cichy303

MTZ problem z olejem hydraulicznym

Polecane posty

cichy303    0

Witam mam mtz avto 425 i ostatnio zauważyłem że olej w zbiorniku hydrauliki jest biały taka maź, moje pytanie co to oznacza, dodatkowo dodam że silnik chłodzony jest powietrzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cichy303    0

a jak to wpływa na pracę siłowników?

 

 

W szkole nie nauczyli, że zdanie rozpoczynamy z wielkiej litery? Proszę poprawić post.

Edytowano przez Elektrotechnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Przyspiesza zużycie układu hydraulicznego o 1000%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cichy303    0

A jeszcze jedno pytanie filtr hydrauliki w tym MTZ składa się z takich dysków z siateczki i u mnie w tych filtrach jest taki niby filc i teraz nie wiem czy tak ma być czy to brud tak się zabił, że nie da się tego wyczyścić ( miał ktoś nowe w ręce??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez adanow
      Witam
      W pażdzierniku zakupiłem nowego Zetora 80, po przejechaniu około 5 moto godzin zauważyłem że po
      tłumiku od góry do dołu ścieka olej. Zadzwoniłem do serwisu oni nato że na dotarciu ciągnika tak ma być .
      Dodm jeszcze że w misce olejowej ubywa oleju ,po odpalaniu ciągnika czy zimnego czy ciepłego z wydechu
      przy pierwszych obrotach wali czarnym dymem a pochwili niebieskim, z czasem nagrzewania silnika ustaje
      Proszę o opinie czy ktoś miał takie problemy ,co mam dalej robić
    • Przez Jakubek666
      Witam. Podnosząć silownik hydrauliczny do oporu zrywają mi sie szpilki na cylindrze tego właśnie podnośnika. Kilka razy juz taki problem wystąpił i nie wiem jak z tym sobie poradzić. Z góry dzięki za odpowiedź
    • Przez RobertJzefRadziwiowicz
      Witam. 
      Mam mały dylemat z zgarniaczem hydraulicznym firmy RolStal. Mam możliwość odkupienia zgarniacza takiego w dobrym stanie ale powstaje mały dylemat iż ma on prawe łapy zgarniacza a ja potrzebuje lewe. Problem polega na tym że po zamontowaniu takiego zgarniacza obornik spadał by na belkę do której są przymocowane łapy a potem dopiero pod łapy. i mam pytanie czy takie rozwiązanie bardzo będzie przeszkadzać w eksploatacji czy lepiej szukać lewych łap i wtedy montować. Prozę o rady i sugestie..
    • Przez Sadownikx2
      Witam.
      Co mogło się stać dzisiaj w moim Ursusie 2812 przy talerzowaniu,że zaczą kopcić na biało z bagnetu oleju,korka wlewu oleju, z odmu cieknie olej,z kolektro wydechowego  tego od 1 i 2 cylindra wyciekło troch gęstej oleistej mazi.
      Z  tłumnika totalnie i niemiłosiernie śmierdzi olejem.
      Ubuło ~0.5 litra oleju.
      Wcześniej nie kopcił z bagnetu na biało tylko troche z tłumnika olejem śmierdziało.
      Z tłumnika z pewnej odległośći widać siwy dym.
      Talerzowane było na 1H.
       
       
       
    • Przez Sadownikx2
      Witam.
      Co mogło się stać dzisiaj w moim Ursusie 2812 przy talerzowaniu,że zaczą kopcić na biało z bagnetu oleju,korka wlewu oleju, z odmu cieknie olej,z kolektro wydechowego  tego od 1 i 2 cylindra wyciekło troch gęstej oleistej mazi.
      Z  tłumnika totalnie i niemiłosiernie śmierdzi olejem.
      Ubuło ~0.5 litra oleju.
      Wcześniej nie kopcił z bagnetu na biało tylko troche z tłumnika olejem śmierdziało.
      Z tłumnika z pewnej odległośći widać siwy dym.
      Talerzowane było na 1H.
       
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj