gg380.html
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj