Zaloguj się, aby obserwować  
Potajtany

Przystawka zmieniająca obroty kierowania

Polecane posty

Potajtany    0

Dokładnie jest to ta część:

mpixt9.jpg

 

Może ktoś z was widział gdzieś w sklepie,albo ma w domu i jest mu to nie potrzebne to niech da znać bo pilnie potrzebuje tego.

 

Do Moderatora: proszę o nie usuwanie tego tematu,pilnie potrzebuje tej części i tylko w taki sposób mogę dotrzeć do większej ilości osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witek2010    33

Chodzi o tę przystawkę co się zakłada żeby tak jakby odwrotnie jeździć przełożyć siedzenie itp. ? A co ze sprzęgłem gazem hamulcem, trzeba się przyzwyczaić do odwrotności bo nigdy tego nie wiedziałem właśnie. Ciężko pewnie będzie teraz znaleźć tą przystawkę a w sklepie raczej nigdzie nie będą mieć. Tylko szukać kto ma od nowości ciągnik i leży niepotrzebne. Na złomach czasem przypadkiem ktoś mógł to wyrzucić i można to tam spotkać. Ja to kiedyś gdzieś widziałem ale teraz coś nie pamiętam już.


"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieslaw16    79

Witam ,posiadam takową przystawkę bo mam Iwana od nówki była w wyposażeniu :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzik445    6

Możesz wstawić fotkę tej przystawki? Bo chyba też powinienem takową mieć...


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potajtany    0

Witam ,posiadam takową przystawkę bo mam Iwana od nówki była w wyposażeniu :) Pozdrawiam.

 

Wiesław a może jest Ci ona nie potrzebna i chce ja sprzedać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Rolnik117
      Witam mam problem z zetor Proxima 90,poniewaz po odpaleniu wchodzi na maxymalne obroty i nie reaguje na pedal gazu jak i również na gaszenie. Co może być przyczyną, i dlaczego tak się stało? 
      Z góry dziękuję. 
       
    • Przez BumBleBeeee
      Witam. 
      Mam mały problem z NH TM 190. Mianowice przy odpalaniu od razu gdy odpali wchodzi na obroty rzędu 1500 czasami mniej i nie  wiem czego to może być wina. Wie ktoś czym może być to spowodowane ? Dodam, że gdy odpali wchodzi na te 1500 obrotów pochodzi 1-2 sekund i spada do normalnych obrotów na jakich powinien chodzić 
    • Przez 12145
      Witam, nigdzie nie mogłem znaleźć tego tematu więc postanowiłem utworzyć nowy. Zwracam się do Was z prośbą/ zapytaniem gdzie znajduje się regulacja obrotów prędkości nagarniacza w Claas'ie Mercator'ze 70/75. W katalogu nic nie mogę znaleźć, w internecie też nic nie zobaczyłem. Pozdrawiam, i proszę o w miarę szybkie odpowiedzi.
    • Przez Theprzemo205
      Witam! Posiadam kombajn claas cosmos z silnikiem cztero cylindrowym perkinsa. Do tej pory wszystko było ok. Z tlumnika zaczął lecieć bialawo niebieski dym jakby coś sie palilo. Po zgaszeniu musiałem poczekać trochę by go odpalic. Po odpaleniu silnik ładnie zaczol chodzić. Nic nie dymił ani nic aż po około 15 minutach znów zaczol schodzić z obrotów i dymić. Gdzie szukać przyczyny?
    • Przez maly2000
      Witam!
      Mojej Renówce coś zaczęło dolegać, na biegu jałowym zauważalne są delikatne skoki obrotów silnika, niewielki co prawda bo o około 20-30 obrotów. Ponadto jak silnik jest zimny to obroty utrzymują się lekko powyżej 700, zaś jak się rozgrzeje w pracy to na biegu jałowym spadają do okolicy 600. Sprawdzane filtry przewody i wszystko i nic nie widać, pompka paliwowa też wymieniona. Zaczeło się robić też tak, że w czasie transportu nie miał siły jechać, powoli się wkręcał na obroty, a lekka górka i pustych przyczep nie miał siły w  ciągnąć. Miał ktoś podobne objawy i jest w stanie coś doradzić.? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj