Polecane posty

Witam. Zastanawiam się nad kupnem renault 110.54 z 96r. Mogli byście się podzielić swoimi opiniami o nich? Czy bardzo się psują i czy części drogie?


Renault 110.54 ;D Ursus C-360 ;)


"Renowkie jest Bogiem jazda Nałogiem oranje Zabawą ropa Podstawą "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANCZAK1176    43

Kupować kupować , a później płakać; robię przedni napęd Class za części w papierku słono każe płacić .Jak będziesz kupował to weź ze sobą lewarek ,przedni napęd do góry i ukaże się złożycie .Nie wież ze Renie UE stajały u chłopa w w garażu.Wszystko zależy od szczęścia im gorzej wygląda tym lepiej. Dopieścisz samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek987    63

Takim sposobem to trzeba by na warsztat i cały rozkręcić bo ty robisz przód, inny robi silnik, następny skrzynie a jeszcze inny podnośnik :blink: i każdy mówi że trzeba sprawdzić to co robił. Mi podobają się te ciagniki a stan ogólny musi być w miarę i dużo ale to dużo zależy od szczęścia. To tylko moje zdanie (też o takiej myślę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANCZAK1176    43

Ja do żadnego ciągnika nie mam zastrzeżeń .Wiadomo że trzeba trochę dołożyć żeby być zadowolony , nic za darmo nie dajom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qqq    19

A przy jakim ciągniku nie ma takich obiekcji ??? Jakiś podzespół zawsze ,może ulec awarii i nie ma na to reguły czy to Fendt,MF ,NH bądź Renault.Ogólnie Ciągniki te cieszą się dobrą opinią.Sam taką maszynę zakupiłem :)


Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brytan    2

Renault to nie złe ciągniki dobre są bo mają silniki od Fendta ogólnie fajne ciągniki z tego co słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor3011    299

Super ciągniki i cena nie straszna :)

@Brytan -- Nie pisz głupot :) Nie mają silników od Fendt-a. Fendt nie miał swoich silników tylko MWM :)


Renault jest Bogiem...Orka nałogiem...Jazda zabawą...Paliwo podstawą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radecki2    3

Popieram kolegę zetor3011.maszyna godna polecenia sam posiadam,jestem zadowolony.Ja bym szukał bez elektroniki.Sam panel sterowania używka kosztuje 2500zł wiec nie malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor3011    299

@radecki2 - Dzięki i racja z tą elektroniką, no chyba że ktoś lubi bawić się w kabelkach i go stać na to. Widziałem Renie 120.54 z elektrohydraulicznym rewersem i półbiegami w gałce to fakt fajny bajerek, ale jak się popsuje to troszkę kosztuje i trochę kabli wisiało niepodłączonych pod kabiną :) Nie ma to jak pełen mechanik :D


Renault jest Bogiem...Orka nałogiem...Jazda zabawą...Paliwo podstawą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram kolegę zetor3011.maszyna godna polecenia sam posiadam,jestem zadowolony.Ja bym szukał bez elektroniki.Sam panel sterowania używka kosztuje 2500zł wiec nie malo.

No w tym egzemplarzu właśnie nie ma elektroniki podnośnik nie jest na eh, półbiegi mechaniczne rewers mechaniczny, aby załącznie przedniego napedu elektrochydrauliczne. silnik raczej żyłowany nie był bo nie kopci ale tłumik przepalony calkowicie


Renault 110.54 ;D Ursus C-360 ;)


"Renowkie jest Bogiem jazda Nałogiem oranje Zabawą ropa Podstawą "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

nie bardzo chce mi sie wierzyc ze tlumik przepalony, co najwyzej rura

nie bede pisal kolejnej dobrej opini, bo koledzy juz to zrobili

ciagnik moze i mlody, ale zapewne pracowal niemniej niz 10 lat starszy,


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rispekt
      Witam, niestety nie posiadam zaczepu górnego w renault. Chciałbym sobie go dokupić ale mam tylko uchwyt na ciegło bez szyny  i mam pytanie czy da się zamontować zaczep tylko na uchwyt od ciegła? I bardzo był bym wdzięczny za jakieś zdjęcia. 
    • Przez hubi007
      Witam. 
      Otóż mam problem z ciągnikiem Renault 110.54. W ostatnim czasie zauważyłem że jedna z opon przednich (lewa) jest  ścinana na zewnątrz. Po przyjrzeniu się można gołym okiem zauważyć, że odchylenie koła wynosi ok 1,5 cm na zewnątrz. Po podniesieniu ciągnika wyczuwalny był luz ok 2 mm na dolnym łożysku w zwrotnicy, a po odkręceniu dekielka widać było że jest skorodowane i stoi w miejscu. Więc poczytałem kilka wątków na forach, obejrzałem pomocny film na youtube i wziąłem się za wymianę dolnego i górnego łożyska w zwrotnicy. Zwrotnica została całkowicie rozebrana. W środku wszystko wygląda ładnie, żadnych luzów, z wyjątkiem tego łożyska dolnego. Wszytko szło pięknie i sprawnie. Dwa łożyska ( górne i dolne), uszczelniacze, oringi, simeringi zostały wymienione. Całość została złożona w jedną bryłę i co się okazuje? ..... koło dalej stoi krzywo. Luzów teraz jakichkolwiek nie ma. Patrząc na mechanizm tej całej przekładni, to nie ma regulacji pochylenia koła.  Czy ktoś może orientuje się w czym może tkwić problem? Bo ta sprawa  nie spędza mi snu z powiek, a pomysły się kończą. Czy dotyczy on tych sworzni na którym są osadzone łożyska poziome? 
    • Przez Patryk212
      Witam poszukuje ładowacza czołowego do renault 110.54 wraz z adaptacja do 10tys.
    • Przez Damianson
      Witam zakładam temat ponieważ nie znalazłem nic na temat pompki zasilającej w renault . Otóż kupiłem ciagnik z awaria układu paliwowego ,i tu zaczyna się kłopot iż znalazłem kłopot w pomoce zasilającej ze nie podaje paliwa . W serwisie zamówiłem pompkę podałem numer VIN,rok,model i typ silnika i przyszła ta pompka to zdjęcie na  na dole natomiast po wymontowanie mam taką pompkę 

       Czy to są takie same pompki i bez różnicy która zamontować można?
    • Przez Patryk212
      Czy da się samemu zkalibrować rewers? Jak to zrobić?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj