Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
witek1412

MF 2680 - problem z kontrolką.

Polecane posty

kolego nie chce się mądrować ole olej i filtry do wymiany. z tego co pamiętam według kontrolek. mowa oczywiście o skrzyni

Wiadomość z agroFakt.pl

CIAPEK1981    7

To na pewno jest kontrolka od oleju. Ale od jakiego rysunek pokazuje chyba dwa koła zębate jakby skrzynia biegów czy coś w tym stylu. Tylko czy ciągnik z 1982 roku miałby już kontrolke od poziomu oleju w skrzyni biegów, raczej nie. A wom, wzmacniacz momentu, wspomaganie kierownicy, przedni naped lub podnośnik działa? Albo może być jeszcze tak jak w Ursusie 912 że jest smarowanie przekładni głównej i łożyska wałka sprzęgłowego. Tylko tam to jest jeden czujnik do wszystkiego

(napęd, wzmacniacz momentu, wom). A tu może jest każdy czujnik od czegoś innego. Można po kabelku dojść do jakiego czujnika idzie. tylko to jest troche pracochłonne i trzeba mieć stalowe nerwy:) A. najlepiej to instrukcje załatwić nas tronie Korbanka może jeste.

Pozdrawiam

witek1412    0

Olej ma 200 mtg , filtr wymieniałem dzisiaj i dalej to samo. Od ciśnienia oleju w skrzyni to jest chyba kontrolka czerwona. Od womu jest kontrolka 2 na dole od lewej , wszystko działa w ciągniku.

Edytowano przez witek1412

witek1412    0

Znalazłem czujkę od tej kontrolki . Jest ona za rozdzielaczem przy skrzyni , a przewód od niej leci do zmiennika żółw-zając. Jak dzisiaj odpaliłem ciągnik to na minutę ona zgasła , a póżniej znów się zapaliła. Może spotkaliście się z takim przypadkiem?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować