Zaloguj się, aby obserwować  
TRACTORMASTER

JOHN DEERE

Polecane posty

Polecam kombajny zbożowe John Deere jedne z najlepszych pod każdym względem.

Jeśli masz jakieś pytania na temat jelenia to wal śmiało miałem ich dużo może akurat coś doradzę.

Pozdrowionaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris017    2

Jakiego nowego JD polecił byś na gospodarstwo w który jest 200ha zboża ????


Nie ma lepszego od John deere-a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68
Jakiego nowego JD polecił byś na gospodarstwo w który jest 200ha zboża ????

 

John Deere 1450CWS lub John Deere 1550CWS spokojnie by to skosił... :(

 

<- - - - - - - - 1200 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black08    4
Polecam kombajny zbożowe John Deere jedne z najlepszych pod każdym względem.

Jeśli masz jakieś pytania na temat jelenia to wal śmiało miałem ich dużo może akurat coś doradzę.

Pozdrowionaka.

 

co powiesz ciekawego o jd 1177hydro z 93 roku


kujawy to jes to!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris017    2
Polecam kombajny zbożowe John Deere jedne z najlepszych pod każdym względem.

Jeśli masz jakieś pytania na temat jelenia to wal śmiało miałem ich dużo może akurat coś doradzę.

Pozdrowionaka.

A co powiesz o nowej serii T ???? Jest to udana seria ????


Nie ma lepszego od John deere-a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinJvD    8

Kris017:Jakiego nowego JD polecił byś na gospodarstwo w który jest 200ha zboża ????

 

 

MarcinPykuS:John Deere 1450CWS lub John Deere 1550CWS spokojnie by to skosił...

 

 

Myśle że 1450 CWS spokojnie wystarczy.ale ceny tych maszyn przerażają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@MarcinJvD, jeśli chcesz używać cytatów, używaj opcji QUOTE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

Ale temat, napisałeś że najlepsze ale nie napisałeś pod jakim względem :P

 

Za dużo ten temat nie wnosi, zbyt ogólny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skrzypek    3

Najlepsze powiadasz.A wiesz jaką wade miały WTS?John Deere często wprowadza tzw.PPP-nie partia przyjaciół piwa tylko program poprawy produktu.Pierwsze WTS nie nadawały się do koszenia rzepaku-odległość miedzy końcem wytrząsaczy,a blachą była za mała i powodowało to zapchania na wytrząsaczach.Nie produkowana już seria22XX z małymi tylnymi kołami-żle dobrane łożyska,nawet koło potrafiło odpaść.CWS-hydraulika i elektryka.Poza tym klepisko Bizon ma mocniejsze-kamień lub większa ilość materiału i mamy klepisko w kształcie literki U.Prosze napisz jak się miło odpowietrza układ paliwowy w kombajnach WTS i CTS z elektronicznie sterowaną pompą wtryskową.Nie jestem dilerem konkurencji John Deera,ale nie są one najlepsze.John Deere to jak wino,czym starsze tym lepsze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Skrzypek zgadzam się w 100%... ale nie tylko jd jest jak wino.... ogólnie starsze maszyny były znacznie lepsze od tych dzisiaj produkowanych... jakość materiałów i 100 razy mniej elektroniki.... jak to z ojcem stwierdziliśmy elektronika jest do auta a nie do ciągnika... a robią to po to by biedny rolnik wzywał za każdym razem serwis i bulił ogromniaste sumy za naprawe bo sam nikt się tam nie dotknie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Autor coś sie nie odzywa :)


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Wydaje mi sie że temat można zamknąć. Kolega miał dużo JD ale coś nic nie mówi o nich i nic konkretnego nie napisał czemu najlepsze ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1
John Deere to jak wino,czym starsze tym lepsze. :)

Niestety prawie we wszystkich firmach można zauważyć spadek jakości produktów :angry:


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

wszyscy idą na masówke a ceny nie spadają bo znaczek na masce ją utrzymuje jednak widac jeszcze roznice pomiedzy fendtem a ursusem czy zetorem :)


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ramboo    0
Polecam kombajny zbożowe John Deere jedne z najlepszych pod każdym względem.

Jeśli masz jakieś pytania na temat jelenia to wal śmiało miałem ich dużo może akurat coś doradzę.

Pozdrowionaka.

witam mam jd 965 i mam problem z rewersem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olus    0
Skrzypek zgadzam się w 100%... ale nie tylko jd jest jak wino.... ogólnie starsze maszyny były znacznie lepsze od tych dzisiaj produkowanych... jakość materiałów i 100 razy mniej elektroniki.... jak to z ojcem stwierdziliśmy elektronika jest do auta a nie do ciągnika... a robią to po to by biedny rolnik wzywał za każdym razem serwis i bulił ogromniaste sumy za naprawe bo sam nikt się tam nie dotknie....

