disel16v

Gdzie kupic sadzonki jabłoni ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
disel16v    29

Witam . Otóz poszukuje sadzonek starych odmian jabłoni : grochówki , koszteli , malinówki . Bardzo prosze o jaką kolwiek pomoc , instruktarz czy linki . Z góry dziekuje , czekam na odpowiedzi i pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo89    17

Mam malinówki i kosztele, grochówki mogę zaszczepić na zamówienie. Jakie ilości Cię interesują, skąd jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
disel16v    29

Jaką mam pewność ze to bedą akurat te odmiany . Masz jakąś szkółke czy jak ? Jestem spod chełma , woj. lubelskie . Z tych drzew co kupiłem dotej pory tylko 10 % z tego wgl jeszcze żyje ! A zapewniano mnie ze to dobre odmiany . Nie rodziły prawie nic , stąd moje obawy .Nie szkoda mi tych pieniędzy tylko czasu oczekiwań . Miałem kiedyś te odmiany i ich smak jest mi znany . Pozdrawiam i oczekuje na odpowiedz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo89    17

Tak prowadzę szkółkę razem z rodzicami. Odległość może być problemem, gdyż nasza szkółka znajduje sie w woj. małopolskim powiat proszowice. Klienci najczęściej kupują ponownie, także wydaje mi się że jakość i zgodnosć odmianowa jest spełniona. Szkółka corocznie przechodzi kontrole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sel    0

Napisz może jakieś bliższe dane kontaktowe gdzie można zakupić sadzonki i przybliżoną cenę, również byłbym zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiekkk    8

zadzwoń sobie do arboretum w bolestraszycach,koło przemysla,mają strone internetową to tel. znajdziesz,prowadzą szkółke starych odmian jabłoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gizeero    0

Posiadamy szkólkę ze starymi odmianami drzewek owocowych. Szkółka jest w zamościu. Zapraszam do kontaktu. tel .606 515 767

Edytowano przez gizeero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

w jakiej cenie teraz sadzonki i jakie regiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corejack    0

Szkółkę prowadzę z tatą od blisko 30 lat.

Zrazy pochodzą w większości własnej produkcji i sadów, tożsamość odmianowa i jakość jest więc zapewniona przez nas.

Ceny sadzonek są uzależnione od odmian, podkładek.

Generalnie w tym sezonie (czyli 2013-2014) ceny dobrego materiału szkółkarskiego wahają się w hurcie od 7pln/szt

do nawet 20pln/szt. Przy czym średnio to poziom ok. 8-10pln.

Górna granicy dotyczy w zasadzie drzew wiśni, których (z uwagi na duże straty w szkółkach na ten sezon) jest mało, stąd taka cena.

Szkółka zlokalizowana jest w centrum Polski, niedaleko miasta Warka.

Po bliższe informacje zapraszam na PW.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiekkk    8

Podobnie jak kolega wyżej,również zajmuje się szkółkarstwem,ceny tak jak przedmówca napisał.Posiadam jeszcze troche do drzewek sprzedaży.Gospodarstwo położone jest w woj.podkarpackim.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, A zna ktoś jakąś szkółkę na Mazowszu (najlepiej w okolicy Mińska Mazowieckiego) z sadzonkami drzewek owocowych?

Edytowano przez PawlakAutomatyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieskooka    31

My mamy w okolicach Płońska, ale dopiero na jesieni będziemy mieć jabłonie, bo teraz są wszystkie sprzedane i trochę już po sezonie nawet jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Ja dziś posadziłem kilka drzewek owocowych. Nie jest za późno? Podlewać je czy coś bo jestem całkowitym nowicjuszem. Ziemia była dość wilgotna więc nie podlewałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo89    17

Nie ma potrzeby podlewać, chyba że będzie susza, najważniejsze dla świeżo posadzonych drzewek, to chronić je przed mszycami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź w domisad.pl mają bardzo bogatą ofertę różnych sadzonek. A sklep warty zaufania kupuje już od jakiegoś czasu u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ldziuda    0

Hej, wznowie temat...

Gdzie kupić stare odmiany jabłoni w okolicach Warszawy, najlepiej Piaseczno, Minsk Mazowiecki, Plonsk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Nagira
      Dzień dobry, czy ktoś zamierza uprawiać lub ma już doświadczenie z Gipsówką (Łyszczec wiechowaty)? Taka sama wartość ekonomiczna jak słonecznik, różnica ta że to wieloletnia bylina.
      Proszę o odpowiedź osoby posiadające doświadczenie z tą rośliną.
    • Przez kodzi
      Ktoś chętny do remontu skrzyni biegów Mtz82 1997r. Woj lubelskie okolice Piask 21-050.
    • Przez Rafalsk
      witam
      mam ziemie gliniaste slabo przepuszczalne, czasem jest tak jak duzo deszczu spadnie to dluzszy czas nie mozna wejsc w pole, co byscie podpowiedzieli zrobic zeby jakos ulepszyc ta ziemie, jakis czas temu bylem na targach i proponowali mi jakies granulki ze ziemia sie uzyzni bardziej i bedzie bardziej przepuszczalna ale niewiem czy to wogle ma sens i dziala
    • Gość wolf19
      Przez Gość wolf19
      Jak zaszkodzić brzozie(drzewo), żeby uschła?
       
      Opis sytuacji:
      Otóż na cmentarzu koło grobu rośnie dosyś duża brzoza (~50cm średnicy) i gołebie, które siedzą na niej w nocy paskudzą ( wiadomo o co chodzi?) pomnik...
       
      No wyciąć zdrowego drzewa zarządowi cmentarza nie wypada... także musi uschnąć..
    • Przez Adrian111192
      Witam,
      zwracam się z prośbą do osób doświadczonych w szkółkarstwie, ewentualnie sadownictwie. 
      Posiadam większą ilość świeżo zaszczepionych jabłoni i grusz, sadzonki maja goły korzeń i ok. 50 cm wysokości. Nie chce sadzić ich do gruntu. Moje pytanie brzmi następująco czy mogę je wsadzić w donice, jeżeli tak to w jaki sposób.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj