Skocz do zawartości
marcin103122

Jaki kierunek studiów i jaka uczelnia? Pomocy

Polecane posty

marcin103122    19

Witam w tym roku zdaję maturę i nie wiem na jakie studia pójść. Posiadam małe gospodarstwo, interesuje się rolnictwem zwierzętami i roślinami myślę że trzeba by coś w ty kierunku. Do Warszawy jaki i do Lublina mam nie daleko więc czy ktoś może doradzić co do SGGW i UP w Lublinie a może Politechnika Świętokrzyska? Proszę o odpowiedz.

marcin103122    19

Polecam na UP do Lublina sam tam studiuję :)

a skąd jeśteś dokładnie

Usuń wiadomości ze skrzynki bo nie mogę do ciebie napisać.

Wiadomość z agroFakt.pl

a8185    25

Polecam SGGW :) . Ma dużą renomę duże zaplecze dydaktyczne i trzeba dodać, że szkoła jest jedną z najbogatszych w kraju o ile nie najbogatszą :) A nauka na kierunkach które planujesz studiować wcale nie jest ciężka. Naprawde nie ma się czym obawiać. Możesz odbyć praktyki za granicą i zarobić sobie naprawde fajne pieniądze ;) Skonczysz studia dostaniesz papier z dobrej szkoły. Jak odbedziesz jakieś dobre praktyki i skonczysz kilka kursów bedziesz już coś mógł wpisać w CV B)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Może zootechnika na UTP w Bydgoszczy ???

tespis17    21

Studia to jest jedno. Rolnictwo to jest drugie. Ja bym rozdzielił te dwie sprawy.

Rolnikiem możesz zostać zawsze. Skończysz potem studia podyplomowe a praktykę znasz od urodzenia.

Teraz kolego patrzyłbym inaczej na studia. Wybrałbym najłatwiejszy kierunek a robiłbym to co mnie fascynuję.

Przez ten czas szukaj pracy i zdobywaj doświadczenia a nie tak jak większość uważa że dopiero po studiach.

Jak będziesz miał możliwość wyjechania za granicę nawet się nie zastanawiaj.

modliszka    1

moim zdaniem najbardziej przyszłościowe kierunki w tej chwili to spedycja i transport, na pewno daje duże mozliwości znalezienia pracy zarówno po studiach jak i póxniej, bo na takie usługi zawsze chyba będzie popyt

Kuba1212    13

Rozmawiałem dzisiaj na zaliczeniu laborków z kolegą z transportu, kierunek łatwy, ale nie wie czy robotę po tym znajdzie. Rynek się powoli wypełnia.

Polecam SGGW, kumpel liznął tam bardzo dużej wiedzy, dodatkowo był na praktykach w Norwegii. Ale ja bym się zastanowił, czy nie zrobić kierunku niezwiązanego z rolnictwem- na wszelki wypadek.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się