 

nie wyobrażam sobie rozwoju maszyny w dzisiejszych czasach w której nie bedzie zamontowanej większej ilości elektroniki. Nieważne czy to Claas, NH czy JD. Jak to jest przecież ze nawet w autach przy takich samych pojemnościach silnika uzyskuje się już moce dwukrtonie większe niż wcześniej. Elekroniki będzie coraz więcej, niech tylko będzie wykonana jak najdokładniej czego wszystkim firmom życze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GSX    0
Polecam kombajny zbożowe John Deere jedne z najlepszych pod każdym względem

 

Czekam na wypowiedź!! Eh chyba tylko dlatego iż to John Deere


"...W życiu piękne są tylko chwile..." Dżem
"...Nie ma miejsca jak Dom..." PiH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelJD    17

Fajno;), wypowiem się tak: sąsiad w sobote młucił około 15 ha rzepaku kombajnem JD seri 9000 WTS (jeden z mniejszych modeli). Zajeło mu to 8 godzin, niezły wynik prawda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

JEstem posiadaczem 1450 WTS i powiem ze te kombajny to jeden wielkii szajZ!! Normalnie problem za poroblemem... mam go juz niespelna rok a motowidla w pierwszym roku zostaly wymienione bo te gowno z blachy sie posyopalo na legim zbozu,Pasek od mlucarni w tym roku juz mi pekl,a wczoraj zarwaly sie sita,gumy na ktorych sie trzymaja sie wyrobily. Jednakze musze jeszcze jakos 3 lata przecierpic z tym kombajnem. Pozniej sprzedam i kupie cos wiekszego. Byc moze tez JD tylko ze seri T. One sa juz inaczej robione,inne rozwiazania maja wprowadzone niz te ma,le JD. Osobiscie widzialem tez go w pracy i zrobil na mnie wrazenie. Jezeli nie JD to moze jakis Class Lexion. Przyszlosc pokarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olus    0

@HubertOjdana

 

Mała rada - co się tylko da to reklamuj wkoncu po to jest gwarancja. Opinia o tych kombajnach jest taka, ze mają choroby wieku dziecięcego a potem jest juz dobrze. Przypilnuj aby ci dobrze wszystko zrobili ;) Można wiedziec jaki Dealer JD obsługuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skrzypek    3

Kolego HubertOjdana ja opisałem raz ten kombajn na forum i dilerzy-krawaciarze po prostu mnie zjedli.Pamiętaj hasło reklamowe-"John Deere-niezawodność naszą siłą". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarywilk    90

heheh - nie no fakt ja mam jd 2064 i jakos nie korci mnie zmiana na inny :) narazie daje rade bez wiekszych problemow - oczywiscie to co ma prawo sie zepsuc sie psuje- ale jak od 13 lat kosi ponad 500 ha to ma prawo:) w tym roku niespodziewanie poszedl frez na osi wariatora - mega zajac w rzepaku wiec mial prawo - tyle ze to droga naprawa w serwisie - sama os 4200 netto - ale moj ulubiony zaklad wykonal go za 1000 zl ;) szybciej niz by serwis dostarczyl czesc :). Ale przyznaje seria t mnie neci i chyba trzeba bedzie sprzedac zasluzonego jaska. No nic jade na warsztat bo trzeba skontrolowac przeglad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Acech
      Witam, 
      W w/w ciągniku mam problem z wałkiem WOM, zaraz po załączeniu stacyjki wyskakują poniższe błędy (oraz nie działa wałek WOM):
      BCU: 
      523813.01
      523811.01
      523812.01
      523814.01
      523806.01
      523815.01
      Znalazłem w sieci opis błędów i aby sprawdzić bezpiecznik F02 PLB/01 i 02 - za niskie napięcie na module mocy PC5. Wszystkie bezpieczniki w kabinie sa ok (natomiast bezpieczników o takich oznaczeniach nie znalazłem. Czy ktoś miał podobny problem lub ma dostęp do schematu? Na który pin sterownika ma wchodzić to napięcie? Czy to może jest uszkodzony sterownik BCU?  
      Z góry dziękuję za pomoc.
      GT
    • Przez Slavan
      Witam. Przymierzam się do zakupu john deera w540 z 2009r. Posiada ktoś taki i jest w stanie się wypowiedzieć na jago temat? Czy lepiej go odpuścić i wziąć 2256? Areał 110ha zbóż i 70ha qq.

    • Przez RolnikMat
      Zainteresował mnie ten model kombajny marki JOHN DEERE. Czy moglibyście mi powiedzieć co nieco o nim. Jakieś dane techniczne chodzi mi tu o moc silnika, masę kombajnu, cena, awaryjność. Proszę nie dawać linków z przekierowaniem na 1450 cws.
    • Przez Bartusek2
      Witam mam pytanko jak oceniacie jd 6506 mam do kupienia takiego https://www.olx.pl/d/oferta/john-deere-6506-6510-szwecja-pewny-po-serwise-w-wanickim-piekny-opis-CID757-IDWIskM.html?search[filter_float_motor_hours%3Ato]=7000&search[filter_float_power%3Afrom]=90&search[filter_float_price%3Ato]=140000&search[order]=filter_float_price%3Adesc   i nie wiem co zrobić Z góry dzięki Pozdrawiam 
    • Przez Highlander54
      Witam
      Wie ktoś może jak kalibruje sie czujnik poziomu paliwa w john deere 1470? Wymieniłem go i teraz ciągle pokazuje minimalną ilość w zbiorniku i pokazuje się błąd z kalibracją czujnika
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj