Zaloguj się, aby obserwować  
rolniczek123

john deere 1065 1075 1085

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam . Chciałbym się dowiedzieć jak sprawują się te maszyny ich awaryjność oraz przerób .Może ktoś ma w ok. legnicy taki kombajn z góry dziękuje za wszelkie odpowiedzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gospodarz97    130

W żniwa John Deere 1075 hydro 4 kosił u mojego dziadka, i muszę powiedzieć, że Bizon nawet nie ma po co startować w porównaniu do Jelonka. Prędkość koszenia ok. 8 km/h, super wydajność (ok. 1,5 ha/h),rewers podajnika, bardzo pojemny zbiornik na zboże, ogólnie mówiąc super SPRZĘT :P




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gospodarz97    130

Przez jakiś tydzień kosił w okolicy, i co dzień go widziałem w ruchu-żadnych awarii, jedynie raz zdarzyło mu się połknąć kamień, ale rewers przenośnika i było po sprawie. :)

 

Polecam, naprawde fajna maszynka :D




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15357

Bierz bo dobry, po niebieskim bizonie najlepszy. Ja mam tylko starszy model i 11 lat tylko gwizd idzie. Mi się zwrócił ze 3 razy już. Aby nie był wyrzyty to będzie śmigał. Części jako zamiennikowe podróbki to jak do każdego. Gorzej jak brak zamiennika wtedy za orginał przebitka 10 krotna jak do bizona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba0707    7

witam ja posiadam 1075 h4 od 5 sezonów scina ok 80 ha rocznie i jak do tej pory miałem tylko jedna poważniejsza awarie pękł mi wałek do którego umocowane są wytrząsacze cena nowego 5500 używany 1200zl i chodzi 3 sezon ;-) ogólnie komfort pracy operatora nie porównywalny do bizona klima radio hydro i 15 hektarów dziennie na spokojnie bez większego zmęczenia polecam w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
massey11    1

Seria moze i ta sama,ale moc przerobowa inna ,1075 silnik 150km,5 klawiszy i mniejsza powierzchnia sit jak w 1085,moc 195km 6 klawiszy takze roznica spora.Uzytkuje takiego 1085 na hydrostacie od dwoch sezonow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
massey11    1

Moze nie kolosalna ta roznica, ale napewno nie podobna .Podobna wydajnosc do1085,to ma jd 1188 z wskazaniem na 1188.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beni226    0

PaNOwie a ja chciałbym wiedzieć np jaka jest faktycznie różnica miedzy serią 975 i 1075 i 1177.czym one faktycznie różnią się poza ceną i rocznikiem. czy sa jakieś inne rodzaje omłotu zastosowane w mlodszych czy po prostu wszystko opiera sie na tym samym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beni226    0

no cóż zestawiłem, porównałem i stwierdziłem że wszystkie praktycznie takie same jak porównać te dane. jakos mi sie to nie widzi.przeciez model 1177 musi chyba jakos nadrabiac wydajnoscia niz stary poczciwy 975

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gomez01    1

heh dlaczego musi nadrabiać jeżeli wezmiesz kombajn o tej samej liczbie klawiszy podobnej powierzchni sit czy wielkości młócarni to nie ma siły czy bedzie to rocznik 75 czy 95 wydajność bedzie ta sama, wiadomo że im młodszy kombajn to awaryjność jest mniejsza ze wzgledu na mniej mth a co za tym idzie przerób sezonowy równiez moze byc większy. Nieraz właśnie smiac mi sie chce jak ludzie staja koło pola kiedy kosze i sie zastanawiaja no " no przeciez ich sasiad ma rekorda i jest to kombajn młodszy i wiekszy gabarytowo a ty tym starym 970 skosisz to samo jak nie wiecej " ;-) i weź tu wytłumacz że mały moze więcej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie .Co oznacza ten dolny zegar w słupku czy jest to siła hydrauliki ? Ma on takie regulowane strzałki z góry dziękuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Nicik83
      Witam jak w tytule potrzebuje informacji jakie powinny być długości pasów w tej prasie.
    • Przez mrursus360
      Jak wyglada u Was proces owijania w prasach John deere 592 i pochodnych. U mnie ramię wysuwa się idzie do końca wraca się i jeszcze raz idzie do końca i wraca do ucięcia sznurka. Czy u Was też tak idzie czy ramię wysuwa się do końca i wraca do ucięcia?
    • Przez czmochu97
      Witam, ten oto kawał...... robi sobie ewidentnie z nas zarty. Temperatura zewnętrzna powyżej 20 stopni i już wali go w łeb. Aczkolwiek, podczas pracy, o ile to można nazwać pracą, przejechałem jakieś 700 metrów z agregatem i gaśnie, nie odpale, bo zapowietrzony. Delikatne psikniecie plakiem i znowu chodzi i tak później może przejade z kilometr, a może już nie. Co mu może być, dodam że rok temu pod koniec prac letnich też tak zaczął robić, ale tylko jak temperatura zeszła niżej, było okej.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj