farmer_89

jaki wybrac ciagnik (nowy) zeby sluzyl na lata?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
farmer_89    20

Witam. Jaki ciagnik byscie doradzili wybrac o mocy ok 80-90 km mowie o nowych ciagnikach i tak do 150 tys zl. Jakie macie ciagniki u siebie (nowe) i jakie macie zdanie o nich piszcie ile maja mtg i jakie awarie sie zdarzyly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiekp55    4

poleciłbym pronara. mam MTZ 82 z 1995 roku. solidne ciągniki. nie zawiedziesz się na nim.


ZETOR TEAM Sprzedam kombajn Bizon Z050/56 więcej na priv lub na mail krzysztof.puk@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casejx    30

Case jx 95. Posiadam prawie 5 lat jestem zadowolony w 100%.


Sprzedam kombajn claas senator tel.502157401. Zainteresowanych zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tespis17    23

Napisz chociaż na ile hektarów chcesz ten ciągnik i co będzie robił (ciągnik pomocniczy czy do najcięższych prac)???

Jeśli chodzi o awarię. Każdy się psuję tylko nie które mniej a niektóre więcej zależnie od wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz8045    0

A może zetor proxima 100 power fajne wyposażenie rewers elektrohydrauliczny osobiście mam zetora 8045 i jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer_89    20

potrzebuje ciagnik na 23ha jako ciagnik glowny piszcie od razu jakie sa ceny mysle najpowazniej o zetoze

i mam pytanie jak to jest z tym vatem bo ja nie jestem na vacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stas25    1

Z vatem to jest tak że jeżeli dużo inwestujesz w gospodarkie to jest oki ale jeśli sporadycznie jakieś wieksze wydatki i przez pare lat nic nie kupujesz to nie ma wiekszego sensu takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciek9225    14

Pomyśl o Case`ie, kiedyś też myślałem praktycznie tylko o zetorze, ale ostatecznie padł wybór na Case Jx80 i jestem bardzo zadowolone, małe spalanie w ładowaczu, najbardziej uniwersalny, jeżeli już nigdzie u żadnego z dealerów nie serii Jx to kup Farmall A, to jest to samo tylko zmieniony wygląd i spełnia nowe normy emisji spalin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tespis17    23

Na Twoim miejscu kupiłbym zetora masz mało hektarów a w przyszłości wątpię żebyś zmienił na inny.

Na serwis nie będziesz narzekał i części.

Jeśli chodzi o serwis Case bardzo drogie części. W przypadku DF bardzo słaby serwis.

Jeszcze NH brałbym pod uwagę ale nie wiem jak z ceną.

Jeżeli w przyszłości chciałbyś założyć ładowacz czołowy to pomyśl o ciągniku z ramą np.JD

Edytowano przez tespis17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciek9225    14

Case = NH, obie marki należą do koncernu CNH, co do ceny to NH będzie kosztował tyle co odpowiednik Case, być może nawet i troche drożej, bo coś ostatnio zminiają politykę cenową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casejx    30

Zawsze to NH byl tanszy od case.


Sprzedam kombajn claas senator tel.502157401. Zainteresowanych zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciek9225    14

tak wiem, że NH był tańszy, ale teraz zaczęło się coś zmieniać w ich polityce cenowej, widocznie stwierdzili że mają tak wysoką pozycję na rynku i że tylu ludzi się przekonało do NH to dalej będą kupować i podnieśli ceny, a Case został relatywnie na tym samym poziomie i ceny się teraz zrównały w przypadku tych dwóch marek, są nawet przypadki że NH jest droższy o d Case

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15287

Ja bym poczekał ze dwa lata, będą dawać za złotówkę +vat tak jak teraz telefony. Dzwonią, namawiają tylko bierz. Rynek się nasyci i po co przepłacać. Ja bym nowego ursusa brał bo trzeba konkuręcję wykończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez katopo
      Jaki nowy tani ciągnik polecacie w mocy około 35km?
    • Przez molibden01
      Witajcie.
      Na wstępie chciałbym się przywitać z Wami. Odnoszę się z problemem wyboru traktoru (zaznaczam, że nowego, ponieważ sytuacja na rynku używanych ciągników mnie do tego zmusiła). Stoję przed wyborem modelu. W pierwszej kolejności od czego to się zaczęło to promocja na serię 5D i 4E w Deutz Fahre: 5080d w cenie 158 tys. zł netto.  Traktorem miałem przyjemność jeździć, fajny, zwrotny, nie głupi. Macie jakieś opinie na jego temat bo już jest kilka lat po premierze a w poprzednich postach żadnych opinii z użytkowania.
      Tylko co jak co, ma tylko 3 cylindry i turbo. Dlatego w głowie chodzi, a może wybrać co innego. Myślę o Kubocie serii M4-073. Moc podobna, ale 4 cylindry i wyższa pojemność. Jeżeli znacie obecnie ceny Kuboty (z dilerem w tym wypadku sie jeszcze nie kontaktowalem) lub polecacie inne ciagniki w podobnej mocy to będę wdzięczny za pomoc.
       
      Dodam że ciagnik ma głównie pracować w gospodarstwie przy opryskiwaczu ciąganym z nadmuchem, sadzarką karuzelowa, do jakiś prac pomocniczych ale zapewne czasem i jakiś pług 3 skibowy się zapnie lub mniejszy agregat.
       
      Pozdrawiam serdecznie.
    • Gość murtek
      Przez Gość murtek
      Witam szanownych kolegów.
      Z racji faktu, iż zbliża się nieubłaganie kolejny nabór PROW, chciałbym zasięgnąć opinii (TYLKO) użytkowników kilku marek i wersji ciągników rolniczych. Interesują mnie tylko trzy firmy, tj. John Deere, Deutz Fahr oraz ewentualnie Fendt. Mam dylemat również jakiej mocy ciągnik wybrać.
       
      W sumie 120 czy 160 KM i tak będzie raczej ciągnął 4 skibowy pług obrotowy (chyba że się mylę). Skłaniam się raczej do kupna trochę większego ze względu na moją bronę talerzową, która ma nie małe zapotrzebowanie mocy (obecnie współpracuje z Ursusem 1634 i niekiedy brakuje mocy, a raczej tej talerzówki nie sprzedam tak szybko).
       
      Ciągnik ma być z przednim TUZem wraz z obciążnikiem, raczej z resorowaną osią i kabiną. Zastanawiam się również nad TURem.
       
      Co do JD to jaką wersję proponujecie: classic, comfort czy może premium. Jakie są między nimi różnicę (oprócz oczywiście ceny)
       
      Aha jeśli ktoś się orientuje i dostał świeżą ofertę to proszę się nią pochwalić (mam co prawda cennik lecz bodajże z zeszłego roku). Dużo droższy jest JD od DF ?
       
      Dlatego proszę użytkowników tych maszyn o poradę. Proszę również o wypowiedzenie się w sprawie awaryjności, serwisowania, spalania, komfortu jazdy itp.
    • Przez bortys2001
      Witam. 
      Ktoś się pokusi o porównanie,np Deutz 5080keyline, new Holland T4/t4s
    • Przez Krzyszt0f
      Witam planuje podnieś moc w moim massey ferguson 5445 dyna 4 i teraz pytanie co sądzicie o tym podnoszeniu mocy i czy jest to bezpieczne czy nie za bardzo?
      ciągnik ma niby 90km a chce podnieś tak do 110/115km 
      a i jaka firmę polecacie do podniesienia mocy? 
      -agrotronic
      v-tuning
      -Agroecopower
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj