Zaloguj się, aby obserwować  
KAROL0905

DF DX6.05-Zamienniki drzwi szklanych

Polecane posty

KAROL0905    2

Stłukłem leeko o bala i poszły szklane drzwi od mego DX 6.05 W Jaryszkach pod Poznaniem gości zaoferował mi te szybę za 900 zł. Nie wiecie gdzieś jakiegoś tańszego zamienika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsk125ccm    11

jak tylko zobaczyłem nazwę tematu od razu nasunęła mi się myśl "AGROGLASS" ;) a oto namiary

 

GG1:2360827

gg2:6777335

 

tel. 510290251

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL0905    2

dzwoniłem i powiedzieli mi że tej szyby mi nie załatwią ;) ;) ;) Nie wiecie jeszcze jakiejś firmy co tym się zajmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczepek2    11

Poszukaj w Mielcu firmy "San Glass". Nie wiem tylko czy zrobią wygiętą.


Brak roboty, nadmiar kasy = popieprzone w głowie. Rolnictwo ratuje mnie przed jednym i drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

EMESGLAS

tel: 695730211

mail: emesglas@interia.pl

 

Myślę że tu Ci powinni pomóc ponieważ firma ta jak się oferuje, wykonuje także zamówienia nietypowe w/g dostarczonych rysunków lub szablonów ;)


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Jak znajdziesz tą szybę to podziel się z nami informacją gdzie i ile taniej ;)


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL0905    2

a więc tak muszę wykonać szablon i prawdopodobnie za 200 zł drzwi gotowe ale nie wiem jak zabrac sie do zdjęcia rozmiarów ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3
a więc tak muszę wykonać szablon i prawdopodobnie za 200 zł drzwi gotowe ale nie wiem jak zabrac sie do zdjęcia rozmiarów ???????

Hmm...a nie masz na tej szybie uszczelki?? bo jakbyś miał to możesz z nią pojechać do tej firmy i Ci zrobią, są fachowcy od tego :P


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL0905    2

właśnie sie tak zastanawiam czy nie ściągnąć całych drzwi ( wybić z bolców i zdjąć słowniczek), wsiąść starom uszczelkę i ramkę i im zawieść na miejsce Znaczy do Koła i niech oni się z tym martwią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3
właśnie sie tak zastanawiam czy nie ściągnąć całych drzwi ( wybić z bolców i zdjąć słowniczek), wsiąść starom uszczelkę i ramkę i im zawieść na miejsce Znaczy do Koła i niech oni się z tym martwią

Myślę że tak bedzie najlepiej bo wiadomo, szablon może Ci wyjść nie idealny i bedziesz miał niepotrzebne nieszczelności :P


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL0905    2

Nie tyle co nieszczelności ale przywiozę do domu i będę chciał założyć i tu sie okaże ze dziura jest 0,5 cm w prawo i co wtedy (przecież to szkło)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Zawież im tą starą szybę i już, klient płaci, klient wymaga...zapłacisz to Ci wymierzą i zrobią...oni mają takie problemy na co dzień wiec i sposoby też muszą mieć :P


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Hehe tak zupełnie po sylwestrze to bym nie radził...majstry moga jeszcze być wczorajsi ;]


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

I co z tą szybą ?? Bo jestem bardzo ciekaw ;)


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kostek    4

Kiedy wujek miał jescze df dx7.10 szyba pekła mu z tyłu powód był taki ze łancych pekł jak go wyciągali szyby nie mógł nigdzie dostać wiec koleś zrobił na zamówienie moze i nie wiele kasy dał ale po kazdym razie ona pekała ;/ takze lepiej kum od pewnej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL0905    2

ale z tyłu te szyby są proste a więc to byle gdzie kupisz

 

@ Olik nie pojade w tym tygodniu bo mi pare spraw sie narobiło do załatwienia i nie wyrabiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albercik    0
Kiedy wujek miał jescze df dx7.10 szyba pekła mu z tyłu powód był taki ze łancych pekł jak go wyciągali szyby nie mógł nigdzie dostać wiec koleś zrobił na zamówienie moze i nie wiele kasy dał ale po kazdym razie ona pekała ;/ takze lepiej kum od pewnej firmy

 

Co do firmy EMESGLAS to mogę powiedzieć ,że są solidni. Zamówiłem u nich drzwi do Lampo, po tygodniu miałem u siebie.post-5187-1199734003_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3
Co do firmy EMESGLAS to mogę powiedzieć ,że są solidni. Zamówiłem u nich drzwi do Lampo, po tygodniu miałem u siebie.post-5187-1199734003_thumb.jpg

Jak ten co na fotce to Twój egzemplarz to chyba wykorzystujesz go w warzywach lub owocach bo takie cieniutkie te oponki :rolleyes:


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez sznajdik
      mam pytanie odnośnie szyby w drzwiach w mf 3060 dokładnie chodzi o to że mi wypadła bo puściła ta część gumowa która służyła jako zawias i nie mam pojęcia czym ją wkleić żeby działało na tej samej zasadzie kolega lakiernik samochodowy robił różne doświadczenia z klejami, silikonami itp. i nic. m Może ktoś miał taki problem i wie jak go rozwiązać?
    • Przez kitowiak
      Witam, chciałbym zrobić u siebie w mtz'cie, tak żeby drzwi były otwarte na całą szerokość i się się zamykały podczas jazdy...
      próbowałem już z drutami z nagłówkach foteli ale jest za mały prześwit , dlatego was proszę o pomoc ?
    • Przez Damianursus30
      Witam i mam małe pytanko czy wie ktoś gdzie można dokupic drzwi do ursusa c330? (kabina rurkowa) czy lepiej zrobi tylko prosiłbym o wymiary drzwi prawych i lewych bo moje wywaliłem na złom bo rdza je zjadła Z góry Dziękuje
    • Przez pawel03
      Witam Forumowiczów.
      poszukuje prawiej szyby drzwi do swojego lambo. patrzylem po różnych sklepach i cena oscyluje w granicach 1100 - 1400 zł. mam pomysł na plekse ale nie wiem czy to wypali. jak sądzicie czy to dobry pomysł czy lepiej dołożyć i kupić jakąś prawdziwą szybę? jakieś rady gdzie szukać żeby cos taniej znależć?
      Pozdrawiam
    • Przez maliniak985
      Potrzebuje tanio drzwi prawe do swojego aresa 550 rz .Wie ktoś gdzie można kupić . okolice Łomży Białystok Olsztyn
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj