Zaloguj się, aby obserwować  
KAROL0905

DF DX6.05-Zamienniki drzwi szklanych

Polecane posty

Albercik    0
Jak ten co na fotce to Twój egzemplarz to chyba wykorzystujesz go w warzywach lub owocach bo takie cieniutkie te oponki :rolleyes:

zgadłeś, w warzywach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

A wracając do tematu:

Karol uwijaj się z tą szybą, uwijaj bo za chwilkę zastanie Cię wiosna a tu szyby nie będzie :rolleyes: hehe


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukasz52    17

kupiłem własnie taka szybke za 1020 zł + transport 90zł prosto z rzeszy...

kuzyn

mi rozpiepszył jak pomagał w polu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3
Kupiłem własnie taką szybkę za 1020 zł + transport 90zł

O kurde! 1020 zł? <_< A przypadkiem nie za dużo tych zer <_<


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Wujek do Fotona dał 900zł tylnia ;/


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL0905    2

Nie zrobi mi tej szyby bo będą za duże szczeliny ale jak pytałem sie przesz tel to owszem cytuje ,,czego nie da się zrobić " jednak sie nie da i przyjdzie przywieść z Francji za 700 zł albo założyć pleksi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal16    1

ja mam plekse no i nie polecam... szybko sie brudzi i ma mniejsza nieprzezroczystość i sie gnie i dlatego sie bardziej kurzy w kabinie :angry: ... <_< kolega ma mi teraz załatwić używaną szybę ale nie wiem skad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
ja mam plekse no i nie polecam... szybko sie brudzi i ma mniejsza nieprzezroczystość i sie gnie i dlatego sie bardziej kurzy w kabinie :angry: ... <_< kolega ma mi teraz załatwić używaną szybę ale nie wiem skad...

 

Szczególnie jak sie porysa i pod słońce sie jedzie to nic nie widać ja mam z pleksy tylko dolną szybe w drzwiach w zetorku ;P


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

No patrzę, że ta "moja" firma Ci nie pomogła. Ajj Ci fachowcy ;)


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukasz52    17

nieradze pleksy orobiłem sie chwile było troche kosztowało a jak sie wkrv. to roz.. ja gołymi rekoma bo pekała teraz mam orginał z rzeszy i fajan jest tylko biała bo chyba 300 zł drozsza byłą przyciemniana a teraz mam spokój radze karolku kup nowa taniej wyjdzie i napewno szybciej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Oczywiście, że tak. Ja też jestem przeciw pleksi. Mam w belarce zasłonę z pleksi żeby wiatr mi nie zganiał siatki i już się porysowała o gałęzie to w słoneczny dzień nie widać co się dzieje z aparatem od podawania siatki :/


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

No niestety jak żadna firma nie chce Ci dorobić tej szyby a pleksi odpada to już tylko zostaje karton lub worek po nawozach no albo trochę droższy sposób kupić nową szybę :P


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Nie no oczywiście z tym kartonem i workiem żartowałem. Kup nową i daj znać jak coś sprawa pójdzie do przodu :D


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Odświeżam ten temat gdyż dziś zbiłem drzwi lewe w k100 i tu moje pytanko, nie wie ktoś gdzie takie mogę znaleźć lub dorobić?

 

EDIT: Dobra już nieważne raz, dwa znalazłem potrzebne mi drzwi w firmie agroglas. Mają je na miejscu za 900 zł. z przesyłką + 2 siłowniczki. Będę je miał w poniedziałek/wtorek ;)


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez sznajdik
      mam pytanie odnośnie szyby w drzwiach w mf 3060 dokładnie chodzi o to że mi wypadła bo puściła ta część gumowa która służyła jako zawias i nie mam pojęcia czym ją wkleić żeby działało na tej samej zasadzie kolega lakiernik samochodowy robił różne doświadczenia z klejami, silikonami itp. i nic. m Może ktoś miał taki problem i wie jak go rozwiązać?
    • Przez kitowiak
      Witam, chciałbym zrobić u siebie w mtz'cie, tak żeby drzwi były otwarte na całą szerokość i się się zamykały podczas jazdy...
      próbowałem już z drutami z nagłówkach foteli ale jest za mały prześwit , dlatego was proszę o pomoc ?
    • Przez Damianursus30
      Witam i mam małe pytanko czy wie ktoś gdzie można dokupic drzwi do ursusa c330? (kabina rurkowa) czy lepiej zrobi tylko prosiłbym o wymiary drzwi prawych i lewych bo moje wywaliłem na złom bo rdza je zjadła Z góry Dziękuje
    • Przez pawel03
      Witam Forumowiczów.
      poszukuje prawiej szyby drzwi do swojego lambo. patrzylem po różnych sklepach i cena oscyluje w granicach 1100 - 1400 zł. mam pomysł na plekse ale nie wiem czy to wypali. jak sądzicie czy to dobry pomysł czy lepiej dołożyć i kupić jakąś prawdziwą szybę? jakieś rady gdzie szukać żeby cos taniej znależć?
      Pozdrawiam
    • Przez maliniak985
      Potrzebuje tanio drzwi prawe do swojego aresa 550 rz .Wie ktoś gdzie można kupić . okolice Łomży Białystok Olsztyn
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj