Maro

MDW 527

Polecane posty

ceva2    0

Dzień dobry. Czy masz instrukcjami wyświetlanymi na E-527? Nie mogę zmienić szerokość nagłówka i kołem okruzhnst kompe.LH965

Dnia 13.07.2015 o 23:04, bialy2005 napisał:

te szpilki to przeklenstwo :( U mnie tez w sezpnie zawyczaj jedna lub 2 sie urywaja a na bebnie nie ma luzów . Regulacja  to wiedza tajemna tzn nikt nie wie jak to zrobic tylko snuje włąsne teorie.

CO do demontażu i montaży spreżyny to ja stosuje ciagnik z łądowaczem czołowym i do tego dwuteownik około 1,5m lub ceownik odpowiednio dobrany do średnicy spręzyny chyba 140mm. Tzn ciagnikiem ładowaczem sciskam ta sprezyne wyciagam 3 kolki i odpuszczam montaz to samo w odwrotnej kolejnosci.

Tez mam problem z tymi szpilkami. Teraz musiałem wyrzucić wszystkie to mi pas wpadł do środka koła. Udało ci się to jakoś naprawić?

bialy2005    401

jesli urywa nagminnie szpilki to na wariatorze jest luz na tuleji. Kupilem kompletny nowy 2500zl i po problemie

• Like 1

Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Wiadomość z agroFakt.pl

Przestał mi działać system elektryczny do zmiany obrotów młocarni i wentylatora. Wie ktoś może który bezpiecznik jest do tego? Bezpieczniki wydają się być ok. Przekaźnik jest ok bo są dwa oddzielne do wentylatora i mlocarni, także odpada. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Tondi
      Witam. Potrzebuję pomocy. W Fortschritt 514 i nie działa rozłączanie sprzęgłem hederu i wysypu ze zbiornika. Jestem pewien, że to kwestia wyregulowania tych cięgieł pod kabiną. Są luźne po wciśnięciu sprzęgła, ale nie ma też dużo gwintu na cięgle żeby je naciągnąć. Czy ktoś, coś mógłby podrzucić jaka jest zasada regulacji tego mechanizmu. 
    • Przez Marcel7698
      Witam posiadam ciągnik forshirtt i potrzebuje pomocy wałek po podłączeniu do maszyny nie chce działać po odpaleniu ciągnika i zmienieniu pozycji wajchy zaczyna trzeszczeć i nie zaskoczy aby wałek działał dopiero zaskakuje po zgaszeniu ciągnika co to może być mail ktoś taki przypadek ???

• Przez massey2620
      witam,
      czy może mi ktoś dokładnie opisać jak powinien być podłączony czujnik strat ziarna w e 512.
      Jestem świeżo po zakupie maszyny, mam oryginalne kable i tą puszkę ze wskaźnikiem ale niestety jest odłączony i zdemontowany.
      Wiem że jedną wtyczkę trzeba podłączyć do tych płytek za sitami drugą do tego wskaźnika w kabinie i są jeszcze dwa kabelki ( jeden na wsuwkę a drugi na śrubkę ) nie wiem do czego to podłączyć, wiem że na pewno to idzie do kabiny lub okolice kabuny razem z wtyczką do wskaźnika.

Jeśli ktoś może pomóc to proszę o odp.
    • Przez Damian512
      Witam, mam problem chciałbym zamontować czujnik strat ziarna fortschritt e512 niestety nie wiem jak go podłączyć nie chce niczego spalić. W kabinie jest płytka która nie jest podłączona nie ma prądu (urządzenie/ komputerek nie świeci) kable od czujników są poprowadzone do kabiny (kabel 3 żyłowy na zdjęciu) , ale nie wiem jak ich podłączyć (pewnie za tą czarna kostkepo prawej na zdjęciu) i skąd ten prąd wziąść w tej płytce(gdzie się wpiąć) to ma być z instalacji na 24v czy 12v czy musi być jakiś włącznik na to osobny z bezpiecznikiem zrobiony? 

• Przez bizonsuperzo56
      witam wszystkich użytkowników e514 czy mógł mi ktoś z was odpowiedzieć jaka jest długość całkowita e514 z podpiętym hederem ??? bo nie wiem czy do wiaty mi wejdzie ... przymierzam się do zakupu takiego modelu i dlatego takiego pytanie do was kieruje z góry dziękuję za odpowiedzi pozdrawiam
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj