Polecane posty

JANCZAK1176    43

Ten czujnik jak w silniku MF 255 za filtrem jest od zapchania filtra ,ten drugi to od mierzenia obrotów WOM .A dopiero za filtrem masz takie punkty (portki) do odpowietrzenia układu hydraulicznego a zarazem po wykręceniu wpinasz zegar diagnostyczny i tam jest czujnik od ciśnienia z dwoma kabelkami co idzie na moduł , a dopiero na kontrolkę .

Edytowano przez JANCZAK1176

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

ale dowiedzialem sie od pewnego mechanika który zjadł juz zęby na tych ciagnikach z elektronika ze jest czujnik ktory przekazuje na ehr cos, załącza go albo sos podobnego i jesli ten czujnik padnie sterowanie ehr-em jest nie mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukash3060    145

No to zapytaj go gdzie jest ten czujnik i gdzie oraz za ile go dostaniesz :)


Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

jak on to mówił są dwa czujniki- jeden działa w jedna stone drugi w drugą. Czyli jeden podczas cisnienia (pcha) załacza- to ten od cisnienia przekładni(sprawdzałem go i faktycznie trzeba wcisnac w środku zeby załączył) drugi działa na zasadze zassysania ale on juz dokladnie nie pamieta ktory to czujnik a ehr w moim MF nadal nieczynny. Szlag ;[ ;[ ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

witam kolegów. mam do Was prośbe. czy mógłby ktos sprawdzic w MF 3060 lub w podobnym z tej serii dla mnie czujnik od żółwia-zająca miernikiem (piszczykiem) jest w deklu skrzyni pod wajchami biegów czy piszczy na neutralu czy jak sie pociągnie wajche do siedzenia. bede wdzieczny jesli ktos to sprawdzi i udzieli informacji. Podejrzewam ze moj (nowy) działa odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaul    16

Odkope temat ale z moim MFem nie można już dojść do ładu.

Zakupiłem dwa miesiące temu MFa 3060. Po pewnym czasie zniknęły biegi. Tzn wbijało się ale ciągnik nie jechał. Zaprowadzony został do mechanika i stwierdził że widełki rewersu do wymiany. Zostały wymienione i nic. Zero odzewu. Biegów jak nie było tak nie ma. Mechanik już rozkłada ręce i odpuścił jego naprawe już. Mówił że od "strony mechanicznej" wszystko jest ok. Ale nie zna się na elektryce. Ktoś wie czemu tak jest ?? Ma ktoś może kontakt do jakiegoś elektryka ze świętokrzyskiego żeby to naprawił ?? Żniwa są a drugi ciągnik by się przydał, chyba po to został kupiony. 

Jak ktoś może niech pomoże. No bo szkoda kasy a teraz go się nie sprzeda.

Pozdrawiam i z góry dzięki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad82    50

Zmień mechanika, to na pewno.,,

Edytowano przez konrad82

kupie silos na pasze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez malyradzio
      Witam,
      Proszę o pomoc ,mam problem z podnośnikiem ,mianowicie niema kompletnie zasilania w panelu EHR. Zgasł nagle podczas pracy ,nie świecą się żadne diody ,nie reaguje na przełączanie pozycji góra /dół ,nie reagują przełączniki na błotnikach.
       
    • Przez bandit1945
      Witam.
      MF 3095 mam problem z ehr....
      Na pusto działa wszystko elegancko podnosi opuszcza potencjometry wszystko ok....
      Gdy podczepie coś ciężkiego np agregat to gdy dam przełącznik na podnoszenie podnosi ładnie do ustawionej wysokości ale nie gaśnie kontrolka od podnoszenia i cały czas pompa daje ciśnienie..... Tzn tak jak by ehr nie rozłączył elektrozaworu od od podnoszenia.....
      A gdy minimalnie cofnę potencjometr od wysokości podnoszenia to kontrolka gaśnie i przestaje podawać obciążenie.....
       
      Na pusto wszystko jest ok
       
      Pomocy
    • Przez Macias1221
      Mam problem z ehr TCE 15 T wyskoczył mi błąd a mianowicie świeci mi dioda w pewnej sekwencji 3 razy mruga w odstępach 0,5s później przerwa 1s i znowu 2 razy mruga i po chwili cała sekwencja się powtarza. Dodam jeszcze że ramionami mogę ruszać tylko z błotników a żadnej reakcji z kabiny. Może ktoś miał już podobny problem proszę o pomoc
    • Przez Matik7171x
      Witam. Mam problem a mianowicie w moim ciągniku Renault Ares świeci się tak delikatnie kontrolka od alternatora. Nie działa EHR. Czego to może być przyczyna?
       
    • Przez Darek1986
      witam. gdzie się znajduje skrzynka z bezpiecznikami w case 5140
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj